Zanieczyszczenie planety pochodzi z zimna przez lejustemilieu

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

Zanieczyszczenie planety pochodzi z zimna przez lejustemilieu




przez lejustemilieu » 11/12/09, 15:26

Witam,
Inny sposób, aby to ująć:
Kiedy jest gorąco, kiedy jest dobrze, nie trzeba myśleć, rozwijać mózgu, aby znaleźć dobre samopoczucie.
To jest moja teoria o wymieraniu ludzkości.
Gdyby temu mężczyźnie nie było zimno, nie musiałby myśleć.
Kiedy zaczął myśleć o cieple, o jedzeniu, rozwinął swój mózg... :?
I tam... wszystkie drogi się otworzyły... rozwinęła się nowa funkcja zwierzęcia, bez ograniczeń... :?
To jest źródło problemów
Tak więc ci, którzy są zdolni do najgorszych nadużyć, to ci, którzy potrafią również znaleźć rozwiązania, jeśli takie istnieją… :? (rozwiązania)
Czy rozumiesz mój pomysł? mężczyzna stał się niebezpieczny, gdy było mu zimno!
Prawdziwa wina to taka, której nie można naprawić... (Konfuzjusz)
Nie proszę o odpowiedź, to tylko moja opinia, którą właśnie położyłem na stole : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
renaud67
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 638
Rejestracja: 26/12/05, 11:44
Lokalizacja: Marsylia
x 8




przez renaud67 » 11/12/09, 15:31

Ten człowiek jest tak nudny, że gdyby cały czas było mu gorąco, najpierw wynalazłby klimatyzację 8)
PS: wtedy zawsze jesteśmy głodni : Chichot:
0 x
Absurdów wczoraj są prawdy dziś i jutro banałów.
(Alessandro Marandotti)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Zanieczyszczenie planety pochodzi z zimna przez lejustemili




przez Christophe » 11/12/09, 15:47

lejustemilieu napisał:Kiedy zaczął myśleć o cieple, o jedzeniu, rozwinął swój mózg... :?


Więc jeśli pójdę za tobą, ludzie z gorących krajów (Afrykanie, Arabowie...) to wszyscy bezmyślni idioci? Trochę poważnie LeJuste!

To jest podwójnie błędne:

a) mózg nie ma nic do roboty: wszyscy jesteśmy (mniej więcej) tacy sami od urodzenia. Jakie zmiany zachodzą w warunkach życia, edukacji: technikach i przekazie wiedzy...

a) ludy gorących krajów były daleko przed nami przez tysiąclecia… nie jestem specjalistą, ale wymienię Babilon, Imperium Perskie, cywilizację Egiptu… itd. my biedni... może dlatego, że zmarzliśmy w bochenkach i więcej czasu spędziliśmy na szukaniu drewna niż na myśleniu???

Tutaj byłoby interesujące zobaczyć, czy koncepcja „ochrony środowiska” została już rozwinięta na przykład wśród Egipcjan… jeśli tak, to w jaki sposób?

Po tak: cywilizacja rozwija się tylko wtedy, gdy sprzyja jej środowisko, poczynając od jedzenia, absolutny priorytet!! Nie powinno więc być żadnych nagłych zmian, klimatu umiarkowanego dla rolnictwa, żadnej „niszczącej” zimy czy lata…itd itd…

W rzeczywistości kluczem jest stabilność i wstrzemięźliwość.


lejustemilieu napisał:Czy rozumiesz mój pomysł? mężczyzna stał się niebezpieczny, gdy było mu zimno!


Nie, myślę, że stało się bardziej niebezpieczne (dla środowiska i dla siebie zresztą), kiedy nie było już zimno (dzięki skamieniałościom sprzed 200 lat)…
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 11/12/09, 16:04

: Arrow: idę się zdrzemnąć, zanim odpowiem na bardzo dobrą odpowiedź christophe'a : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7014
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2939




przez gegyx » 11/12/09, 16:47

I tak, potrzeba stworzyłaby tę funkcję.

Kiedy dźwięk stereo został wyparty przez kwadrofonię, pojawiły się mutanty, które urodziły się z czterema uszami...
:D

Jednak my sami często potrzebujemy trzeciej ręki (prawdziwej) i nie widzimy, żeby nadeszła… :(
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 11/12/09, 18:33

po drzemce, :D ,
Powiem, że obozuję na swoim stanowisku, z wyjątkiem sprostowania:
To nie zimno, ale ekstremalne warunki budzą ducha: w dobry sposób (patrz Aborygeni z Australii) lub w zły sposób; zobaczyć Europejczyków i ich potomków.
A inni, którym wystarczy wyciągnąć rękę, żeby coś zjeść?, i położyć się na trawie, żeby zasnąć? Uważam, że generalnie ich demoniczny duch rozwija się znacznie wolniej : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 11/12/09, 18:36

Ach, teraz już się nie zgodzę...
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 11/12/09, 18:38

Na szczęście jesteś tutaj, aby umieścić kościół z powrotem na środku : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 11/12/09, 20:43

Temat przeniesiony. O ile robienie głupich rzeczy nie jest energią odnawialną dla ludzkości i przez ludzkość, myślę, że w tej sekcji jest lepiej…

Nadal jesteś trochę niechlujny, aby zawsze zepsuć pierwszą sekcję forum : Mrgreen: na szczęście jest Conchita, która zajmuje się domem : Mrgreen:
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 11/12/09, 23:25

Och, dziękuję Conchita!

Nawet nie widziałem, gdzie to było, byłem zbyt pochłonięty dyskusją...

Dobry osobisty, umieściłbym to gdzie indziej, ale hej, jest tam bardzo dobrze!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 59