Dyskusja Wybory europejskie - 7 Czerwiec 2009 -

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 05/06/09, 22:26

Cóż, nadal będę głosował na Ecolo, ale hej… Nie jestem pewien, czy zachowanie Dany’ego było pozytywne dla wizerunku ekologii politycznej…

Ach, nie wiedziałem, że inni są aż tak źli... jeśli tak jest, przepraszam za moją złość!

Ale wciąż zastanawiam się, czy to wszystko nie jest sprawą...a dokładnie umpa...

Jeśli chodzi o zwolnienie Arlette, to nie jest możliwe, ona jest szefową... cóż, myślę, że tak! : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16224
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5272




przez Remundo » 05/06/09, 22:37

Ach tak, wygląda na to, że Dany jeździ dla Europe Ecologi : Mrgreen:

UMP jest tak spokojny jak Baptiste. Będzie to większość w mniejszości, bo z jednej strony prawica prawicy i skrajna prawica wydają się osłabione, ale SZCZEGÓLNIE z drugiej strony lewica jest ultra podzielona między 6 partii, które zawzięcie się kłócą (Modem, PS , Ecolo Europe, Front Lewicowy, NPA i „komuniści-dysydenci”) : Idea:

Prawdziwy zwycięzca jest znany od dawna: abstynencja. Założę się, że po tym koncercie będziemy na poziomie 65% :?

Do zobaczenia w niedzielny wieczór... Po raz kolejny przegapimy to, co najważniejsze :płakać:
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7000
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2921




przez gegyx » 05/06/09, 23:00

Remundo napisał:Do zobaczenia w niedzielny wieczór... Po raz kolejny przegapimy to, co najważniejsze :płakać:


Tym razem brak rozgłosu, otwarta debata na temat kwestii związanych z tymi wyborami uważam za skandaliczny.

Fakt utworzenia 8 regionów o różnej liczbie wybieranych urzędników...
Aby zostać wybranym, należy przekroczyć 10% w swoim regionie.
Jedna lista prezydencka i klika sprzeczających się ze sobą opozycji.
Wynik jest pewny. Większość będzie na poziomie ump, a odpowiednia większość, jeśli nie będzie wygodna, biorąc pod uwagę metody obliczeń.
W sumie większość będzie zawsze miała o kilku wybranych urzędników więcej, niż oczekiwano, biorąc pod uwagę region.
Na przykład w regionie Masywu Centralno-Centrum zaplanowano jedynie 5 wybieranych urzędników, podczas gdy list miałoby być 20.
Ten świat jest głupi i szalony!

„Jeszcze bardziej skandaliczne” jest to, że dzisiaj, w piątek, całe dzielnice nadal nie otrzymały do ​​skrzynek pocztowych kopert wyborczych z możliwością głosowania za 2 dni…
: Evil:
Ostatnio edytowane przez gegyx 05 / 06 / 09, 23: 02, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 05/06/09, 23:01

Remundo napisał:Ach tak, wygląda na to, że Dany jeździ dla Europe Ecologi : Mrgreen:


Tym lepiej dla niego, jedziemy dla Europe Econologie!

Ach, podoba mi się to :)

To Rulian będzie krzyczeć!! : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7000
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2921




przez gegyx » 05/06/09, 23:05

Christophe napisał:Jedziemy dla Europe Econologie!

Ach, podoba mi się to :)


No i jest nazwa stowarzyszenia!...

: Lol:

Z literą S na końcu, dla osób nie mówiących po francusku lub dewiantów...
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 05/06/09, 23:50

Remundo napisał:UMP jest tak spokojny jak Baptiste. Będzie to większość w mniejszości, bo z jednej strony prawica prawicy i skrajna prawica wydają się osłabione
Ben UMP w dużej mierze korzysta z tych samych programów kampanii, co skrajna prawica
Remundo napisał:ale SZCZEGÓLNIE z drugiej strony lewica jest bardzo podzielona między 6 partii, które zaciekle się kłócą (Modem, PS, Ecolo Europe, Front Lewy, NPA i „Komuniści Dysydenci”) : Idea:
Z mojego punktu widzenia; Modem, PS i Europe Ecolo nie są partiami lewicowymi... :?
Nawet jeśli dwie ostatnie wydają się lewicowe, ich programy oraz mężczyźni i kobiety z tych partii zostali zdyskredytowani przez ich przeszłe stanowiska…

Jeśli o mnie chodzi, jedynym dyskursem, którego się trzymam, jest dyskurs Mélenchona, który łączy to, co ludzkie, społeczne i ekologię. Kwestionuje cały system gospodarczy i proponuje realną alternatywę, która nie jest utopią.

Wszyscy pozostali wygłaszają niespójne przemówienia, jak socjaliści, którzy na pozór mówią to samo, co Front Lewicowy, ale w rzeczywistości popierają całą obecną politykę, w szczególności nie potępiając Traktatu Lizbońskiego (wciąż nie ratyfikowanego), co uniemożliwi jego wdrożenie swojego programu, przekazując europejską władzę przedsiębiorstwom wielonarodowym, zamiast oddawać ją obywatelom...
: Evil:
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 06/06/09, 22:33

chwilę temu w Belgii piłki tenisowe wpadły do ​​lodu

lokalnie nazywany grellonem
lub grad

wszystko zniszczyło

tam na dole są tornada

drugi z tsunami

jeśli lód się stopi

pustynnienie

, ...

krótko mówiąc, ładny program wyborczy w zasięgu wzroku

Jak rozmawiać o polityce, gdy się to wszystko widzi?

pewna hipoteza została wysunięta przez if przez na forum i gdziekolwiek

przez wszystkich

jeśli uda nam się sprostać temu wyzwaniu

Chciałbym porozmawiać o każdej ziemskiej sprawie
nie ma sprawy

ale myślę, że to będzie gówno, prawda?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 06/06/09, 22:35

Recykling: PISZąc po francusku, umieszczasz więcej niż 2 lub 3 słowa w wierszu...

Zdaje się, że już Cię ostrzegałem...
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 06/06/09, 22:46

drogi Christophe, pewnego dnia zdobędę się na cierpliwość, aby zwlekać z tobą w zaszyfrowanym języku pod kryptonimem romantyzmu lub skyzofrenii
pewnego dnia wezmę księżycowe pióro i napiszę bladą i bezczelną linię negatywnych sił, które ludzka psychika przypisuje innym

Czy musisz chować się za twarzą komedii del arte, żeby ci zaimponować?

pewnego dnia poświęcę czas...

ale do tej pory na twoim forum Włożyłem więcej walki przez ko z kilkoma wiadomościami do wysłania

Nie jestem tu, żeby bawić się z tobą w wojnę

i nie mam też czasu bawić się z leniwcem w pierwszym rzędzie

zapomnij, że podnoszę palec, żeby coś powiedzieć

i przede wszystkim przestań brać mnie za synka tatusia
z powodu mojej anielskiej twarzy

poważnie mnie rozgrzewasz forum
nie jesteśmy tu w stanie wojny

oto jesteś w strefie cybernetycznej
Pacyfikator


, ...

i nie podążam za literami serca

i już nie twoje fantazje

WIĘC ,...

Jestem twoim najgorszym koszmarem, biedny człowieku :-)
0 x
recyclinage
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1596
Rejestracja: 06/08/07, 19:21
Lokalizacja: artysta ziemi




przez recyclinage » 06/06/09, 22:53

nigdy nie zapominaj o tolerancji dla odmienności

działasz brutalną ręką
sposób, w jaki się do tej osoby zwracasz, nie jest zbyt pacyfistyczny

Nigdy nie zrozumiem ludzi...
0 x

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 91