Inteligencja - system pantone na starym samochodzie

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
patrice47
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 08/05/08, 08:09

Inteligencja - system pantone na starym samochodzie




przez patrice47 » 08/05/08, 08:16

bonjour,
Jestem tu nowy, przedstawię się Patrice, jestem z partii i garonny, pasjonuję się starymi samochodami.

Chcę wiedzieć, czy system Pantone jest wykonalny w starym samochodzie z 1972 r. - mianowicie Jaguarze S1 z podwójnym wydechem i podwójnym zbiornikiem, jeśli tak, czy mógłbyś mi przekazać schemat lub adres do konkretnej realizacji

dobry odbiór i dziękuję za odpowiedź – Patrice
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 08/05/08, 13:10

: Arrow: 6-cylindrowy rzędowy lub V12 :?

Kolekcjonerzy będą krzyczeć, choć znam kilka głęboko zmodyfikowanych Jagów (silnik Volvo Diesel, 6-cylindrowy Sofam...).

Architekturę zębatki można porównać do architektury Buick Park Avenue...

André, Wielki Mistrz Pantone forum i właściciel porównywalnych pojazdów napisał obszernie na ten temat forum, wyszukaj jego pseudonim i zacznij czytać. : Arrowl:

Jeśli chcesz majstrować przy klasycznym samochodzie, to po prostu go użyj. Może zdecydujesz się na elektryczny...

Przyjrzyj się temu, co zostało zrobione ocena, plus to dobrze, że nie ma jeszcze Jaga... : Mrgreen:
0 x
patrice47
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 08/05/08, 08:09




przez patrice47 » 08/05/08, 15:06

jest to 6-cylindrowy, właściwie chciałbym wiedzieć, czy uda nam się wykonać modyfikację Pantone w tym silniku, elektrycznym, na razie nie jest to w planach, aby ktoś mógł mnie skontaktować z osobą, która dobrze zna modyfikację, dziękuję ty-Patrice
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 08/05/08, 19:45

patrice47 napisał:to jest 6-cylindrowy, właściwie chciałbym wiedzieć, czy możemy dokonać modyfikacji Pantone w tym silniku,

Oczywiście, że możemy, poza tym Twój samochód nie ma elektroniki, co ułatwia sprawę... o tyle, o ile uważamy, że montaż reaktora jest łatwy... : Lol:

elektryczne nie są na razie w porządku obrad,
Byłoby jednak bardzo zabawnie.

czy ktoś mógłby mnie skontaktować z osobą znającą się na modyfikacji, dziękuję – Patrice
André wie o tym dobrze, ale mieszka w Kanadzie... Jest najlepszym znawcą tematu i jednym z nielicznych, który zajmował się pantonizacją samochodowych silników benzynowych. 8)

Czy mogę zapytać do czego zamierzasz używać swojego pojazdu? :?
Moim zdaniem warto poeksperymentować, zacząć od kosiarki, warto poznać zasadę działania, samochód stwarza dużo bardziej złożone problemy. :|
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 67