4L Trophy Pantone: pisklęta-amatorów !!!

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
kości
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 54
Rejestracja: 11/11/05, 14:28
x 8

4L Trophy Pantone: pisklęta-amatorów !!!




przez kości » 08/01/07, 21:04

Idź i zobacz to ...

Altiligérian 4L, który współpracuje z wodą na drogach Maroka Le 04 / 01 / 2007

Luty 2007 zwieńczy dziesięć lat trofeum 4L, solidarności i życzliwości. Wśród zaangażowanych załóg, Sarah i Cecile, którzy wciąż szukają finansowania. Aby je wesprzeć, organizowany jest wieczór w La Cigale: poznaj 13 January.

To trofeum 4L to wyjątkowe wydarzenie studenckie. Wyobraź sobie kilka setek 4L z fanami mechaniki kręcącymi się na wydmach ... W sumie więcej niż załogi 600 są w szeregach do ostatecznego zwycięstwa. Sarah Chapuis z Haute-Loire i Cécile Gerstch na czele.
Oba w 3th roku w Isara-Lyon są zawyżone, aby zablokować się w domu przed wielkim spotkaniem. Normalny, ponieważ ich przyczyna humanitarna ich dotyka. Są na to bardzo wrażliwi. Trofeum 4L to nie tylko sportowe wyzwanie. Jest to również sposób na pomoc dzieciom w niekorzystnej sytuacji w Maroku. Otrzymają je pod koniec rajdu, 25 February, tony 35 przyborów szkolnych i sprzęt sportowy uprzednio zebrany przez załogi. Dlatego projekt humanitarny, ale także zielony:

Nasz projekt ma również na celu dotarcie do ludności w celu ochrony naszej planety poprzez udostępnienie systemu Pantone: prostego systemu, łatwego w montażu ekonomicznego i ekologicznego!

Toczy się w wodzie

To wyjątek ich 4L. Zasada Pantone polega na podgrzewaniu wody gazami spalinowymi w celu uzyskania wodoru (wysoce wybuchowy gaz) i ponownym wtryskiwaniu go do wlotu powietrza, aby zaoszczędzić 20 30% paliwa. Aby udowodnić swoją skuteczność, nadal konieczne jest znalezienie środków na rozpoczęcie. To jest problem załogi Chapuis - Gerstch. Dlatego wiążą się z udziałem firm. W styczniu 13, w La Cigale, podana zostanie również cena zgłoszeń. Sposób na dobrą zabawę w sobotnią noc ...

Aby się z nimi skontaktować:
Sarah Chapuis
0681221915
schapuis@isara.fr

Celine Gerstch
0612099315
celgerscht@free.fr


http://www.zoom43.fr/actu/ACT_detail.as ... ArtTypId=1

Plus za reklamę pantone ... : Chichot:
0 x
O szóstej wymierania życia na Ziemi?
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 08/01/07, 21:38

Niezła inicjatywa!

Byłoby miło, gdyby mogła tu trochę o tym porozmawiać, o tym projekcie ...
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 08/01/07, 22:20

Gratulacje i dziękuję za informacje!

Wydaje mi się, że studenci 2 lub 3 skontaktowali się ze mną w sprawie trofeum 4L ... Czy to ten sam samochód? Nie wiem ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 08/01/07, 22:39

Ach, wydawało mi się, po krótkich badaniach znalazłem to:

Załączam tutaj bezpośredni link na ostatniej stronie, którą przygotowałem na silniku Pantone. Wspominam również o sponsorowaniu firmy NOREMAT, która pomogła młodym ludziom 2 w uczestnictwie w 4L Trophy z 4L Pantonisée (częściowo wydaje się). Czekam na ich zgodę na opublikowanie ich na stronie. „Zasadniczo” powinni również skontaktować mnie bezpośrednio z Guillaume i Yann-Gaëlem, aby uzyskać trochę więcej informacji na temat przeprowadzonej transformacji.
Wydawca powiedział mi, że po opublikowaniu tego artykułu miał dużą pocztę.
http://histoire.eau.hyeres.free.fr/615- ... tone2.html


Problem: łącze jest wyłączone :(
Spróbuję jeszcze trochę kopać ... aby znaleźć plik, o którym mowa ... :|


Edytuj: link zaktualizowany po ponownym kontakcie z webmasterem witryny: http://www.histoire-eau-hyeres.fr/615-m ... ntone.html
Ostatnio edytowane przez Christophe 09 / 01 / 07, 23: 35, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 08/01/07, 23:14

Zrobiłem trochę badań, znalazłem ten dokument:

https://www.econologie.com/file/transpor ... antone.pdf

Ostatnia strona w prawym dolnym rogu: sekcja „Sponsorowanie”

Wreszcie, jeśli zdjęcia 2 są autentyczne, nie będzie to ten sam 4L ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :




przez camel1 » 09/01/07, 16:49

Witam wszystkich

Napisałem e-maila do Sarah Chapuis:


Witam,

Jestem częścią forum pantone na stronie ekonologii i byłbym zachwycony, gdybyśmy mieli trochę więcej informacji na temat twoich osiągnięć.
Widzę, że dzielimy tę samą filozofię dotyczącą rozprzestrzeniania się pantone jako awaryjnego rozwiązania problemu środowiskowego, przed którym stoimy.

Założyłem lokalną grupę badawczo-rozwojową, Réaction Directe, czy możemy nawiązać partnerstwo?

Idź, zobacz naszą stronę i forum ekonologia i powiedz mi, co myślisz ... :-)

Z poważaniem,

Michel Lathuraz


Oto jego odpowiedź:

Witam,
Nie wiem, na co forum odpowiedzieć na ciebie ... Więc w rzeczywistości zamierzam wziąć udział w trofeum 4l, ponieważ jestem studentem w szkole inżynierskiej w rolnictwie / środowisku, ale nie chciałem jeździć, żeby grillować benzynę i zanieczyszczać, więc ja Odkryłem system Pantone, który chciałem zainstalować bardziej, może to być dobry sposób, aby go poznać.
Zacząłem instalować go z Kevinem (na stronie jest artykuł o nim) i mam nadzieję, że będziemy mieli czas, aby zakończyć przed startem (15 February 2007)!

Jeśli chodzi o partnerstwo, jestem bardzo zainteresowany, nie wiem, jak mogłabyś mi pomóc, ale naszym największym problemem są pieniądze na rejestrację trofeum 4l (3000 euro !!!). Udoskonaliliśmy te pieniądze, ale to nasi rodzice, więc chcemy je spłacić. Ale ponieważ bardzo lubię robić Pantone, nie chcę się poddawać. Więc jeśli chciałbyś współpracować, byłoby naprawdę mile widziane!
Mam nadzieję, że możesz mi pomóc.

Amicalement

Sarah Chapuis


Tak więc ich edycja nie wydaje się jeszcze działać, jeśli chodzi o finansowanie, a zwłaszcza datę (15 luty), obawiam się, że jest trochę krótka, ponieważ musimy myśleć o odrobinie skup się ...

Kevin nie powiedział mi o tym projekcie, więc nie wiem, gdzie on jest ...

W przeciwnym razie nie znalazłem witryny, o której mówi, po przeciwnej stronie, w wyszukiwaniu znalazłem kolejne osiągnięcie trofeum 4L tutaj:
http://perso.orange.fr/quanthommesuite/aut18R4L.htm

Voila, to było dla informacji ...

A +++
Michel
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 10/01/07, 05:42

Halo
Renault 4 musi wyglądać jak mechanika naszego Pitmixa z Renault 5, będziesz mógł dać im kilka wskazówek.
Należy wiedzieć, czy wchodzi do gaźnika czy filtra powietrza? i jak będą kontrolować stosunek benzyny, jeśli przejdzie, już naprawiają te problemy, to duża część reaktora na benzynie. Reszta to dobry stosunek pary, którą reaktor w dół rzeki nauczył się używać.
Nadzieja, że ​​nie będzie zbyt głośno z dziennikarzami, jeśli proces jest świeżo zamontowany i nie jest rozwijany.
to tak, jakby robić akrobacje powietrzne, nie docierając do setek prób. Po spotkaniu z dziennikarzami konieczne jest, aby działał przez cały czas.

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
lio74
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 333
Rejestracja: 15/03/06, 23:16
Lokalizacja: Haute-Vienne i SAVOY




przez lio74 » 20/01/07, 13:44

Witam wszystkich,

Cóż, naprawdę mam nadzieję, że przed wyjazdem będą mieli ustawienia operacyjne, to naprawdę będzie dobra reklama !!! : Chichot:

@+
0 x
„Zrobienie czegoś jest kosztowne, a nic nie kosztuje dużo więcej”. Koffie Annan
Kolejne gatunki zagrożone: Man ... i to będzie dobre dla niego !!!
Człowiek jest bardzo niebezpieczne zanieczyszczenia naturalne!
Yann-Gaël
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 04/02/07, 13:43
Lokalizacja: Nancy-Moskwa

4L Pantone w Nancy




przez Yann-Gaël » 04/02/07, 13:56

Witam,

Dwa lata temu zainstalowałem Pantone na 4L, jako część trofeum 4L, z przyjacielem. (wynik: -70% zanieczyszczenia, dla mniejszej różnicy).
Kończę jutro kolejny 4L z Pantone, dla innego przyjaciela, który idzie do 4L. Edycja jest lepsza niż poprzednia, mam nadzieję, że lepszy wynik.
W 4L pantone jest wygodne do uruchamiania sponsorów i uczestniczenia w rajdzie w czysty sposób.

Wkrótce

Yann
0 x
Zespoły 2 Pantone zrealizowane na 4L pomyślnie, we współpracy z firmą, w ramach projektów asocjacyjnych; Nigdy nie będę inżynierem, ale mogę sprzedać każdemu dobry projekt ... mam dobre słowo ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 93