Obudziłem się i dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażające)

filozoficzne debaty i firm.
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Neo totalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażający)




przez Janic » 18/11/20, 16:23

Były minister Giskardia, Michel Poniatowski, napisał w swojej książce-testamencie wniosek, z którego nie wiadomo, jakie stanowisko można by zmienić 26 lat później.

To pod jego ministerstwem zdrowia 1973/1974 przekazałem wreszcie mit o szczepionce jest kwestionowany (nie miał z tym nic wspólnego, nic o tym nie wiedząc). Dziękuję Michel! :D
Możemy też zaobserwować, że kluczowe ministerstwa często powierzane są politykom bez wymaganych od nich umiejętności i z pewnością nie dzieje się tak bez powodów!
ale tam nie ma tematu, ale ten fragment: [Zmierzamy w stronę Saint-Barthélemy, jeśli afrykańska imigracja nie będzie ściśle kontrolowana, ograniczana, ograniczana i oczyszczana z jej negatywnych i niebezpiecznych elementów, jeśli wysiłki na rzecz integracji nie uzupełnią również tych niezbędnych represji.

jest tym smaczniejsze, że dopiero co opuściliśmy skolonizowaną Afrykę.” z Dunkierki do Tamnarasset we Francji do Francuzów„Ach, dobrze! co byśmy powiedzieli, gdyby wygłosili to samo przemówienie
« Zmierzamy w stronę (afrykańskiego!) Saint-Barthélemy, jeśli francuska imigracja nie będzie ściśle kontrolowana, ograniczana, ograniczana i oczyszczana z jej negatywnych i niebezpiecznych elementów, jeśli wysiłki na rzecz integracji nie uzupełnią również tych niezbędnych represji. »

Ale czy wysłanie tych Afrykanów na front, aby wyzwolić Francję, się nie liczy? Harkis (ci współpracownicy Francji) porzucili na miejscu i dokonali masakry emerytur wojennych, których Francja odmówiła wypłacenia Afrykanom, którzy przelali krew za tę Francję, których nazwiska nie były wyryte na pomnikach zarezerwowanych dla naszych chwalebnych żołnierzy itp. ach! obowiązek pamiętania ma swoje nieobecności!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077

Re: Neo totalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażający)




przez Christophe » 18/11/20, 17:17

Makro napisał:Cholera… Christophe… Jeśli będziesz tak dalej mówił… będziesz mógł podejść i usiąść po mojej prawej stronie : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:


O nie, niemożliwe, po prawej stronie jest absolutna pustka!!

Hmm...Giscardien jest gorszy od Lepeniste'a? Nie wiedziałem ! :zaszokować: :zaszokować:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Neo totalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażający)




przez Macro » 18/11/20, 19:43

Christophe napisał:Hmm...Giscardien jest gorszy od Lepeniste'a? Nie wiedziałem ! :zaszokować: :zaszokować:


Nie... Po prostu Giscardian, to było przed 1981 rokiem.... Czas, kiedy można było powiedzieć bougnoul zamiast beur, negro czy noirpiot zamiast kolorowego człowieka, niacoué zamiast asian... Bez stania przed sędzią. ...

To powiedziawszy... Ten po tym, jak Francois ma różę (która wyrosła na kupie gnoju)... nie wysłał maczet. Nie wiem dokąd do Afryki, tylko płaskie nosy i długie nosy naśmiewają się ze siebie ...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077

Re: Neo totalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażający)




przez Christophe » 19/11/20, 12:38

Przykład sankcji, które z pewnością odrzucą stowarzyszenia „sprawiedliwości” i „lewicy”:

Jaką etykietę ma burmistrz Walencji? : Chichot:

On jest LR, a nie nawet RN: https://fr.wikipedia.org/wiki/Nicolas_Daragon

126469605_10221821509024473_898167173084130705_n.jpg
126469605_10221821509024473_898167173084130705_n.jpg (71.33 KB) Oglądane razy 833


Cóż, po wyrzuceniu całych rodzin i trwałym odcięciu od nich wszelkiego wsparcia, jest to nadal trudne i stwarza ryzyko stworzenia jeszcze większej liczby problemów ze względu na zdolność do uciążliwości...
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Neo totalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażający)




przez Janic » 19/11/20, 12:53

Cóż, po wyrzuceniu całych rodzin i trwałym odcięciu od nich wszelkiego wsparcia, jest to nadal trudne i stwarza ryzyko stworzenia jeszcze większej liczby problemów ze względu na zdolność do uciążliwości...
Bardzo po prostu! zwłaszcza, że ​​często, jeśli nie zawsze, są to rodziny biedne, czasem niezbyt kulturalne, pochodzące z zagranicy i niezbyt afrykańskie, to po prostu doskonały sposób na zasilenie sieci, które czekają na taką sytuację, aby „zatrudnić” takich przypadków. i PO będziemy zaskoczeni, że niektórzy ludzie bawią się nożami lub karabinami maszynowymi!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077

Re: Neo totalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażający)




przez Christophe » 19/11/20, 13:21

Czy zatem powinniśmy wszystko wybaczyć i pozwolić pewnym kategoriom społeczeństwa robić, co do nich należy, pod pretekstem zdolności do wyrządzania w przyszłości krzywdy?

Przepraszam, nie, to niesprawiedliwe w stosunku do wszystkich innych!

Trzeba znaleźć złoty środek!!
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Neo totalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażający)




przez Janic » 19/11/20, 13:54

Czy zatem powinniśmy wszystko wybaczyć i pozwolić pewnym kategoriom społeczeństwa robić, co do nich należy, pod pretekstem zdolności do wyrządzania w przyszłości krzywdy?
nie ma mowy o wybaczaniu wszystkiego (po co w ogóle przebaczać?), a tym bardziej o pozwalaniu, aby coś się działo, dlatego też istnieją do tego prawa!

ułaskawienieUznaj za pustkę naruszenie, wada, wykroczenie nie mając pretensji do autora i nie żywąc żadnej urazy.

Większość z nas ma lub będzie miała dzieci, które należą do obecnej populacji. Ilu rodziców może znać przyszłą zdolność do uciążliwości tych „niewinnych” małych dzieci? [*]A jeśli zaczną wyrządzać krzywdę, sankcje i kary na ogół nie skutkują w modyfikowaniu zachowań „odbiegających” od normy. Ale w otoczeniu uczuć i bezpieczeństwa ryzyko to jest minimalne. Czy te kategorie są otoczone sympatią otaczającego ich społeczeństwa, czy też czują się odrzucone, wykluczone? Każde dziecko, które staje się dorosłe, nie zapomina niesprawiedliwości, jakich doznało, więc dlaczego same te kategorie miałyby zostać zapomniane?

[*] Czy Mama Adolf wiedziała, co stanie się z tym ślicznym dzieckiem, które właśnie wyszło z jej łona?

Przepraszam, nie, to niesprawiedliwe w stosunku do wszystkich innych!
To niesprawiedliwe w stosunku do wszystkich!
Trzeba znaleźć złoty środek!!
No dobrze, ale kto o tym decyduje, biorąc pod uwagę, że jeśli komuś o arabsko brzmiącym nazwisku, dobrze przystosowanym do społeczeństwa, w którym żyje, odmówi się pracy, która zostanie mu przyznana, jeśli zmieni nazwisko! : Wink:
Calimero pamiętasz?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077

Re: Neo totalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażający)




przez Christophe » 19/11/20, 14:26

Tutaj Janic, specjalnie dla Ciebie: https://www.laprovence.com/actu/en-dire ... police.htm

Uwięzienie – Msza wyjęta spod prawa w Aix: około trzydziestu wiernych ukaranych grzywną, ksiądz przesłuchany przez policję

Teraz chciałbym, żebyśmy znaleźli tego samego rodzaju informacje na temat imama i meczetu… ale to nie będzie możliwe… uciążliwość, mówię wam…
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Neo totalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażający)




przez Janic » 19/11/20, 16:36

Christophe ”19/11/20, 15:26
Uwięzienie – Msza wyjęta spod prawa w Aix: około trzydziestu wiernych ukaranych grzywną, ksiądz przesłuchany przez policję
Widziałem to w wiadomościach! ale jestem bardzo słabo przygotowany, aby ci odpowiedzieć, religie i miejsca ich spotkań to raczej nie moja bajka ani sok owocowy.
Wątpię jednak, aby niektórzy skorzystali ze specjalnych przywilejów bez narzekania rannych! Ale „prawo” dotyczy wszystkich jednostek, niezależnie od ich sytuacji w społeczeństwie.
teraz chciałbym, żebyśmy znaleźli tego samego rodzaju informacje na temat imama i meczetu… ale to nie będzie możliwe… uciążliwość, mówię wam…
Przypuszczam, że gdyby policja zachowała powściągliwość, media natomiast by to wykorzystały: znalazłeś gdzieś taki artykuł? W przeciwnym razie jest to po prostu próba intencji!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077

Re: Neo totalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażający)




przez Christophe » 19/11/20, 16:44

Nie znalazłem, bo nie szukałem, ale Wątpię, żeby gliniarze odważyli się zaatakować meczet tak, jak to zrobili z tym kościołem..

Zapraszam do wykazania mi, że się mylę...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 142