Alopatia a holistyczna medycyna naturalna

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 880
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173

Re: Allopatia a globalna medycyna naturalna

przez Gildas » 05/10/22, 14:41

A wracając do kąpieli pochodnych, użycie zimnej wody będzie sprzeczne z rzekomą przyjemnością seksualną...

Stanowisko Kamasutry, które jest trochę zbyt niebezpieczne, może prowadzić do najgorszego... Niektóre pary są ze sobą powiązane, nie mogąc się odłączyć.

Co robić ? Zanim wstydliwie wezwiesz pomoc, możesz spróbować zapłacić wiadro zimnej wody ponieważ jest to problem ze skurczem mięśni.

https://www.marieclaire.fr/,7-accidents ... 739021.asp

Z lodowatą wodą musisz zejść z siódmego nieba na ziemię w rekordowym czasie... : Chichot:
1 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Allopatia a globalna medycyna naturalna

przez Macro » 05/10/22, 14:42

Nie szukaj Guya...Zawsze znajdzie piruet, aby usprawiedliwić swoje majstrowanie....Jedyną możliwą nadzieją jest to, że zostanie złapany lub zachwiany i że znajdzie się w sądzie z kilkoma miesiącami w zonzonie, albo będą wyjaśnij mu inne techniki w pawilonie wyżłów...
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15005
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4380

Re: Allopatia a globalna medycyna naturalna

przez GuyGadeboisTheBack » 05/10/22, 14:53

Janic napisał:jak więc, według Ciebie, piszemy po grecku miłość synowską?

Nie „moim zdaniem”:

Philia, Czasami nazywany przechowywane*, uosabia synowską miłość między rodzicami a ich dziećmi
. https://lepetitjournal.com/athenes/actu ... ique-60338

W języku greckim termin eros oznaczający miłość odpowiada łacińskiemu słowu amor. Ale eros dotyczy tylko rejestru erotycznego, a to jest Filia, która wyraża miłość w formie uczucia synowskiego, rodzicielskiego lub innego.
https://www.cairn.info/revue-etudes-201 ... ge-483.htm

Magazyn
opisuje miłość rodzinną jako miłość, przywiązanie rodzica do swojego dziecka.
https://newlife-lille.fr/definition-de- ... pe-storge/



„Pedofilia” zatem w żaden sposób nie opisuje tego, co twierdzi Janic, a co jest jedynie owocem JEGO mentalnej konstrukcji. Znowu CQFD.

Ps: @Macro: W przeciwieństwie do niektórych tutaj, nigdy nie zniżyłbym się do nazywania kogokolwiek pedofilem.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 880
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173

Re: Allopatia a globalna medycyna naturalna

przez Gildas » 05/10/22, 15:10

Alopatia a holistyczna medycyna naturalna

Tytuł mógł brzmieć: Alopatia et holistyczna medycyna naturalna...
Znam granice naturalnej mocy leczniczej.
W tym sensie bardzo często współpracowałem z profesorem Henri Joyeux, chirurgiem onkologicznym z Montpelier, aby połączyć zalety medycyny, jednocześnie oferując praktykę środków związanych ze stylem życia, aby wzmocnić pole, aby często umożliwić lepszą akceptację leczenia, a dla niektórych odzyskanie zdrowia.


https://www.facebook.com/IreneGrosjean. ... S72zs1ExQl
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16215
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5269

Re: Allopatia a globalna medycyna naturalna

przez Remundo » 05/10/22, 15:18

Zmęczony czytaniem oskarżeń o pedofilię.

całkowicie dryfujecie.

Zamykam.
3 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16215
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5269

Re: Allopatia a globalna medycyna naturalna

przez Remundo » 06/10/22, 20:16

Odblokowałem.

zachowaj spokój, dziękuję.
0 x
Obraz
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3800
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: Allopatia a globalna medycyna naturalna

przez pedrodelavega » 06/10/22, 21:30

0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15005
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4380

Re: Allopatia a globalna medycyna naturalna

przez GuyGadeboisTheBack » 06/10/22, 22:12

Moje doświadczenie, moja sprawa.

Uszkodzony wieloma urazami w wyniku intensywnego uprawiania narciarstwa (trening, zawody, żarty, upadki, złamania, operacje łąkotek) i jazdy na motocyklu (idem), byłem w złym stanie fizycznym.
1: Osteopath kyné specjalista „sport”. Nieco nagła, jednorazowa ulga (placebo). Zły
2: „Cudowny człowiek” w Antibes, sąd cudów w poczekalni. Przychodzi moja kolej, facet patrzy na ciebie, "rozumie", brutalnie tobą manipuluje (trzeszczy, jęczy, ciągnie), w końcu na ulicy, 5 minut później: gorzej niż wcześniej, nullissime szarlatan.
3: Osteo-lekarz wisceralny, zadaje pytania, bierze pod uwagę moją historię, wykrywa w mojej postawie traumę, o której pochodzeniu zapomniałem, było tam dwóch jego studentów. Bardzo delikatne manipulacje (bez trzaskania, jęków, szarpania) przez półtorej godziny do trzech (było dużo pracy). Przepuklina rozworu przełykowego zagoiła się (po pięciu bardzo bolesnych latach), koniec bólu (do dziś minęło 1 lat), normalny chód, normalna aktywność, koniec liftingu żołądka. Krótko mówiąc, w 7% pozytywne.

Jak co, jest coś do picia, jedzenia i wymiotów.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Allopatia a globalna medycyna naturalna

przez Janic » 07/10/22, 08:28

żadna terapia nie jest uniwersalna, ponieważ każda odpowiada wyjątkowej sytuacji. Osteopatia była jednym z leków odrzucanych przez obecny monopol alopatii (zwanej medycyną konwencjonalną) i uważanych przez ich dogmaty za nielegalną praktykę medyczną, tak samo jak homeopatia i inne leki alternatywne.
Jego rozpoznanie, mniej lub bardziej realne, sprzyjało eksplozji nowych „osteopatów” z różnymi technikami, mniej lub bardziej skutecznymi, w zależności od przypadku, jak w przypadku wszystkich mniej lub bardziej dostosowanych terapii.
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15005
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4380

Re: Allopatia a globalna medycyna naturalna

przez GuyGadeboisTheBack » 07/10/22, 11:32

Jest też wielu szarlatanów, którzy są tam tylko po to, by zarabiać pieniądze.
0 x

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 131