Thule - wodór - metalowa: prawy cenzorzy

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
Avatar de l'utilisateur
Pégase
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 24
Rejestracja: 12/07/06, 09:22
Lokalizacja: Południowo - zachodnia Lot et Garonne

Thule - wodór - metalowa: prawy cenzorzy

przez Pégase » 22/06/09, 15:06

BJR,
Od lat obserwuję tę tak wzbogacającą stronę, dlaczego?
- w moim wieku (60 pędzli),
- moją atrakcją dla wszystkiego, co techniczne (prawdziwa bulimia),
- ale szczególnie mój niski poziom (w porównaniu do wielu z was). prosta WPR,
ale co za przyjemność odkrywać i uczyć się dzięki tobie.

Tam cię nie rozumiem: zamknięcie tego tematu jest jak (brutalna) cenzura dyktatorska.
Rzeczywiście:
- kilku mówców skłoniło się (ze względu na zachowanie Karla: w dużej mierze brak odpowiedzi na niektóre zadane pytania naukowe),
- Karl wyjaśnia, że ​​wraca za 1 tydzień (Portugalia),
- pozwól mu wrócić i odpowiedzieć na pytania,
- niech ma taką możliwość,
- temat zamknięty nie będzie w stanie udzielić odpowiedzi (jeśli .. ???) na które czekamy,
- nie animujmy już tego tematu podczas oczekiwania, ale zostawmy go otwartym dla odpowiedzi na żywo, a nie za pośrednictwem wiadomości w MP (z takim lub takim modo).
Pośrednik? nie zwykły obserwator, który doświadcza pewnego genu.
Kontynuuj, pożeram cię, dziękuję. , ,
Zrobił
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79483
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098

przez Christophe » 22/06/09, 15:12

Czy mówiliśmy o definitywnym blokowaniu? Wydaje mi się, że nie!

Twoje oczekiwania mogą zatem zostać spełnione ... lub nie podążając za zachowaniem Thule!
Istnieją 2 rozwiązania:

a) albo trwa w delirium społeczno-technologicznym i nie jest możliwe jego ponowne otwarcie, ponieważ tego rodzaju dyskurs jest szkodliwy dla wizerunku forums!

b) lub odpowiada na konkretne pytania, które zostały mu zadane i wyjaśnia w PM, zgodnie z sugestią. I otwieramy je ponownie, publikując je publicznie.

Nie zrobię prognozy.

następnie nie myl CENSORSHIP interesów (politycznych lub innych) z UMIARKOWANIEM (w celu intelektualnej „czystości”):

a) Cenzura to TŁUMIENIE niepokojących komentarzy: nie było tłumienia, ale blokowanie, wszystko pozostaje DO CZYTANIA! Więc to nie jest cenzura!

b) Jeśli przychodzimy srać na wycieraczce, zostawiasz gówno tam, gdzie się czyścisz? Cóż, tutaj jest tak samo ... chociaż pozostaje widoczne ...

ps: dyplom nie czyni człowieka, chyba że we Francji ... :|
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16319
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5298

przez Remundo » 22/06/09, 16:25

Christophe napisał:b) Jeśli przychodzimy srać na wycieraczce, zostawiasz gówno tam, gdzie się czyścisz? Cóż, tutaj jest tak samo ... chociaż pozostaje widoczne ...

Och, to sprawiło, że bardziej !! jak to powiedzieć, jest uformowany Obraz

Martwię się trochę o von Thule. Naprawdę przypadek :P
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79483
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098

przez Christophe » 22/06/09, 16:31

Hihihi Remundo, ale myślę, że nacisnąłem trochę mocno ... wtyczkę! Obraz

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
kwarc
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 640
Rejestracja: 20/01/07, 14:38
Lokalizacja: Paris obszar

przez kwarc » 22/06/09, 16:42

Bonjour à tous,

Cóż, mam jego osobiste e-maile, rozmawiam przez telefon i rozmawialiśmy jak starzy przyjaciele ostatniej godziny ostatniej nocy,
Bardzo interesujący dżentelmen, ponadto
Nie miałem dużo więcej informacji, które ci udzielam,
Ale pozostając uprzejmi możemy być może dowiedzieć się więcej w danym momencie.

Nie wiem jeszcze, czy mógłbym przejść do ICENES, ponieważ mój harmonogram jest bardzo zatłoczony, ale szukam rozwiązań.
Naprawdę panowie, nie rozumiem waszych brutalnych reakcji.
Wszyscy musimy uczyć się od wszystkich,
Nawet jeśli jest człowiekiem, który jest całkowicie zaangażowany (co, szczerze mówiąc, nie sądzę), nie zasługuje na to, aby był z góry bardzo uprzejmy wobec niego.
Teraz to wie forum utonął i myślę, że tego właśnie chciał się dowiedzieć u podstawy, aby wiedzieć, gdzie postawił stopę, w przypadku ewentualnej naprawdę naukowej publikacji.
to ja tak myślę, nic mi o tym nie powiedział, ale biorąc pod uwagę odległość widoczności jednostki, skłaniam się ku tej wersji.

W każdym razie rozmowa tego człowieka jest raczej wzbogacająca, co dwa zdania nawiązuje do historii, a to odświeża pamięć.

Możesz mi powiedzieć, że marnuję czas OK,
ale wolę tracić czas stracony niż żałować, że całe moje życie jest z kimś, kogo naprawdę warto poznać.

To będzie moja jedyna i ostatnia interwencja na ten temat.

A +++
0 x
Każda minuta, która przechodzi Jest to okazja, aby zmienić bieg swojego życia.
strona YouTube, strona Dailymotion, Picasa album, Strony osobiste, Wiktor Schauberger
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12

przez abyssin3 » 22/06/09, 21:32

Christophe napisał:a) albo trwa w delirium społeczno-technologicznym i nie jest możliwe jego ponowne otwarcie, ponieważ tego rodzaju dyskurs jest szkodliwy dla wizerunku forums!

„Techniczne majaczenie” zostanie zaprezentowane na seminarium, które ma zasięg… przynajmniej Europejski, jeśli nie międzynarodowy, w rzeczywistości. I z czego niektórzy sponsorzy się przeciw Roczny budżet 10 milionów euro, Uważam, że termin delirium technologiczne jest nieco ograniczony, szczególnie w stosunku do innych osób, które wystąpią na tej konferencji. Nawet jeśli nie rozumiem tematu, ani jego dokładnego celu, i że prawie nic nie wiem na tego rodzaju polu (podobnie jak inni, jak sądzę). Wreszcie jeśli tak jest szkodliwy dla wizerunku forum.

Christophe napisał:b) albo odpowie na konkretne pytania że został poproszony i udziela wyjaśnień w PM zgodnie z sugestią. I otwieramy je ponownie, publikując je publicznie.

Dla mnie trudniej jest uwierzyć osobie, która nigdy nie wyznała swoich teorii / wyników publiczności specjalizującej się w tej dziedzinie. Jeśli odpowiedział na pytania w tej sprawie forum przed tą konferencją miałbym poważne wątpliwości. Ponadto, udostępnianie informacji publicznych (bezpośrednio lub pośrednio) do energii jądrowej i nieoficjalnie, jest ostatnią rzeczą do zrobienia podczas pracy w tego rodzaju dziedzinie. Nawet jeśli denerwuje to trochę forum, Nie wspominając o tym, że osoba prawdopodobnie ma inne koty do pieprzenia na dzień przed wyjazdem do Portugalii.

Christophe napisał:Nie zrobię prognozy.

To też nie moja okolica. Mam nadzieję, że po powrocie może poświęcić nieco więcej czasu na ten temat. To najlepszy sposób na sprawdzenie, czy jest to figa czy winogrono ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13

przez nonoLeRobot » 22/06/09, 23:36

Rzeczywiście nie widzę dramatu związanego z zamknięciem tematu, który nie przyniósł nic konstruktywnego. Porozmawiamy o tym po zakończeniu konf. Nadal nie było zbanowane, nie wolno naciskać.

W każdym razie, nawet jeśli projekt jest interesujący, ale nie można się z niego nauczyć, nie ma dużego zainteresowania.

Nie robię też prognozy, ale w żadnym wypadku nie powinien być pod wrażeniem ani tytułu, ani konf. Ja też jestem lekarzem, również dokonywałem międzynarodowych konfesjonałów, ale nie jest to wcale dowód na to, że wyniki są nadzwyczajne.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7015
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2939

przez gegyx » 22/06/09, 23:39

dziękuję Abisyński 3 twojej interwencji.

Le Dr Karl IV wyraził się poprawnie i ogłosił swoje plany.
Może mieć bogate, a raczej bogate i różnorodne dziedzictwo, które może wzbudzać w nas wątpliwości co do jego zamiarów.
kiedy Nam a niektórzy zadają mu konkretne pytania, jest to w zasadzie Quiz, który sprawdza jego zdolności naukowe.
Rozumiem, że nie raczy odpowiedzieć.
kiedy Alain G próbował go uwięzić, odpowiedział uprzejmie.

Jeśli chodzi o jego tajemnice produkcyjne lub inne wskazówki, rozumiem, że rezerwuje pierwszą na konferencję Icenes2009 lub na patent.

Jeśli chodzi o kwalifikator „mytho”, pozwolę ci zapoznać się z programemICENY2009, aby wizualizować całą zawartość listy i zwrócić uwagę na stronę 6 tego linku…
http://www.icenes2009.itn.pt/list_of_ab ... 18maio.pdf

EDYCJA: Również na końcu strony 11 tego linku:
http://www.icenes2007.org/icenes2007prog.pdf
Ostatnio edytowane przez gegyx 23 / 06 / 09, 11: 29, 1 edytowany raz.
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3

przez Alain G » 23/06/09, 00:47

Dobry wieczór wszystkim!

gegyx napisał:

Kiedy Alain.G próbował go uwięzić, odpowiedział uprzejmie.


Nie zmuszałbym tego tematu do wszystkiego, co na nim znalazłem, umieściłem to, co według mnie było w sieci, z pewną granicą, daleko ode mnie, aby dźgnąć go w serce, ale pewne rzeczy nie były odpowiednie, Dałem mu możliwość odpowiedzi, czego niestety nie zrobił, ale prawie grzecznie.
.... chcesz do mnie dotrzeć? To strata czasu ...


Chciałbym się całkowicie mylić, ale to pozostawia mój apetyt.

Rozumiem, że jeśli to, co twierdzi, jest prawdą, nie będzie chciał o tym rozmawiać, ale może odpowiedzieć na pytanie, które mu zadałem, bez narażania się na odkrycie.

Nalegał bardzo dobrze na wyspie, którą podarował sobie przez matkę, nalegał, ale niestety przywraca nas to do historii tej mitologii, której wyznawcy wciąż są dzisiaj.

Zapraszam do ponownego przeczytania całego tematu i do zidentyfikowania błędów popełnionych przez dr Thule, który prawdopodobnie uwierzył, że nikt nie zobaczy różowego postu:

https://www.econologie.com/forums/hydrogene- ... t7773.html

Należy pamiętać, że nie jest to ciężka praca, ale badania, aby zrozumieć, dlaczego popełnił te błędy.

Na ten temat jeszcze trochę pytania:
Dlaczego jest w ruchu, który dyskredytuje francuskie społeczeństwo i jego funkcjonowanie? (może to widział forum koło ratunkowe, ponieważ rozmawiamy o tym, jak postępować od istniejących władz)

Mam wrażenie, że rozpocząłem debatę, której nie mam w zwyczaju, jestem Kanadyjczykiem, przepraszam za komentarz na ten temat, jeśli niektórzy z was chcą, żebym przestał, powiedz to i ja zrobiłby to bez obrażenia.

Dzięki!

Alain
:|
0 x
C moa
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 704
Rejestracja: 08/08/08, 09:49
Lokalizacja: Alger
x 9

przez C moa » 23/06/09, 09:31

Alain G napisał:Jestem Kanadyjczykiem, przepraszam za komentowanie tego, jeśli niektórzy z was chcą, żebym przestał, powiedzcie to, a zrobię to, nie denerwując się.
Alain, nie widzę związku między byciem Kanadyjczykiem a komentowaniem tematu?

Wasze interwencje są konstruowane, argumentowane i poddawane debacie.
Po tym, jak wydaje mi się, że dr Karl VI zareagował jasno i zdystansował się od przeszłości swoich przodków, pozwól mu skorzystać z wątpliwości.
Czy nadal musimy uważać mieszkańców Vichy za starych współpracowników? Nie wydaje mi się ...

Pozdrawiam

C moa
0 x
Trudno być prostym !!!

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 129