Aparaty słuchowe

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14970
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4366

Aparaty słuchowe




przez GuyGadeboisTheBack » 08/01/21, 21:04

Zamierzam się reklamować... Cierpiąc na zwyrodnienie genetyczne, mój słuch pogarsza się od około 20 lat. Zacząłem się dopasowywać 10/12 lat temu. Pierwsze protezy (nawet te z najwyższej półki) miały okropny dźwięk, metaliczny, piskliwy itp., przez co wolałem „bez” niż „z”. Od września mam nowe urządzenia i nie mogę się doczekać rana, żeby je założyć.
Siemens stworzył ze swoim chipem X protezy, które są przyjemne w noszeniu, z najbardziej naturalnym dźwiękiem, mikrofonami dookólnymi, bez opóźnień w uchu, krótko mówiąc, tylko szczęście. Znów słyszę owady (ok, nie ma ich tak dużo), ptaki, krótko mówiąc, „odgłosy natury”.
Pozwalam sobie tutaj zamieścić, bo biorąc pod uwagę średni wiek uczestników, nie mam wątpliwości, że inni też się nadają. Podkreślam, że nie mam w tym żadnego interesu, poza tym, aby przekonać niechętnych do pójścia na głęboką wodę. Istnieją ubytki funkcji poznawczych u osób z uszkodzonym słuchem, których nigdy nie odzyskasz, jeśli pozwolisz na pogorszenie słuchu bez kompensacji.

https://www.laboratoires-unisson.com/ap ... x-312.html
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13718
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1525
Kontakt :

Re: aparaty słuchowe




przez izentrop » 10/01/21, 18:12

GuyGadeboisLeRetour napisał:Podkreślam, że nie mam w tym żadnego interesu, poza tym, aby przekonać niechętnych do pójścia na głęboką wodę.
Jest to ewolucja technologiczna stosowana przez wszystkich tych, którzy sprzedają wysokiej jakości protezy.

Proponuję link, który nie jest reklamą https://www.sciencesetavenir.fr/sante/d ... tion_28601
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14970
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4366

Re: aparaty słuchowe




przez GuyGadeboisTheBack » 10/01/21, 18:55

izentrop napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:Podkreślam, że nie mam w tym żadnego interesu, poza tym, aby przekonać niechętnych do pójścia na głęboką wodę.
Jest to ewolucja technologiczna stosowana przez wszystkich tych, którzy sprzedają wysokiej jakości protezy.

NIE. Chip X jest wyłącznym produktem firmy Siemens/Signia. Po wypróbowaniu kilku, ten jest (dla mnie) ponad resztą. Jeśli chodzi o link, jest to najtańszy francuski kupiec.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14970
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4366

Re: aparaty słuchowe




przez GuyGadeboisTheBack » 10/01/21, 19:57

W dodatku twój link jest z 2015 roku... Od tego czasu wiele się wydarzyło. : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 880
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173

Re: aparaty słuchowe




przez Gildas » 11/01/21, 15:11

Witaj, dzięki Guy za udostępnienie tych informacji, kolego! To sprawia, że ​​chcesz wypróbować te nowe urządzenia. Mam też urządzenia, które są połączone z moim telefonem. Jednak podczas słuchania wideo w aparatach słuchowych dźwięk jest naprawdę słaby.O wiele lepiej jest słuchać muzyki w prawdziwych słuchawkach! Zainstalowałem również oprogramowanie wspomagające słyszenie (które działa z moimi słuchawkami) na moim telefonie, ale występuje opóźnienie czasowe, które utrudnia rozumienie rozmów. Ideałem byłoby mieć też słuchawki dla niedosłyszących, bo słuchawki są 100 razy większe niż aparaty słuchowe, byłoby to mniej estetyczne, ale jakość dźwięku byłaby 100 razy lepsza i na pewno znacznie tańsza niż aparaty słuchowe. .
1 x

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 103