Dodaj przycisk Nie lubię?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
thibr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 723
Rejestracja: 07/01/18, 09:19
x 269

Dodaj przycisk Nie lubię?




przez thibr » 27/05/20, 19:11

Czy byłoby możliwe dodanie przycisku „Nie podoba mi się ta wiadomość” obok przycisku „Podoba mi się ta wiadomość”?
oznaczałoby to, że pewne wiadomości nie są... pożądane na forum uprzejmy : Mrgreen:

w tymczasowym teście? : Wink:
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Dodać przycisk, który mi się nie podoba?




przez Christophe » 27/05/20, 20:16

Facebook nigdy tego nie umieścił, a umieszczenie przycisku „gniew” zajęło prawie 15 lat… Zatem odpowiedź brzmi: nie :)

Najlepiej jest zareagować i wzbogacić debatę, gdy ci się to nie podoba... prawda?
0 x
Avatar de l'utilisateur
thibr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 723
Rejestracja: 07/01/18, 09:19
x 269

Re: Dodać przycisk, który mi się nie podoba?




przez thibr » 27/05/20, 20:46

biorąc pod uwagę liczbę postów, które w tej chwili są przekształcane za pomocą klawiatury w ringi bokserskie : Mrgreen:
Szkoda, że ​​nie mogę powiedzieć autorowi posta, że ​​nie pasuje on do tonu i formy...
a wynikające z tego statystyki mogą mu to uświadomić... lub nie :płakać:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Dodać przycisk, który mi się nie podoba?




przez Macro » 27/05/20, 20:47

Christophe napisał:Facebook nigdy tego nie umieścił, a umieszczenie przycisku „gniew” zajęło prawie 15 lat… Zatem odpowiedź brzmi: nie :)

Najlepiej jest zareagować i wzbogacić debatę, gdy ci się to nie podoba... prawda?



Aby cię surowo ukarać przez drużynę buldogów
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Dodać przycisk, który mi się nie podoba?




przez Ahmed » 27/05/20, 20:52

Nie podoba mi się przycisk „Nie lubię”! : Oops:
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Dodać przycisk, który mi się nie podoba?




przez Exnihiloest » 27/05/20, 21:25

thibr napisał:biorąc pod uwagę liczbę postów, które w tej chwili są przekształcane za pomocą klawiatury w ringi bokserskie : Mrgreen:
Szkoda, że ​​nie mogę powiedzieć autorowi posta, że ​​nie pasuje on do tonu i formy...

Chcesz powiedzieć, że GuyGadebois jest na tym plamą forum ?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Dodać przycisk, który mi się nie podoba?




przez Christophe » 27/05/20, 21:30

thibr napisał:biorąc pod uwagę liczbę postów, które w tej chwili są przekształcane za pomocą klawiatury w ringi bokserskie : Mrgreen:
Szkoda, że ​​nie mogę powiedzieć autorowi posta, że ​​nie pasuje on do tonu i formy...
a wynikające z tego statystyki mogą mu to uświadomić... lub nie :płakać:


Istnieją raporty wiadomości do moderacji w tej sprawie...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Dodać przycisk, który mi się nie podoba?




przez Exnihiloest » 27/05/20, 21:39

Christophe napisał:
thibr napisał:biorąc pod uwagę liczbę postów, które w tej chwili są przekształcane za pomocą klawiatury w ringi bokserskie : Mrgreen:
Szkoda, że ​​nie mogę powiedzieć autorowi posta, że ​​nie pasuje on do tonu i formy...
a wynikające z tego statystyki mogą mu to uświadomić... lub nie :płakać:


Istnieją raporty wiadomości do moderacji w tej sprawie...

Umiarkowanie nie spełnia swojej roli. Pozwala na ignorowanie obelg i oszczerstw wobec autorów, pod warunkiem, że ich autor jest na tyle aktywny, że zrobi furorę na portalu. forum i że jest wierny tezom właściciela.
2 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9839
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2675

Re: Dodać przycisk, który mi się nie podoba?




przez sicetaitsimple » 27/05/20, 22:09

Exnihiloest napisał:Umiarkowanie nie spełnia swojej roli. Pozwala na ignorowanie obelg i oszczerstw wobec autorów, pod warunkiem, że ich autor jest na tyle aktywny, że zrobi furorę na portalu. forum i że jest wierny tezom właściciela.


To jest całkowicie fałszywe! : Lol: : Lol: : Lol:

Zostałem zbanowany na 24 godziny, ponieważ „Obecny kryzys związany z koronawirusem wywołał dość nikczemne zachowanie niektórych członków organizacji forums, nawet niektórzy starzy członkowie… Myślę o odwróceniu, wierności władzy i oficjalnym wersjom, pomniejszaniu wszystkich innych „wersji”, atakom lub nieuzasadnionym pomysłom, dezinformacji, brakowi reakcji i debaty na fakty, które przeszkadzają im innym członkom postawili przed oczami..."

bistro / listing-of-trolls-of-forum-t16381.html

Trzeba tylko zrozumieć, że „wierność władzy i oficjalnym wersjom” to nikczemne zachowanie, z drugiej strony mówienie czegokolwiek jest mile widziane, zwłaszcza jeśli pozwala zrzucić winę na „biednych facetów”, którzy obecnie rządzą w tej sytuacji kryzys.
Pewne jest, że z Marinem czy Jeanem-Lucem wyglądałoby to inaczej......
2 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Dodać przycisk, który mi się nie podoba?




przez Christophe » 27/05/20, 22:29

Exnihiloest napisał:Umiarkowanie nie spełnia swojej roli. Pozwala na ignorowanie obelg i oszczerstw wobec autorów, pod warunkiem, że ich autor jest na tyle aktywny, że zrobi furorę na portalu. forum i że jest wierny tezom właściciela.


Zniesławienie!

Nie możemy umieścić moda dla każdego członka!

Czy widzisz obraźliwą wiadomość? W tym celu tworzone są raporty wiadomości!
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 201