Napięcie z Rosją na Ukrainie

Katastrofy humanitarne (w tym wojny i konflikty w zasobach), naturalne, klimatyczne i przemysłowe (z wyjątkiem energii jądrowej lub ropy naftowej forum paliw kopalnych i jądrowych). Zanieczyszczenie morza i oceanów.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28741
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5543

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Obamot » 17/11/22, 04:01

pedrodelavega napisał:
Obamot napisał:
humus napisał:A potem ten „pozornie” wewnętrzny konflikt na Ukrainie można było rozwiązać inaczej, już mówiono, na przykład za pomocą niebieskich hełmów.
Dlatego cały Zachód jest winny, że tego nie zaproponował,
: Arrowd:
Ukraina od miesięcy wzywa mieszkańców Zachodu do rozmieszczenia sił interpozycyjnych – misji policyjnej Unii Europejskiej lub niebieskich hełmów ONZ – na linii frontu, ale także na granicy ukraińsko-rosyjskiej.
Jak powiedziano na poprzedniej stronie (zapomniałem cytatu ze Schmola), ukros-naziści zabijają swoich własnych negocjatorów pokojowych, jeśli próbują „negocjować dla pokoju".
I tak właśnie stało się z niektórymi z nich (nie był jedyny) catastrophes-humaines-naturelles/tension-avec-la-russie-en-ukraine-t17111-1070.html?hilit=n%C3%A9gociateur,%20paix#p494242 aby sprowadzić Błękitne Hełmy, nadal konieczne byłoby, aby Ukraińcy nie zestrzelili własnych emisariuszy… Jesteśmy u szczytu przewrotności Następnie twierdząc, że to Rosja by tego nie chciała, cóż, umarli nie mówią: czy masz jakiś dowód na TDC? (ach, ale chuj, Von De Leyen powiedział, że Rosjanie kradną pralki, żeby odzyskać chipy z pralek do swoich pocisków, jakby te chipy były już wymienne, choćby tylko między wszystkimi pralkami , a Rosjanie to „kłamcy” ...)

Na temat „kłamstw”: Laurent Valdiguié, datowany na 24, godz. 02:2022, sprawa emanuje z Elizejskiej, która kłamała, aw dniu rozpoczęcia działań wojennych, Ducron-cron.. co najwyżej Putin pominął. Zachód tak, ciągle kłamie, jak wtedy, gdy jego oficjele (i Ty) twierdzili, że zastrzyki mRNA chronią przed transmisją, są bezpieczne z punktu widzenia skutków ubocznych, że NATO nie przejdzie do Is, że żyjemy w demokracjach (z baletem -opcje, niewybrani lobbyści w Brukseli, którzy piszą nasze prawa...) itd., itd.

Dlaczego nie powiesz nam o leżącej soli? Zdrowie-zapobieganie-skazaniu/zaprzestaniu-palenia-metody-do-pracy-i-sportu-t12536-30.html#p515831
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28741
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5543

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Obamot » 17/11/22, 04:44

humus napisał: Georgie, tchetchenie nie zapala światła w twoim mózgu??? p
Powszechnie wiadomo, że są to konflikty graniczne, które bezpośrednio zagrażały Federacji Rosyjskiej (lokalnie lub całkowicie) to małe grupy finansowane przez FB!/C!A są źródłem destabilizacji mniejszości, które są następnie finansowane i uzbrajane przez Waszyngton ... To samo na Ukrainie, podczas gdy Stany Zjednoczone już nawet nie ukrywają, że zorganizowały Majdan ... (To nie usprawiedliwiało wojny, a więc potrójnie winny i recydywista, z Wietnamu!) Wreszcie wszystkie te rzeczy, o których się nie mówi i co daje 100% nieprawdy i które wszystkie są kłamstwami przez pominięcie.,.

Dowodem na to jest to, co Stany Zjednoczone robią na całym świecie ze swoimi „wojnami zastępczymi” lub bezpośrednio angażując się (co staje się coraz rzadsze) i na tle kłamstw (Colin Powel wymachuje małą fiolką przed ONZ .)
Dla liczby konfliktów, które nie zagrażają USA, istnieje lista. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_w ... ted_States

humus napisał:I wreszcie, nie można nikogo zmusić do bycia inteligentnym i jasnego widzenia.
Błędnie odczytujesz fakty, umyka ci to, co najważniejsze, bo masz do obrony wcześniejszy punkt widzenia (krótko mówiąc, Putin uratuje nas przed szatanem USA
Nie, nie mówię tego, cały czas mówiłem, że jedyną umiejętnością „ludzie” (którzy błędnie przypisali sobie to wyznanie w państwie i…) w związku z ich występkami… Pochodzi z „dążyć do rozsądnej równowagi sił...” (*) Więc wszystko, co powiedziałeś => śmieci.

humus napisał:Wybierasz informacje zgodnie z tym uprzedzeniem : Arrow: Brak obiektywizmu.
Jesteś w stronniczości stronniczości przez wstawione sofizmaty (prawie we wszystkich twoich postach…) i wykazujesz niesamowitą niedojrzałość, ponieważ nie jesteś w stanie nie zadzierać z ludźmi… Wszystko w ich dawaniu nieustannych lekcji (i przepisów na wynos) pod koniec konfliktów: twoja słynna tendencyjna granica… której nawet nie masz prawa używać…) : Mrgreen:

(*) Wydaje się, że Rosjanie to zrozumieli i zastosowali, ponieważ stosują doktrynę „proporcjonalna odpowiedź"
PS: dziękuję za nie odpowiadanie mi duże P.. i M... w płytce, która jest br... neuron Jestem dobry?
1 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16223
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5271

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Remundo » 17/11/22, 08:03

Powiedz mamo...

Czy to też wina Putina?

Remundo napisał:




a może mówili to z solidarności z Gruzinami, Czeczenami... :P Roll: : Mrgreen:

Cholera, wytłumacz nam to wszystko, samotna duszo o szlachetnych myślach i spontanicznej zniewadze...
2 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
ewaluację
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 58
Rejestracja: 02/11/16, 16:22
Lokalizacja: cosmopolitanie
x 7

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez ewaluację » 17/11/22, 10:02

Remundo napisał:Powiedz mamo...

Czy to też wina Putina?

Remundo napisał:




a może mówili to z solidarności z Gruzinami, Czeczenami... :P Roll: : Mrgreen:

Cholera, wytłumacz nam to wszystko, samotna duszo o szlachetnych myślach i spontanicznej zniewadze...

Cóż, zamknąłem konto humusowe (tak, jeśli to możliwe), aby nie kusić się już do odpowiadania, ale myliłem się czytając lol
Ach, ciekawość... Roll:

Z uprzejmości dla wszechświata (w tym dla mnie), odpowiadam Remundo i kropka.
Zamykam to konto również z tego powodu forum pielęgnuje we mnie złość i nie chcę wibrować złości + jest to czasochłonne.
Zapytaj Terremota Obamota, dlaczego utworzyłem wtedy konto recenzenckie. : Mrgreen:

Poroszenko:
1) Już powiedziałem, że istnieje ogromny zasób mentalności macho, pierwotnej, gwałtownej wśród niektórych ludzi ze Wschodu. Prochenko, Putin itd. i banda ludu
Wiem o czym mówię, mam to w DNA, szczerze mówiąc rozumiem jak działają, nie mówię, że aprobuję, huh!


2) Poroszenko to już przeszłość, już go nie ma, zastępuje go Zeliński.
Co przeszłość, której już nie ma, ma wspólnego z teraźniejszością?
Tak, tak, teraźniejszość jest konsekwencją przeszłości, ale nic nie może być dalsze od prawdy. Możemy przeszkadzać, to jedna z niedocenianych zdolności istot ludzkich.
PS Jest sakrament do zakłócenia, żeby uniknąć zapaści ekologicznej, ale idźmy dalej.
Putin (właściwie on!) nie ma innego języka niż Poroszenko (wówczas Czeczeni, teraz naziści z Ukro)


-Putin był już w tyle/ze swoimi separatystycznymi praktykantami, więc gdzieś Poroszenko już zwraca się do Putina/Rosji.

Nie doceniacie zła i obłudy na Wschodzie. Poza tym Amerykanie to chórzyści, tylko tutaj na Wschodzie jest dużo więcej nieprzejrzystości, zwłaszcza w kwestii występków.

Aby rzucić okiem na życzliwość rosyjskiej duszy, zadaj test wstępny FSB.
Jak zmusić kota do jedzenia pieprzu bez zmuszania go?
Prawidłowa odpowiedź: Wkładając go na jego tyłek.
Osobiście nie znalazłbym….

Pocałunkami.
2 x
VetusLignum
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1690
Rejestracja: 27/11/18, 23:38
x 761

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez VetusLignum » 17/11/22, 11:52

Świetne recenzje tutaj:
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28741
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5543

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Obamot » 17/11/22, 18:55

Wszystko po to, aby uniknąć lojalnej odpowiedzi na dwa filmy Remundo i wreszcie rozpoznać fakty: jeśli to nie jest niefortunne…
Konto Humus RIP, cóż, nie odpowiem... więc nie sprawi, że będzie chciał wrócić... ( :) ) dajmy spokój...

PS: jak już powiedziałem i nie chcąc przyjąć imperatywnego tonu (a ponieważ poprosił mnie o to piechotą) nie poddam się wywiadowi psychiatrycznemu z powodów już wymienionych (i odradzam każdemu, aby nie robił lub komentować jego zachowanie),

Humus nie mylił się we wszystkim i przez cały czas, ale był przesadny (nie co do losu zarezerwowanego ofiarom, oczywiście, że nie, niezależnie od obozu czy ideologii: wszystkich ofiar) — dzisiejszy świat jest bardziej stresujący, tam mamy do czynienia z 3 kolejnymi kryzysy, które nie oszczędzają mózgu (nawet u mnie, u każdego, to się może zdarzyć), możemy zrozumieć, że ludzie już „na granicy” w normalnych czasach, pierdzą kabel w obecnej sytuacji — dlatego gorąco zachęcam go do kontynuowania swojej podejście introspekcyjne (ego, kaszel itp.) z dobrym psychiatrą. I wróć do nas”w lepszej kondycji psychicznej” i z dobrymi usposobieniami.

To prawda, że ​​mógłbym być bardziej krytyczny wobec Rosji — ale poza tym ona już atakuje swoją rangę, więc trzeba trochę nadrobić, żeby przywrócić równowagę — a tu nie jest to miejsce konsultacji.
2 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11087

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Christophe » 18/11/22, 09:43

Wyciągamy archiwa:

3 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16223
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5271

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Remundo » 18/11/22, 10:44

aby być całkowicie obiektywnym, sam szkic jest niejednoznaczny.

Czy humor miał na celu potępienie sytuacji mieszkańców, czy wręcz przeciwnie, pogardę dla nich?

Zastanawiam się nawet, czy Zełenski ma jakieś przekonanie na ten temat, jest po to, żeby się wygłupiać i przypieczętować, bez wątpienia... jak teraz?
1 x
Obraz
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13740
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1528
Kontakt :

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez izentrop » 18/11/22, 10:49

„Zabawne”, że spiskowcy nie widzą, że w tym czasie był jeszcze aktorem i że była to parodia, a także sposób na uświadomienie ludziom ich nieszczęścia. Roll:

Na wszelki wypadek... Dziś ma wielkie obowiązki, wciąż mu służą talenty aktorskie.
Uznajmy raczej jego wielką odwagę, bo z tym, co wyniósł z tego czasu, mógł sobie spokojnie radzić za granicą.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16223
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5271

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Remundo » 18/11/22, 10:59

pamiętacie, że Zełenski chciał wymordować wszystkich Rosjan bez wyjątku? I że on też po prostu mocno namieszał przy rakietach, które spadły na Polskę?

Ty, który prosisz innych o pamięć i bezstronność...
1 x
Obraz

Powrót do "katastrofy humanitarne, naturalne, klimatyczny i przemysłowych"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 63