Ludobójstwo w zasięgu wzroku i planowana depopulacja?

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16225
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5273

Re: Ludobójstwo w zasięgu wzroku i planowana depopulacja?




przez Remundo » 12/07/22, 08:16

I tak, Gilles, pozwalam ludziom wyrażać się tutaj, łącznie z tobą.

inaczej dzieje się w oleocenie, co? Kiedy mówi się tam prawdę, same mody tworzą zablokowane tematy, w których wyśmiewają te, które mają na myśli.

dla mnie jest to o wiele gorsze niż zniewaga. Dlatego zatrzasnąłem tam drzwi.

Widzę też, że zamierzasz chować swoje oskarżenia o rasizm, antysemityzm za plecami forum i za moimi plecami cytując fragmenty wyrwane z kontekstu, które same w sobie nie potwierdzają tego, co twierdzisz:
http://www.oleocene.org/phpBB3/viewtopi ... 0#p2345350

ouinouin_gillesque_mechantspasbo_econologie.png
ouinouin_gillesque_mechantspasbo_econologie.png (51.04 KiB) Obejrzano 916 razy


dla mnie tutaj to jeszcze gorsze niż zniewaga, to czyste zniesławienie. Nawet jeśli potwierdzę moją uzasadnioną „nienawiść” do Macrona.

Nosisz to prawdziwe oblicze faszyzmu: każdy, kto nie myśli tak jak ty, jest rasistą, homofobem, stremedroatem, antysemitą. Poza tym Macron nie ma innego przemówienia.

Nazywanie cię wyrafinowanym dialektykiem nie ma nic wspólnego...
0 x
Obraz
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Ludobójstwo w zasięgu wzroku i planowana depopulacja?




przez ABC2019 » 12/07/22, 08:23

Remundo napisał:I tak, Gilles, pozwalam ludziom wyrażać się tutaj, łącznie z tobą.

mam na myśli to, że nazywasz mnie dialektykiem i kłamcą, podczas gdy nie mówisz nic Obamotowi i Janic, którzy układają bzdury na łańcuszku (i nie poprawiłeś mnie w tym ostatnim punkcie).

inaczej dzieje się w oleocenie, co? Kiedy mówi się tam prawdę, same mody tworzą zablokowane tematy, w których wyśmiewają te, które mają na myśli.

dla mnie jest to o wiele gorsze niż zniewaga.

Oléocène ma swoją linię redakcyjną, jak wszystkie forums, nie chce dyskusji, które są forami dla idei politycznych, które uważa za przyprawiające o mdłości. Niekoniecznie to aprobuję, ale mają one zastosowanie tylko w przypadku, gdy powołujesz się na metody, które ustanowiłeś jako system: tutaj byłem kilkakrotnie cenzurowany i zakazany bez prawa do obrony, jak wiele innych - a na dodatek systematycznie obrażany błogosławieństwem i często udziałem umiaru. Masz czelność narzekać na zachowanie innych, które ustanowiłeś jako podstawową zasadę w forum że współprowadzisz.


Widzę też, że zamierzasz chować swoje oskarżenia o rasizm, antysemityzm za plecami forum i za moimi plecami cytując wyrwane z kontekstu fragmenty, które same w sobie nie wspierają tego, co sugerujesz:
http://www.oleocene.org/phpBB3/viewtopi ... 0#p2345350

Nie jestem „chouine”, opisuję komentarze, które zrobiłeś w przeszłości. Jeśli nie masz odwagi, by się nimi zająć, nie trzymaj ich.
1 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16225
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5273

Re: Ludobójstwo w zasięgu wzroku i planowana depopulacja?




przez Remundo » 12/07/22, 08:29

Zakładam to, co napisałem, łącznie z tym, że pewne społeczności nie są w naszym kraju systematycznie pozytywne, co ustanowiłeś rasizmem ze względu na sofistyczną dialektykę.

ze względu na zniewagi, które tutaj doznajesz, zostało to już omówione. Chowasz się za formalną uprzejmością, ale w rzeczywistości jesteś patologicznym i oszukańczym wrzodem na dupie poprzez swoją obłudę i swoje kompulsywne i nękające wiadomości.
0 x
Obraz
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Ludobójstwo w zasięgu wzroku i planowana depopulacja?




przez ABC2019 » 12/07/22, 09:25

Remundo napisał:Zakładam to, co napisałem, łącznie z tym, że pewne społeczności nie są w naszym kraju systematycznie pozytywne, co ustanowiłeś rasizmem ze względu na sofistyczną dialektykę.


Nie użyłem słowa rasizm, to ty to mówisz, powiedziałem tylko, że tchniesz nienawiścią ze strony pewnych społeczności, które były tradycyjnymi celami skrajnej prawicy (i które nie są „rasami”, ponieważ i tak nie istnieje).

To jest rzeczowe i właśnie to rozpoznałeś.


ze względu na zniewagi, które tutaj doznajesz, zostało to już omówione. Chowasz się za formalną uprzejmością, ale w rzeczywistości jesteś patologicznym i oszukańczym wrzodem na dupie poprzez swoją obłudę i swoje kompulsywne i nękające wiadomości.


w innej wersji stawiam cię przed twoimi logicznymi sprzecznościami i kłamstwami, a to jest dla ciebie nie do zniesienia.
1 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Ludobójstwo w zasięgu wzroku i planowana depopulacja?




przez Janic » 12/07/22, 18:13

ABCile
w innej wersji stawiam cię przed twoimi logicznymi sprzecznościami i kłamstwami, a to jest dla ciebie nie do zniesienia.
i debilou, który będzie płakał gdzie indziej, niż podobno nie pozwalamy mu kłamać cały czas! Precz z kłamstwami i innymi fałszywymi wiadomościami o słabej służbie, która boi się zwolnienia z tych samych powodów!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9871
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2689

Re: Ludobójstwo w zasięgu wzroku i planowana depopulacja?




przez sicetaitsimple » 12/07/22, 20:19

Janic napisał:ABCile
w innej wersji stawiam cię przed twoimi logicznymi sprzecznościami i kłamstwami, a to jest dla ciebie nie do zniesienia.
i debilou, który będzie płakał gdzie indziej, niż podobno nie pozwalamy mu kłamać cały czas! Precz z kłamstwami i innymi fałszywymi wiadomościami o słabej służbie, która boi się zwolnienia z tych samych powodów!


Mój pov janic.... Ale przeciwko komu będziesz mógł wylewać swoją żółć każdego ranka, a czasem w ciągu dnia, skoro ABCile, jak to nazwałeś, zostało zakazane?
Jestem pewien, że będziesz za nim tęsknić, nie przygnębiaj nas...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28743
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5545

Re: Ludobójstwo w zasięgu wzroku i planowana depopulacja?




przez Obamot » 12/07/22, 20:39

Oburzające jest to, że atakujesz ludzi bez zajmowania się ich treścią.

Czy możesz zacytować niektóre posty ABC (oprócz ocieplenia, gdzie inne, w których wyłamało otwarte drzwi), w których naprawdę byśmy się czegoś nauczyli?

sicetaitsimple napisał:
Janic napisał:ABCile
w innej wersji stawiam cię przed twoimi logicznymi sprzecznościami i kłamstwami, a to jest dla ciebie nie do zniesienia.
i debilou, który będzie płakał gdzie indziej, niż podobno nie pozwalamy mu kłamać cały czas! Precz z kłamstwami i innymi fałszywymi wiadomościami o słabej służbie, która boi się zwolnienia z tych samych powodów!


Mój pov janic.... Ale przeciwko komu będziesz mógł wylewać swoją żółć każdego ranka, a czasem w ciągu dnia, skoro ABCile, jak to nazwałeś, zostało zakazane?
Jestem pewien, że będziesz za nim tęsknić, nie przygnębiaj nas...

Nie czytałeś dobrze, on właśnie odpowiedział na twoje stanowcze twierdzenie...
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Ludobójstwo w zasięgu wzroku i planowana depopulacja?




przez Janic » 13/07/22, 08:04

prosty
Mój pov janic .... Ale przeciwko komu będziesz mógł wylewać swoją żółć każdego ranka, a czasem w ciągu dnia,
na przykład przeciwko innym słabym, takim jak ty, a jest o czym rozmawiać!
Jestem pewien, że będziesz za nim tęsknić, nie przygnębiaj nas...
nawet nie, jego klon jest zawsze obecny i miło jest utrzymywać te bliskie kontakty
teraz, gdy ABCile, jak to nazwałeś, zostało zbanowane?
Nie jestem autorem nazwy ABCile tylko prostym użytkownikiem, ja to był ABCon! Podobnie prosty pseudonim pasuje do Ciebie jak ulał!
PS: czy został zbanowany? POV ABCon będzie tęsknił za sobą! :płakać:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16225
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5273

Re: Ludobójstwo w zasięgu wzroku i planowana depopulacja?




przez Remundo » 13/07/22, 08:17

Janic napisał:Pov' ABC będzie tęsknił za sobą! :płakać:

Muszę przyznać, że coś takiego jest : Mrgreen:
2 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088

Re: Ludobójstwo w zasięgu wzroku i planowana depopulacja?




przez Christophe » 13/07/22, 10:15

W każdym razie nie zabraknie dobrego zrozumienia debat…

Dobra jazda!
3 x

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 146