Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16225
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5273

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Remundo » 28/05/22, 21:59

Ten wątek dyskusji jest z założenia bardzo męczący. Roll:
1 x
Obraz
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Janic » 29/05/22, 08:56

Phil
a przewaga wielości tematów pozwala nam nie wtrącać się w te, które nas nie interesują, dzięki czemu nie jest to męczące!
W przeciwnym razie zapraszamy do zmęczenia się z tymi, którzy są zainteresowani! : Chichot:
2 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16225
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5273

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Remundo » 29/05/22, 09:23

absolutnie,

Przychodzę tutaj, aby uzyskać informacje jako mod. Ale to nie jest ekscytujące. Roll:
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28743
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5545

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Obamot » 08/07/22, 16:15

Co powinniśmy zrobić z Facetem, który praktykuje odwrócenie oskarżycielstwa?
Wszyscy pamiętają, co wydarzyło się na początku roku i dlaczego połowa pracowników opuściła wówczas fo-fo.

A teraz wszystko zaczyna się od podstępnego powrotu „Le Guy-le-Retour”…

Czyż nie poświęcił bezwstydnie reputacji forum aby zaspokoić swoje małe egocentryczne pragnienia...: z pewnością tak.

Czy nie poświęcił bezwstydnie reputacji członków, aby zaspokoić swoje małe egocentryczne pragnienia…: z pewnością tak.

Czy nie oskarżał wówczas innych o fakty, których był przyczyną...: z pewnością tak.

Czyż sam nie praktykował tego, o co oskarża innych, nie rozpoczynając niepohamowanych prześladowań wobec tych, których uważa za rywali: z pewnością tak...

Ponieważ nie chciałbym rzucać oskarżenia przeciwko prokuraturze, powiedziałbym, że wcześniej się tak nie zachowywał, ale ponieważ jestem trochę obserwatorem i znam pewne mechanizmy, bardzo szybko odkryłem sprzeczne zachowania i mechanizm poznawczy zmiana, która tylko się nasiliła i nagle stała się patologiczna (w styczniu?). Nie daje mi się też zwieść fakt, że mamy do czynienia z jego kolejnym powrotem.

Wszyscy oscylujemy na różne sposoby pomiędzy „gorszymi” i „dobrymi” dniami (wszyscy próbują się ulepszyć), ale tam… manipulator uwodzi, to jego narcystyczna strona popycha go do działania zgodnie z oczekiwaniami ludzi jego.

Facet jest typem osoby, która ulega fascynacji, by tylko zniszczyć obiekt swojej fascynacji. Nie myląc się zbytnio, rozwija tego typu zachowania fuzyjne w stosunku do bliskich mu osób (a czasami kończy się to bardzo źle, ponieważ poważnie dotyka go nadmiar, co widać w architekturze jego wypowiedzi, gdzie wychodzi z „sytuacji gdzie wydaje się być wyważony, tylko po to, by stracić panowanie nad sobą) czasami opowiada nam epizody z tego, co dzieje się w jego życiu prywatnym i to odzwierciedla.

Ale jest nieustępliwy w stosunku do tych, którzy przejrzą jego grę. Nie mogę mu nawet kazać iść i skonsultować się, bo to musi wyjść od niego... Nadal jest „architektem” odejścia Dida, być może nie powinniśmy zapominać o czym zrobił fo-fo i jak daleko sięgały jego niedogodności...! Natychmiast zgłosiłem to modom, zanim nabrało to takich proporcji, jakie miało.

Mam szeroko otwarte oczy i oczywiście jego zarzuty są fałszywe, ponieważ jako pierwszy witam przybyszów, zachęcam ich, podobnie jak oni, uspokajam itp. A to „odbieganie od normy”, jeśli chodzi o grzeczność, ma na celu jedynie zranienie tych, którzy GO obrażają. CO BYŁO DO OKAZANIA
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez ABC2019 » 08/07/22, 17:00

Trzeba przyznać, że Obamot reprezentuje ostateczną kwintesencję zachowań zachęcanych przez moderatorów forum.

Myślę, że zasługuje na forum samodzielnie, co moim zdaniem rozwiązałoby wiele problemów wyrażonych w tym wątku.
2 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Exnihiloest » 08/07/22, 18:09

ABC2019 napisał:Trzeba przyznać, że Obamot reprezentuje ostateczną kwintesencję zachowań zachęcanych przez moderatorów forum.
...


Naprawdę ? Są moderatorzy od tego forum ?
Chyba ich nie spotkałem. Widziałem tylko cenzorów. I agresywni chwalcy.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28743
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5545

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Obamot » 08/07/22, 18:16

Mwouahaha widać, że kiedy Guy przedstawia siebie, robi bałagan wszędzie w forum....QED

W każdym razie, kiedy ABC2019 i Exnihilo cię wesprą: gratulacje Guy, teraz lepiej rozumiemy, jaki będzie bałagan, że taki crack jak ty będzie mógł zaszczepić tutaj w nadchodzących miesiącach...!

Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Christophe » 09/07/22, 09:56

ABC2019 napisał:Trzeba przyznać, że Obamot reprezentuje ostateczną kwintesencję zachowań zachęcanych przez moderatorów forum.


Nie, żadnej zachęty… to się nazywa obrona wolności słowa… coś, co ty, a zwłaszcza twoi panowie, chcielibyście, żeby zniknęło… : Evil:
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Christophe » 09/07/22, 09:57

Exnihiloest napisał:Naprawdę ? Są moderatorzy od tego forum ?
Chyba ich nie spotkałem. Widziałem tylko cenzorów. I agresywni chwalcy.


Nicość, która pragnie umiaru bez cenzury... : Chichot:
1 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez ABC2019 » 09/07/22, 10:22

Christophe napisał:
ABC2019 napisał:Trzeba przyznać, że Obamot reprezentuje ostateczną kwintesencję zachowań zachęcanych przez moderatorów forum.


Nie, żadnej zachęty… to się nazywa obrona wolności słowa… coś, co ty, a zwłaszcza twoi panowie, chcielibyście, żeby zniknęło… : Evil:

o tak, nie zachęca się do obelg forum, podczas gdy ty sam przekształciłeś wątek, który zaproponowałem „bez zniewagi” w wątek „specjalnych obelg”?

czy to właśnie nazywasz wolnością wypowiedzi?
1 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 110