Zastosowanie Karnetu Zdrowia. Dla kogo ? Jak? „Lub” Co? Efektywność? Limity ? Legalność?

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11068

Dotyczy: Stosowanie przepustki zdrowotnej. Dla kogo ? Jak? „Albo” Co? Wydajność? Rząd makroniczny wycofuje się...




przez Christophe » 22/07/21, 13:07

Nie, ale tam wyraźnie szukają rewolucji!



Aby sprawdzić, czy się nie myli!! Ale to śmierdzi!!



Minister Bourguignon potwierdza ograniczony dostęp do szpitala osób nieszczepionych

Nie, osoby niezaszczepione nie będą już miały dostępu do szpitali w celu leczenia, z wyjątkiem nagłych przypadków. Takie jest wyjaśnienie, które minister złożył grzmiącej deputowanej z Alzacji Martine Wonner, która powołała się na przypadek chorego na raka wykluczonego ze szpitala od 1 sierpnia. Wydaje się, że minister Bourguignon nie zrozumiał wszystkiego z notatki przekazanej przez jego służby, potwierdziło, że w przypadku planowanej opieki pacjenci powinni wyrazić zgodę na szczepienie w celu uzyskania dostępu do szpitala, chyba że przedstawią przeciwwskazania do szczepienia, w takim przypadku wystarczy test PCR.


https://lecourrierdesstrateges.fr/2021/ ... -lhopital/
0 x
Ogrodnik
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 63
Rejestracja: 24/05/21, 20:11
x 21

Dotyczy: Stosowanie przepustki zdrowotnej. Dla kogo ? Jak? „Albo” Co? Wydajność? Rząd makroniczny wycofuje się...




przez Ogrodnik » 22/07/21, 13:19

Cel, zniszczenie Ubezpieczeń Społecznych i zmuszanie ludzi do chodzenia do większej liczby ubezpieczeń wzajemnych?

Przed covidem chrapała wiadomość o amerykańskiej firmie Blackrock, która kupiła francuskie fundusze emerytalne. Ponieważ Amerykanie lubią zarabiać, nie jestem daleki od myślenia, że ​​to, co myślę, prowadzi mnie do myślenia, że
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Dotyczy: Stosowanie przepustki zdrowotnej. Dla kogo ? Jak? „Albo” Co? Wydajność? Rząd makroniczny wycofuje się...




przez Obamot » 22/07/21, 14:08

Ogrodnik napisał:Cel, zniszczenie Ubezpieczeń Społecznych i zmuszanie ludzi do chodzenia do większej liczby ubezpieczeń wzajemnych?

Przed covidem chrapała wiadomość o amerykańskiej firmie Blackrock, która kupiła francuskie fundusze emerytalne. Ponieważ Amerykanie lubią zarabiać, nie jestem daleki od myślenia, że ​​to, co myślę, prowadzi mnie do myślenia, że
Rozpakujmy wszystko :: Chodźmy....
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Dotyczy: Stosowanie przepustki zdrowotnej. Dla kogo ? Jak? „Albo” Co? Wydajność? Rząd makroniczny wycofuje się...




przez GuyGadeboisTheBack » 22/07/21, 14:17

Obamot napisał:
Ogrodnik napisał:Cel, zniszczenie Ubezpieczeń Społecznych i zmuszanie ludzi do chodzenia do większej liczby ubezpieczeń wzajemnych?

Przed covidem chrapała wiadomość o amerykańskiej firmie Blackrock, która kupiła francuskie fundusze emerytalne. Ponieważ Amerykanie lubią zarabiać, nie jestem daleki od myślenia, że ​​to, co myślę, prowadzi mnie do myślenia, że
Rozpakujmy wszystko :: Chodźmy....

Ritrovil: Hoffman LaRoche
Udziałowiec (m.in.): Blackrock Fund Advisors (1.58%)
1 x
Ogrodnik
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 63
Rejestracja: 24/05/21, 20:11
x 21

Dotyczy: Stosowanie przepustki zdrowotnej. Dla kogo ? Jak? „Albo” Co? Wydajność? Rząd makroniczny wycofuje się...




przez Ogrodnik » 22/07/21, 14:23

Obamot napisał:
Ogrodnik napisał:Cel, zniszczenie Ubezpieczeń Społecznych i zmuszanie ludzi do chodzenia do większej liczby ubezpieczeń wzajemnych?

Przed covidem chrapała wiadomość o amerykańskiej firmie Blackrock, która kupiła francuskie fundusze emerytalne. Ponieważ Amerykanie lubią zarabiać, nie jestem daleki od myślenia, że ​​to, co myślę, prowadzi mnie do myślenia, że
Rozpakujmy wszystko :: Chodźmy....


Nie trzeba się rozpakowywać, wystarczy śledzić wiadomości od początku epidemii i ich celowo katastrofalne zarządzanie.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Dotyczy: Stosowanie przepustki zdrowotnej. Dla kogo ? Jak? „Albo” Co? Wydajność? Rząd makroniczny wycofuje się...




przez Adrien (były nico239) » 22/07/21, 16:49

Test pcr w przypadku opieki planowej to przepustka jak dla restauracji ale chyba nie najniebezpieczniejsza bo przynajmniej pacjent ON będzie NEGATYWNY

Główne zagrożenie będzie zatem pochodzić od opiekunów, czy to w EHPAD, czy w szpitalu.

W tej chwili cenzura jest całkowita w przypadku pozytywnych i zakażających zaszczepionych opiekunów.
Ponieważ nigdy nie zostaną przetestowane, z wyjątkiem prawdopodobnie klastra, możemy zmierzać do katastrofy
Szczepionki są dość skuteczne, przynajmniej na początku, większość zaszczepionych opiekunów (i nie tylko) będzie miała bezobjawowy covid

I będą w stanie stać się superkontaminatorami wszystkich swoich wrażliwych, wrażliwych i zagrożonych pacjentów (szczepionych lub nie).

Zaszczepiony czy nie, tylko negatywność nie jest niebezpieczna
1 x
ENERC
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 725
Rejestracja: 06/02/17, 15:25
x 255

Dotyczy: Stosowanie przepustki zdrowotnej. Dla kogo ? Jak? „Albo” Co? Wydajność? Rząd makroniczny wycofuje się...




przez ENERC » 22/07/21, 20:11

Adrien (ex-nico239) napisał:Główne zagrożenie będzie zatem pochodzić od opiekunów, czy to w EHPAD, czy w szpitalu.

Wiemy, że pozytywna szczepionka ma bardzo małe szanse na zanieczyszczenie niezainfekowanej szczepionki.
Zaszczepiony maseczką, tak jak ma to miejsce w EPHAD czy w szpitalu, nadal ma niewielkie szanse na zarażenie osoby nieszczepionej, a jeszcze mniejsze na zarażenie zaszczepionej osoby starszej.

Najgorsza pozostała nieszczepiona młodzież upija się i głośno krzyczy : Mrgreen:

Zamiast książeczki zdrowia najlepiej by było, żeby wszyscy się zaszczepili bez narzekania. Ponieważ jeszcze tak nie jest, przechodzimy od razu do godziny policyjnej i zwrotu zaświadczeń :x
Ale zaszczepieni (większość) nie zamierzają odpuścić: nie ma powodu, abyśmy byli rekonfigurowani, ponieważ niektórzy nie chcą grać w tę grę.
1 x
Ogrodnik
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 63
Rejestracja: 24/05/21, 20:11
x 21

Dotyczy: Stosowanie przepustki zdrowotnej. Dla kogo ? Jak? „Albo” Co? Wydajność? Rząd makroniczny wycofuje się...




przez Ogrodnik » 22/07/21, 20:43

ENERC napisał:
Adrien (ex-nico239) napisał:Główne zagrożenie będzie zatem pochodzić od opiekunów, czy to w EHPAD, czy w szpitalu.

Wiemy, że pozytywna szczepionka ma bardzo małe szanse na zanieczyszczenie niezainfekowanej szczepionki.
Zaszczepiony maseczką, tak jak ma to miejsce w EPHAD czy w szpitalu, nadal ma niewielkie szanse na zarażenie osoby nieszczepionej, a jeszcze mniejsze na zarażenie zaszczepionej osoby starszej.

Najgorsza pozostała nieszczepiona młodzież upija się i głośno krzyczy : Mrgreen:

Zamiast książeczki zdrowia najlepiej by było, żeby wszyscy się zaszczepili bez narzekania. Ponieważ jeszcze tak nie jest, przechodzimy od razu do godziny policyjnej i zwrotu zaświadczeń :x
Ale zaszczepieni (większość) nie zamierzają odpuścić: nie ma powodu, abyśmy byli rekonfigurowani, ponieważ niektórzy nie chcą grać w tę grę.




Były szalone imprezy rave: gdzie są pozytywne przypadki?
Odbyły się dziesiątki dzikich imprez w mieszkaniach, nie wspominając o tajnych kasynach hazardowych, sędziach, zastępcach, prawnikach w tajnych restauracjach, libertyńskich klubach, przeludnionych przedmieściach, przepełnionych środkach transportu w IDF, na przykład. maski i którzy całują się za kulisami


Gdzie rejestruje się przypadki?

Nie jestem przeciwny szczepionce, ale poczekam do ostatniego limitu z nadzieją, że burdel powstanie, żeby tego uniknąć
0 x
Ogrodnik
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 63
Rejestracja: 24/05/21, 20:11
x 21

Dotyczy: Stosowanie przepustki zdrowotnej. Dla kogo ? Jak? „Albo” Co? Wydajność? Rząd makroniczny wycofuje się...




przez Ogrodnik » 22/07/21, 20:54

I dodam, że FDO nie muszą być szczepione, gdy mają kontakt z populacją.

Tam już nie uderzają w GJ.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Dotyczy: Stosowanie przepustki zdrowotnej. Dla kogo ? Jak? „Albo” Co? Wydajność? Rząd makroniczny wycofuje się...




przez Adrien (były nico239) » 22/07/21, 23:49

ENERC napisał:
Adrien (ex-nico239) napisał:Główne zagrożenie będzie zatem pochodzić od opiekunów, czy to w EHPAD, czy w szpitalu.

Wiemy, że pozytywna szczepionka ma bardzo małe szanse na zanieczyszczenie niezainfekowanej szczepionki.


Cóż, tutaj
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 154