Cybien, rower elektryczny

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Cybien, rower elektryczny




przez Christophe » 05/06/06, 17:03

Ostatnio edytowane przez Christophe 04 / 06 / 09, 00: 42, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 06/06/06, 00:47

Świetnie. DZIĘKI.

Czy orientujecie się czy możemy dokupić ten zestaw oddzielnie od roweru i w jakiej cenie? czy nadaje się na rower górski?

Osobiście uprawiam kolarstwo górskie; w tej chwili odczuwam ból w dolnej części pleców, a fizjoterapeuta odradza mi jazdę na rowerze, co mnie frustruje. Ten system byłby świetny przy mniejszym forsowaniu szans.

---------zmieniony w dniu 06.06.06 13:XNUMX ------------------- ---------->>>>

Poszedłem na ich stronę i wysłałem im e-maila: odpowiedź = sprzedają cały rower. Poproszę ich o lekarza; w ten sposób przyjrzę się trochę bliżej ich zgromadzeniu... mam nadzieję.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 06/06/06, 18:37

jean63 napisał:Czy orientujecie się czy możemy dokupić ten zestaw oddzielnie od roweru i w jakiej cenie? czy nadaje się na rower górski?


Zestaw musi kosztować około 500 €, a cały rower około 2000 €...
Ostatnio edytowane przez Christophe 04 / 06 / 09, 00: 49, 1 edytowany raz.
0 x
mimichris
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 11/11/08, 08:56




przez mimichris » 20/01/09, 11:10

Oto kilka dobrych niedrogich zestawów. http://www.cyclone-tw.com/index.html drogie są baterie, tak samo drogie jak zestawy, niezależnie od innych marek.

Trzeba majstrować, bo montaż jest techniczny, ale jest strona z instrukcją w języku angielskim.

Uważaj jednak, zestawy z silnikami o mocy przekraczającej 250 W są zabronione we Francji na drogach.
0 x
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 20/01/09, 13:09

Jestem trochę sceptycznie nastawiony do treningu tarcia (wydaje mi się, że taka jest stosowana zasada), ale czemu nie. ma tę zaletę, że można go zamontować na dowolnym rowerze.
zobaczyć i/lub spróbować!
0 x
Obraz
Kliknij mój podpis
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 20/01/09, 19:08

Cóż, skoro o tym mowa, właśnie wypróbowałem rower ze wspomaganiem elektrycznym nie później niż dziś po południu. Miałbym tylko jeden kwalifikator: OGROMNY!!

Nigdy nie podróżowałem tak szybko (samochodem, pieszo, autobusem, normalnym rowerem...) jak w centrum miasta z jedną z tych zabawek!! I to wszystko bez naciskania pedałów!! Naprawdę chciałem wyjść z jednym pod pachą. Powrót do domu na klasycznym rowerze z jego piękną, dużą jazdą był gorzki po tym teście!!

To naprawdę leniwy rower! Idealny dla mnie! : Mrgreen:

Gdyby nie zestawy, jest znany producent, który sprzedaje wszystko, co potrzebne do elektryfikacji roweru: velecris.com

Nie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 20/01/09, 21:03

Nazywamy Cybien, ponieważ jesteśmy tak dobrzy na rowerze?

Obraz
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Surfeurseb
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 79
Rejestracja: 01/12/05, 11:51
Lokalizacja: Bretania
x 1




przez Surfeurseb » 20/01/09, 22:52

Być może była już o tym mowa forum, ale z tego co słyszałem w e-rowerach problemem jest nadal ...............akumulator (znowu)
A priori akumulatory, zwłaszcza tanie VAE, są kiepskiej jakości i wytrzymują 1 rok w dobrych warunkach.
A koszt wymiany jest dość słony: do 300 euro!
Na rower oprócz ceny zakupu robi się drogo!

A kiedy bateria się wyczerpie, rower ważący od 20 do 30 kg trzeba zabrać do domu.

Myślę, że na początku da się pogodzić ludzi z kolarstwem, potem można przesiąść się na normalny rower, koniec problemów z obciążeniem i powrót do formy fizycznej.

To wciąż dobry pomysł!
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 20/01/09, 23:11

Dirk Pitt napisał:Jestem trochę sceptycznie nastawiony do treningu tarcia (wydaje mi się, że taka jest stosowana zasada), ale czemu nie. ma tę zaletę, że można go zamontować na dowolnym rowerze.
zobaczyć i/lub spróbować!
jeśli już chcesz mówić o Cybienie to tak napęd jest "tarciowy" na "specjalnej feldze" taka jest jego specyfika. Wszyscy, którzy próbowali, mówię o specjalistach VAE, mówią o nim wiele dobrego.

Do zestawu Cyclone, sprzedawanego regularnie w serwisie eBay, a teraz we Francji przez elektryczny, wolę wstrzymać się z oceną... :?
0 x
karibu
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 29
Rejestracja: 05/07/08, 13:31




przez karibu » 20/01/09, 23:23

Coś mnie zaskakuje tymi VEA i/lub odpowiednimi zestawami, prawie zawsze widzimy je montowane na rowerach typu VTC.
Jeżdżę na rowerze górskim (na oponach VTC) od prawie 20 lat i kilka tygodni temu miałem okazję pożyczyć rower typu "bi-race"... rowerem górskim, do tego stopnia, że ​​kilka razy zostałem przyłapany na konieczności szybkiego hamowania :zaszokować:
Dlaczego więc nie widzimy tego typu roweru elektrycznego (lżejsza rama, ponieważ nie jest powołana do wytrzymywania wstrząsów, cieńsze opony i koła), ale prawie cały czas jakiś rower górski lub VTC?
0 x

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 152