Wypróbowałem hybrydę Tucsona...

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2231
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 514

Wypróbowałem hybrydę Tucsona...




przez phil59 » 18/07/23, 21:26

Podczas gdy elektryczna Kona przechodziła metamorfozę, po odmowie pierwszeństwa, a jej pierwszy serwis przy 70 600 km, tak 70 600 km, i nie wstydzę się, jedna z „lodówek” w domu po ponad 20 latach jeszcze nie miała serwisu, ja mam hybrydę Tucson w wypożyczeniu.

Kwestionuj komfort, jest o wiele lepszy niż kona, nie da się temu zaprzeczyć.

Hybryda bez możliwości ładowania, już nie fajna dla mnie.

A więc hybryda, ogólnie rzecz biorąc, automatyczna skrzynia biegów i automatyczne przełączanie na elektryczne lub termiczne.

Nawet jeśli maszyna ma zaledwie 3 miesiące i jest przyzwyczajona do w pełni elektrycznej, moja żona i ja czujemy zmianę biegów, przyznaję, nie za każdym razem, i ledwie przełączanie z termicznego na elektryczny… jesteśmy zbyt przyzwyczajeni do posiadania czegoś bardzo liniowego, nawet jeśli pasażerowie tak naprawdę tego nie czują.

Nie znam CV tego samochodu, ale na pewno jest ich grubo ponad 100.

Ale zrobiłem test na małym podjeździe niedaleko mojego domu...

Start zatrzymany na tym podjeździe prowadzi mnie do ponad 110 km / h na zegarze z jonem, który daje 65 KM.

Nie lepiej z tucsonem.

Ponad 140 w Kona, prawie 150, nawet jeśli maksymalna prędkość wynosi około 165 km/h. kona to 204 KM, które absolutnie nie są nam potrzebne w trasie, w elektr...

To było tak dla przypomnienia, a moja żona powiedziała mi też, że nie wróci do niczego innego niż samochód elektryczny…
1 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15032
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4394

Re: Wypróbowałem hybrydę Tucson....




przez GuyGadeboisTheBack » 18/07/23, 21:29

(Tryb „Swędzący” „włączony”) Nie mogę się doczekać, aby przeczytać Twój esej o psikusach i haczykach na urodzinowe świeczki, których nie możesz zgasić! : Mrgreen:
1 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2231
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 514

Re: Wypróbowałem hybrydę Tucson....




przez phil59 » 18/07/23, 22:36

GuyGadeboisLeRetour napisał:(Tryb „Swędzący” „włączony”) Nie mogę się doczekać, aby przeczytać Twój esej o psikusach i haczykach na urodzinowe świeczki, których nie możesz zgasić! : Mrgreen:


Dlaczego marnujesz czas na czytanie mnie?

Ach, tak, zapomniałem, to „twoja część maso” : Lol:
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15032
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4394

Re: Wypróbowałem hybrydę Tucson....




przez GuyGadeboisTheBack » 18/07/23, 22:38

phil59 napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:(Tryb „Swędzący” „włączony”) Nie mogę się doczekać, aby przeczytać Twój esej o psikusach i haczykach na urodzinowe świeczki, których nie możesz zgasić! : Mrgreen:


Dlaczego marnujesz czas na czytanie mnie?

Ach, tak, zapomniałem, to „twoja część maso” : Lol:

Nie, czytam, bo tytuł mnie zainteresował i mogło być ciekawie.
0 x
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 666
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 250

Re: Wypróbowałem hybrydę Tucson....




przez ne 44 » 19/07/23, 05:10

phil59 napisał: Zrobiłem test na A mała droga pod górę niedaleko mojego domu...

Start zatrzymany na tym podjeździe prowadzi mnie do ponad 110 km / h na zegarze z jonem, który daje 65 KM.

Nie lepiej z tucsonem.

Ponad 140 z koną, prawie 150
, nawet jeśli maksymalna prędkość wynosi około 165 km/h. kona to 204 KM, które absolutnie nie są nam potrzebne w trasie, w elektr...


W przeciwnym razie możesz również przeczytać charakterystykę i dane pojazdów, aby porównać ich osiągi...
1 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6542
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1652

Re: Wypróbowałem hybrydę Tucson....




przez Macro » 19/07/23, 06:55

AD 44 napisał:
W przeciwnym razie możesz również przeczytać charakterystykę i dane pojazdów, aby porównać ich osiągi...


Tak... Na papierze mój Goldwing ma V max 190km/h... Na asfalcie bardzo prosto i bardzo gładko... Kiedy masz 160... Już jest pięknie : Chichot: ale to raczej kierowca robi rękę... : Chichot:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15032
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4394

Re: Wypróbowałem Ferrari SF90 Stradale....




przez GuyGadeboisTheBack » 19/07/23, 13:33

Zrobiłem test na małym podjeździe niedaleko mojego domu, aby porównać moje 2cv i moje Ferrari...

Start zatrzymany na tym podjeździe prowadzi mnie do ponad 60 km / h na zegarze z Deuche, który wytwarza 29 KM.

Trochę lepiej, lepiej z Ferrari, przy 28O.
: Mrgreen:

Makro napisał:
AD 44 napisał:
W przeciwnym razie możesz również przeczytać charakterystykę i dane pojazdów, aby porównać ich osiągi...


Tak... Na papierze mój Goldwing ma V max 190km/h... Na asfalcie bardzo prosto i bardzo gładko... Kiedy masz 160... Już jest pięknie : Chichot: ale to raczej kierowca robi rękę... : Chichot:

Zwłaszcza z A "stara i zużyta kwadratowa tylna opona"...
1 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6542
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1652

Re: Wypróbowałem Ferrari SF90 Stradale....




przez Macro » 19/07/23, 17:11

GuyGadeboisLeRetour napisał:Zwłaszcza z A "stara i zużyta kwadratowa tylna opona"...

cepafo
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2231
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 514

Re: Wypróbowałem Ferrari SF90 Stradale....




przez phil59 » 19/07/23, 20:55

GuyGadeboisLeRetour napisał:Zrobiłem test na małym podjeździe niedaleko mojego domu, aby porównać moje 2cv i moje Ferrari...

Start zatrzymany na tym podjeździe prowadzi mnie do ponad 60 km / h na zegarze z Deuche, który wytwarza 29 KM.

Trochę lepiej, lepiej z Ferrari, przy 28O.
: Mrgreen:

.


Zrobiłem test rozmowy z „oszustem”, nie da się zaprzeczyć, idziesz pełną parą. Mistrz wszystkich kategorii.

Cóż, jem posiłek w następny wtorek, jeśli masz na to ochotę!!!!


: Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
1 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 666
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 250

Re: Wypróbowałem hybrydę Tucson....




przez ne 44 » 19/07/23, 23:12

Edytuj
Ostatnio edytowane przez ne 44 19 / 07 / 23, 23: 15, 1 edytowany raz.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 77