Problem z urządzeniem wspomagającym

A jeśli oni naprawy, zamiast rzucać i zmienić? Odkryj na nowo przyjemność samemu napraw. Jak zdiagnozować problem lub znaleźć części zamienne? Naprawa jest sam sposób, aby zaoszczędzić na ogół pieniądze!
klebar
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 09/02/10, 11:41

Problem z urządzeniem wspomagającym




przez klebar » 09/02/10, 12:23

Bonjour à tous,

Jestem nowy w forum.
Wyjaśniam ci mój problem:
Kiedy czerpię wodę, mój wzmacniacz włącza się z przerwami, podczas gdy zanim był ciągły, jaki może być problem i jak go rozwiązać, nic o tym nie wiem, nigdy miał dawkę przypominającą wcześniej.

Dziękuję za odpowiedzi!

PS: oto kilka zdjęć, które mogą ci pomóc 8)

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Edytowane przez Christophe: zdjęcia umieszczone na naszym hoście, pomyśl o tym w przyszłości.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2493
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 365




przez Forhorse » 09/02/10, 14:51

Opróżniony pęcherz. Uderz inflator. W tym celu przewidziano zawór z tyłu rezerwy.
0 x
klebar
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 09/02/10, 11:41




przez klebar » 09/02/10, 15:21

Dzięki za szybką odpowiedź!
Próbowałem więc nadmuchać (pompka ręczna), ale nie mogę wciągnąć powietrza, jest to bardzo trudne, próbowałem spuścić powietrze wciskając małą sutkę wewnątrz zaworu, ale bez "pshhh", chyba pęcherz jest całkowicie opróżniony, więc dlaczego nie mogę go nadmuchać, jakby był już pełny ??? :|
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10

zdrowy rozsądek




przez dedeleco » 09/02/10, 15:56

Booster zatrzymuje się po osiągnięciu maksymalnego ciśnienia bezpieczeństwa i bez gazu w rezerwie rozprężania ciśnienie rośnie bardzo szybko (woda jest prawie nieściśliwa) i zatrzymuje się.
Ciśnienie jest wysokie i dlatego musisz pompować bardzo mocno, za pomocą pompy, aby napompować samochód, a nawet oponę ciężarówki (3 do 4 barów lub więcej? Jest manometr?), Aby powietrze wchodziło do niej z zawór prawie zablokowany, który może wytrzymać kilka prętów?
Innym rozwiązaniem jest otwarcie zaworów spustowych przy zatrzymanym wzmacniaczu i zamkniętym dopływie wody miejskiej, aby uzyskać zerowe ciśnienie, a następnie łatwiej napełnić ponownie, ale zablokowany zawór będzie miał pewien rezydualny opór.
To przy tych testach porównawczych powinno pomóc rozwiązać.
Istnieje ryzyko, że zbiornik wyrównawczy ma osłabioną membranę i konieczne jest dość częste napełnianie!
W takim przypadku konieczna jest wymiana wazonu lub umieszczenie go na szczycie instalacji na poddaszu, ponieważ gazy wznoszą się do najwyższych poziomów i pozostaną tam, nawet jeśli membrana nie będzie działać !!
Twoje zdjęcia pokazują, że mogłeś mieć wycieki kamienia, prawdopodobnie podczas czyszczenia.
0 x
klebar
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 09/02/10, 11:41




przez klebar » 09/02/10, 16:09

ok, a gdzie jest ten zawór upustowy? co mogę zrobić z tą historią wycieków? dzięki!
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10

oczyścić




przez dedeleco » 09/02/10, 16:29

Prawdopodobnie na dole spłynie, a drugi dla gazów u góry z pływakiem w cylindrycznym korpusie pozwalającym przepuszczać tylko gazy i trochę i dużo osadów wapiennych (jeśli instalacja jest dobrze wykonana).
Poświęć trochę czasu, aby dokładnie przyjrzeć się instalacji i starać się zrozumieć funkcję każdego elementu wodomierza na dole przy ostatnim kranu na górze, aw szczególności osady wapienne, które widzimy na twoich zdjęciach, oznaki wycieków. mniej więcej normalna woda o silnych nadciśnieniach.
Nie jestem w twoim miejscu, aby zobaczyć wszystko i nawet nie wiem, dlaczego masz wzmacniacz.
Jest to inwestycja w czasie, aby spróbować zrozumieć, co jest przydatne, ponieważ umożliwia naprawę niedrogo, a nawet pozwala zobaczyć błędy technika, który powinien naprawić, który czasami mówi ci kody o mniej lub bardziej użytecznej pracy ,
0 x
klebar
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 09/02/10, 11:41




przez klebar » 09/02/10, 16:35

mamy drążenie. dziękuję za wszystkie te odpowiedzi! Przyjrzę się bliżej.
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10

ogólnie jest złożony




przez dedeleco » 09/02/10, 16:43

Powodzenia, miałem studnię z pompą zablokowaną przez piasek, której nigdy nie mogłem odzyskać !!
Błąd wiercenia w piasku, który przenika wszędzie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2493
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 365




przez Forhorse » 09/02/10, 17:05

Po co wkładać filtr, jeśli zawór obejściowy jest otwarty? : Chichot:
0 x
klebar
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 09/02/10, 11:41




przez klebar » 09/02/10, 17:45

Orthe! to prawda, że ​​zapomniałem go zamknąć !!!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "awarii, usterek i napraw: naprawić samodzielnie? "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 76