Wyszukiwanie schematów elektrycznych Spawarka STARMICRO 180 Inventer Tech

A jeśli oni naprawy, zamiast rzucać i zmienić? Odkryj na nowo przyjemność samemu napraw. Jak zdiagnozować problem lub znaleźć części zamienne? Naprawa jest sam sposób, aby zaoszczędzić na ogół pieniądze!
DELOINCEJean Pierre
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 16/10/23, 11:30
x 2

Wyszukiwanie schematów elektrycznych Spawarka STARMICRO 180 Inventer Tech




przez DELOINCEJean Pierre » 16/10/23, 11:50

Witam,
Moja spawarka STARMICRO 180 Inventer Tech przestała działać. W celu naprawy poszukuję schematu elektrycznego/elektronicznego jego obwodu drukowanego. Intuicyjnie obwiniam tranzystory mocy MOFSET lub ich obwód sterujący. Strona STARMICRO nie odpowiada na wiadomości i telefony!
Jeśli ktoś posiada ten dokument lub źródło, w którym mogę go uzyskać, chętnie go przyjmę!
Z góry dziękuję.
Z poważaniem,
Jeana Pierre’a DELOINCE’a

jpdeloince
..@..
pomarańczowy
punkt
fr

Edytuj przez Remundo: Podzieliłem Twój e-mail na części, aby uniknąć robotów spamujących.
1 x
DELOINCEJean Pierre
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 16/10/23, 11:30
x 2

Re: Wyszukiwanie schematu elektrycznego spawarki STARMICRO 180 Inventer Tech




przez DELOINCEJean Pierre » 16/10/23, 19:34

Dobry wieczór,
Przeczytałem już tę wiadomość, ale nie podaje mi schematu, którego szukam w celu naprawy mojej spawarki. Awaria komunikatu, o którym mowa, nie wynika z mojego sprzętu.
Z poważaniem,
Jeana Pierre’a DELOINCE’a
1 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13726
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1526
Kontakt :

Re: Wyszukiwanie schematu elektrycznego spawarki STARMICRO 180 Inventer Tech




przez izentrop » 17/10/23, 08:31

Witam Jean-Pierre
DELOINCE Jean Pierre napisał:Awaria komunikatu, o którym mowa, nie wynika z mojego sprzętu.
W takim przypadku musisz to dobrze opisać, abyśmy mogli Ci pomóc...
Możesz także uzyskać pomoc na tej grupie fessebouc https://www.facebook.com/groups/449243789224511 : Wink:
1 x
DELOINCEJean Pierre
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 16/10/23, 11:30
x 2

Re: Wyszukiwanie schematu elektrycznego spawarki STARMICRO 180 Inventer Tech




przez DELOINCEJean Pierre » 23/10/23, 22:36

Dobry wieczór,
Opis problemu z moją spawarką Starmicro Inventer 180. Po włączeniu zasilania zapala się zielona lampka włącznika. Wentylator się nie obraca. Wypróbowany niezależnie przy napięciu 12 V DC, wentylator działa, podobnie jak jego przekaźnik. Natomiast gdy odpalamy elektrodę, masa oczywiście podłączona to nic się nie dzieje?? Wizualnie żaden element obwodu drukowanego nie wygląda na przepalony. Kwestionuję tranzystory mocy MOSFET lub ich obwód kontroli prądu. Ale dla potwierdzenia potrzebowałbym schemat elektroniczny stacji, żeby móc przeanalizować tę awarię.
Merci wlać votre aide.
Jeana Pierre’a DELOINCE’a
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "awarii, usterek i napraw: naprawić samodzielnie? "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 145