Wypróbowałem zszywacz elektryczny z LIDL

Przedstaw swoje projekty DIY, nowe pomysły techniczne, innowacje do przetestowania lub prace związane z samodzielną konstrukcją. Ponieważ zrobienie tego samodzielnie jest często bardziej ekonomiczne i może być bardziej wydajne.
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2231
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 514

Wypróbowałem zszywacz elektryczny z LIDL




przez phil59 » 07/02/23, 22:25

Dziś rano miałam do naprawy kanapę w salonie, nowy salon zamówiony, ale to na czerwiec-lipiec. (6 miesięcy opóźnienia).

Naprawa 2 "sprężynek" jak połamane listwy, a potem trzeba było podłożyć zabezpieczenie pod spód i potrzebny był zszywacz.

Dokładnie w sobotę kupiłem jeden w LIDL za 18.99 €.

Więc przetestuj dzisiaj i działa dobrze, ale było w miękkim drewnie.

Jutro spróbuję w twardszym drewnie, przetestuję też "małe paznokcie". Zrobię też kilka zdjęć.
3 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7004
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2926

Re: Wypróbowany zszywacz elektryczny z LIDL




przez gegyx » 07/02/23, 22:45

Do małych prac nigdy nie używam zszywaczy z dużymi zszywkami.
Do zamocowania materiału na stelażu, do oprawy grubych dokumentów, a nawet szybkiego splotu dżinsów (zamiast wbijania szpilki) do pończoch, używam starego zszywacza biurowego, niezniszczalnego. A jeśli jest to trochę trudne, uderzam ręką w grzyba i znika.
Ze zszywkami Jaky 8
1 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Twoje montaże techniczne, majsterkowanie, innowacje i samodzielna konstrukcja: wykonanie obiektu lub instalacji”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 72