Aquaponika Gaja

Organizowanie i zorganizować swój ogród i ogród warzywny: ozdobne, krajobraz, dziki ogród, materiały, owoce i warzywa, ogród warzywny, nawozy naturalne, schrony, baseny lub naturalny basen. Rośliny żywotność i uprawy w ogrodzie.
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21

Aquaponika Gaja




przez agriculturegaia » 08/01/09, 12:40

To odchody ryb stanowią pokarm dla roślin. : Idea:

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Obraz
Ostatnio edytowane przez agriculturegaia 09 / 01 / 09, 01: 17, 1 edytowany raz.
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:

http://www.agriculturegaia.com
chrisleblay
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 134
Rejestracja: 16/06/07, 01:35
x 4




przez chrisleblay » 08/01/09, 19:26

Bardzo podobają mi się Twoje tematy rolnictwogaia.

Czy na tym schemacie woda z akwarium jest zasysana w celu nakarmienia roślin?

Czy mógłbyś podać nam temat dotyczący TerraPreta, jeśli posiadasz wiedzę na ten temat?

chris
0 x
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21




przez agriculturegaia » 09/01/09, 01:12

chrisleblay napisał:Czy na tym schemacie woda z akwarium jest zasysana w celu nakarmienia roślin?

Czy mógłbyś podać nam temat dotyczący TerraPreta, jeśli posiadasz wiedzę na ten temat?

chris


Woda akwariowa wtryskiwana jest do układu kropla po kropli i grawitacyjnie opada z powrotem do akwarium. Nie ma utraty wody, nie ma możliwości parowania, dozwolona jest tylko ewapotranspiracja.

Nie, nie mogę założyć tematu o TerraPreta, ponieważ w sieci jest obecnie większa wiedza w tym zakresie ode mnie. Mogę jednak powiedzieć, że jak każda wierzchnia warstwa gleby bogata w składniki odżywcze, które mogą zostać przyswojone przez rośliny, TerraPreta zniknie (szczególnie z powodu grabieży), trochę jak torf, ale też tradycyjne grunty rolne. Beton zajmuje coraz więcej miejsca w naszych domach miast i naszych serc, podczas gdy bezpłodność rozprzestrzenia się na pola uprawne i nasze Obraz

Obraz
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:



http://www.agriculturegaia.com
fthanron
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 292
Rejestracja: 13/10/07, 17:56
Lokalizacja: Loir et Cher




przez fthanron » 10/01/09, 12:18

Dziękuję Agriculturegaia za ten temat, to podejście do akwakultury wydaje się bardzo obiecujące!

Miłych testów!

SLT
0 x
Frederic
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21




przez agriculturegaia » 10/01/09, 12:43

fthanron napisał:Dziękuję Agriculturegaia za ten temat, to podejście do akwakultury wydaje się bardzo obiecujące!

Miłych testów!

SLT


Cóż, nie, proszę pana, z 0 maszyn Gaïa będzie to kilka dziesiątek, potem setek, a potem tysięcy... Szczególnie w przypadku butelek z wodą... Spójrzcie na sprzęt! To nic nie kosztuje! więc wolę, żebyś i ty spróbował tej botanicznej przygody, instalując dla swojej żony zieloną ścianę ekodisigne z tylko 4 otworami w ścianie!

Wolałbym to od gratulacji... Wszyscy będziemy sobie gratulować w dniu, w którym 0 dzieci umrze z głodu.. Ale ten dzień jeszcze nie nadszedł...
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:



http://www.agriculturegaia.com
fthanron
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 292
Rejestracja: 13/10/07, 17:56
Lokalizacja: Loir et Cher




przez fthanron » 10/01/09, 13:16

Mhh to prawda, że ​​lubię się wkręcić w jakieś DIY, ale stawianie ścianki w „designerskiej” butelce (wszystko jest względne, to co mi się podoba, niekoniecznie musi podobać się komuś innemu!), o czym nie mam zielonego pojęcia utrzymania, ograniczeń, rodzaju ryb, roślin, wydajności/produkcji elektrycznej... to dużo ;o)

W przypadku dzieci, gdyby chodziło tylko o ilość/jakość jedzenia, szczerze uważam, że problem zostałby już dawno rozwiązany!

@+
0 x
Frederic
agriculturegaia
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 19/03/08, 20:21




przez agriculturegaia » 10/01/09, 13:27

fthanron napisał:Mhh to prawda, że ​​lubię się wkręcić w jakieś DIY, ale stawianie ścianki w „designerskiej” butelce (wszystko jest względne, to co mi się podoba, niekoniecznie musi podobać się komuś innemu!), o czym nie mam zielonego pojęcia utrzymania, ograniczeń, rodzaju ryb, roślin, wydajności/produkcji elektrycznej... to dużo ;o)

W przypadku dzieci, gdyby chodziło tylko o ilość/jakość jedzenia, szczerze uważam, że problem zostałby już dawno rozwiązany!

@+


Czas pokaże, w każdym razie masz elementy potrzebne do stworzenia zielonej ściany Gaïa. Każdy kocha zielone ściany! (ech... nie widać już butelek, bo jest tam białe okienko na rośliny, które zakrywa system... moja zabawka wygląda jak tablica do malowania z samym akwarium... czasami zdaję sobie sprawę, że jestem niesamowity. . .)

Obraz
0 x
Aby zobaczyć budowę maszyn rolniczych Gaia w czasie rzeczywistym we Francji i za granicą, podpisy umowy Gaia, zarejestruj newsletter Gaia:



http://www.agriculturegaia.com

Powrót do "Ogrodu: krajobrazu, rośliny, ogród, stawy i baseny"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 159