Pierwszy komunikat: Gamm Vert pierwszy rant ...

Organizowanie i zorganizować swój ogród i ogród warzywny: ozdobne, krajobraz, dziki ogród, materiały, owoce i warzywa, ogród warzywny, nawozy naturalne, schrony, baseny lub naturalny basen. Rośliny żywotność i uprawy w ogrodzie.
Tristan
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 04/04/07, 13:14
Lokalizacja: Loary

Pierwszy komunikat: Gamm Vert pierwszy rant ...




przez Tristan » 12/06/07, 15:46

Cześć
Voila, jestem zarejestrowany od dłuższego czasu na tej stronie, od czasu do czasu robię małe sztuczki i po prostu publikuję ...
jakiś czas temu poszedłem do Gamm Vert, wybrałem się na wycieczkę i widzę, że mają szereg produktów organicznych (nawozy, pestycydy ...), więc wyglądam i po kilku minutach przybywa starsza kobieta i idzie do produktów przeciw pleśni w sekcji produktów organicznych, szuka, szuka, bierze jedną i rozgląda się po okolicy.
Biorę jeden z działu ekologicznego, porównuję z tym, który zrobiła, idę go zobaczyć i mówię jej, że dzięki ekologicznemu możemy zrobić większy obszar i że jest to 2 € mniej kochanie, powiedziała „ach dziękuję, zapytam sprzedawcę, który z nich jest najlepszy” (no tak, takiego 15-latka nie słuchamy…).
Wraca ze sprzedawcą, on nawet nie patrzy na towar i mówi „no cóż, ten jest lepszy” pokazując organiczny krok, pyta go, czy drugi działa, on odpowiada, że ​​tak, ale ten organiczny jest lepszy ...
Mała dama wyszła więc z nieekologicznych ...
Przypominam, że Gamm Vert twierdzi, że jest sklepem ekologicznym ...
Ich nieorganiczny dział fitosanitarny ma 20 m długości, a dział organiczny sprawia, że ​​...
Voila ...
++
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 12/06/07, 15:52

Nieźle i dobrze zrobione dla twojej pierwszej wiadomości :)

To jest teraz tak ważne dla ekologii ...

Jeśli chcesz, możemy przekazać Twoją „rantę” na blogu www.econologie.info ? : Chichot:
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 12/06/07, 17:35

Witamy w naszym społeczeństwie konsumenckim!

Sprzedawca, jak sama nazwa wskazuje, jest na sprzedaż, więc:

1) daje pierwszeństwo produktom, na których marża jest największa
2) odrzuca argumenty handlowe, które duże marki powtórzyły mu podczas szkolenia, dokumentacji itp., Że mają środki, aby się nim pochwalić. A ponadto reklamują się w telewizji, więc to dobrze ...
3) jest zbyt źle opłacony, aby objąć prowadzenie.

Ale kto wie, może następnym razem ta dama spróbuje, dzięki tobie. Brawo za inicjatywę i nie zatrzymuj się na tych małych irytacjach, na pewno zobaczysz innych.
0 x

Powrót do "Ogrodu: krajobrazu, rośliny, ogród, stawy i baseny"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 130