Ogrody Działkowe - Antoniego 92 granica Massy 91

Organizowanie i zorganizować swój ogród i ogród warzywny: ozdobne, krajobraz, dziki ogród, materiały, owoce i warzywa, ogród warzywny, nawozy naturalne, schrony, baseny lub naturalny basen. Rośliny żywotność i uprawy w ogrodzie.
Avatar de l'utilisateur
ken
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 36
Rejestracja: 27/08/05, 00:24

Ogrody Działkowe - Antoniego 92 granica Massy 91




przez ken » 04/03/11, 13:05

witam odbędzie się losowanie dla najemców mieszkań w sprawie przydziału działki,

na wypadek, gdyby mnie przyciągnęło, czy jest ktoś w kierunku antony92 limit Massy 91, gare rer b les baconnet, kto byłby zainteresowany....Szukam kogoś, kto chciałby stworzyć ogród warzywny. oto ja, nie wiem zbyt wiele na ten temat i nie mogłem szczególnie iść pić.. cóż, 2/3 razy w myślach na limicie

roczna składka wyniesie 50-ta (podzielona przez 2, co da 25-tą) + 20 euro wody (podzielona przez 2, która da 10-tą)...więc w razie zainteresowania mógłbym podzielić działkę...(wymiana dobrych procedur), ...


http://www.jardins-familiaux.asso.fr

Ogrody działkowe to zespoły działek warzywnych, zarządzane przez stowarzyszenie prawnicze z 1901 roku i udostępniane ogrodnikom (za roczną składkę wpłacaną na rzecz stowarzyszenia: 50 e).

Ogrodnicy mogą uprawiać te działki na potrzeby swojej rodziny, z wyłączeniem jakiegokolwiek wykorzystania komercyjnego.

moglibyśmy uprawiać: pomidory, dynię, konopie, nie, nie konopie,
słonecznik, rzepak...

czekam na losowanie 24 marca...
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrodu: krajobrazu, rośliny, ogród, stawy i baseny"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 82