Funkcje wentylatora nagrzewnicy słonecznej

Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ... krótkie komfort cieplny. Izolacja, energia drewno, pompy ciepła, ale także energię elektryczną, gaz lub olej, VMC ... Pomoc w wyborze i wdrażaniu, rozwiązywanie problemów, optymalizacja, porady i sztuczki ...
papirus
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 07/04/08, 18:06

Funkcje wentylatora nagrzewnicy słonecznej




przez papirus » 17/04/08, 19:46

1° czas: zharmonizować temperatury podłóg/parteru mojego domu: poddasze i 1° podłoga znajdują się generalnie 3° nad parterem, poza sezonem (ekspozycja, nasłonecznienie) i sprawdzić wykonalność apartamentu .
Kubatura całkowita Parter: 180m3, salon i biuro (najbardziej ruchliwe): 105m3; test: 1 osłona o średnicy 125 mm, 10 m w spirali aluminiowej, biegnąca od strychu do parteru, ułożona „oderwana” do testu) Czy CMV na górze (hałas) byłby odpowiedni, zarówno pod względem przepływu, jak i ciśnienia, biorąc pod uwagę obciążenie straty? Jaki nominalny przepływ powietrza zapewni prawidłowy komfort „wentylacji”?

2. krok: czy ten sam materiał może być odpowiedni (na tej samej długości płaszcza) do wstawienia 2 słonecznych kolektorów powietrznych o powierzchni 3 m² każdy?
Natężenie przepływu i typ wentylatora, maksymalna komfortowa prędkość w pomieszczeniu, natężenie przepływu w czujnikach, tyle sprzecznych informacji, których nie byłem w stanie doprecyzować w Internecie.

Merci par Avance
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 238