Walidacja temperatury Okofen

Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ... krótkie komfort cieplny. Izolacja, energia drewno, pompy ciepła, ale także energię elektryczną, gaz lub olej, VMC ... Pomoc w wyborze i wdrażaniu, rozwiązywanie problemów, optymalizacja, porady i sztuczki ...
Florent38
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 22/09/19, 17:07

Walidacja temperatury Okofen




przez Florent38 » 22/09/19, 17:24

Bonjour à tous,

Jestem nowym posiadaczem pelletu o mocy 15kW z sondą zewnętrzną i otoczenia oraz sterowanym zaworem 3-drogowym. Pochodzi z 2007 roku.
Uzyskałem dokumentację użytkownika od firmy Okofen, ale wydaje mi się, że czegoś mi brakuje w pierwszych podstawowych ustawieniach, stąd mój przyjazd na ten temat forum.
Zainspirowałem się tym ostatnim, aby udoskonalić (przynajmniej taką miałem nadzieję) jeden z 4 podstawowych programów.
Przedziały czasowe wydają mi się w porządku, ale komfort i obniżona temperatura... Nic do zrobienia.
Myślałem, że sprawdziło się to po modyfikacji, tak zrozumiałem z dokumentu.
Krótko mówiąc, dla komfortu wybieram temperaturę przyciskiem „słońce”, wartość się zmienia i gdy do niej wracam, zawsze mam 18,5. Próbowałem sprawdzić poprawność za pomocą innych kombinacji, ale nic się nie stało.
Problem w tym, że ustawiona temperatura komfortowa jest tak niska, że ​​nawet kocioł nie uruchamia się :-(
Mam nadzieję, że wyraziłem się choć trochę jasno i dziękuję tym, którzy poświęcą czas, aby mi odpowiedzieć.

Z góry bardzo dziękuję

Florent
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 176