Bezpłatne badania i rozwój w celu tworzenia bezpłatnych rozwiązań energetycznych

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
kistinie
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 357
Rejestracja: 16/11/09, 09:18

Bezpłatne badania i rozwój w celu tworzenia bezpłatnych rozwiązań energetycznych




przez kistinie » 16/11/09, 10:14

Witam wszystkich.

Przypomnienie faktów, aby upewnić się, że mówimy raczej o tym samym.

Punkt zerowej energii istnieje.
Zastosowania PZE mają być wynalezione
Branża wydaje mi się niewystarczająco motywowana przez podmiot cywilny.
PZE jest miejscem styku myśli z materią, więc wartości moralne aktorów są równie ważne jak wybory techniczne, ponieważ wchodzą w interakcje.

Nasza obecna wiedza jest więcej niż wystarczająca, aby rozważyć tworzenie prostych, konkretnych i użytecznych aplikacji.
W przypadku zastosowań związanych z mobilnością i transportem główną przeszkodą jest prawna bariera, jaką stanowi homologacja pojazdu (nawet roweru poruszającego się z prędkością powyżej 25 km/h).
Ta przeszkoda nie istnieje dla łodzi, gdzie na razie panuje duża swoboda. Łódź jest zatem korzystnym wektorem do opracowania i zademonstrowania aplikacji bez narażania się na prześladowania prawne.

Bardziej produktywne jest łączenie sił w celu zapewnienia rozwoju rozwiązań. ponieważ Kartezjowska zasada podziału problemu na podproblemy wymaga, aby wiele osób szukało rozwiązań, zamiast wymyślać na nowo teorię pola, każdy po naszej stronie.
Rozproszone prace badawczo-rozwojowe to sposób na konkurowanie na równych warunkach z przemysłem, zarówno pod względem kosztów, jak i spędzonych godzin.


Pomysł jest więc następujący.


Zbudujmy kompletny i autonomiczny projekt wysokowydajnych rozwiązań elektromechanicznych dedykowanych naszym potrzebom
Podzielmy badania na drobne podgrupy.
Twórz wydajne prototypy
Sprzedajmy je w formie licencji, której cena jest odwrotnie proporcjonalna do etyki zainteresowanej firmy, która chce je wyprodukować.
Bardzo szanowany lokalny producent jest faworyzowany przez bardzo niski koszt licencji, prosię płaci więcej, ale ma dostęp do produktu.

Podsumowując, zorganizujmy się, weźmy los w swoje ręce w oparciu o zdrowy, prosty, motywujący model organizacyjny.


Z góry dziękuję za opinie na temat tego projektu.
Ostatnio edytowane przez kistinie 17 / 11 / 09, 09: 34, 3 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
minguinhirigue
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 01/05/08, 21:30
Lokalizacja: Strasburg
x 1




przez minguinhirigue » 16/11/09, 11:05

Temat jest świetny, ekscytujący, może niektórzy pójdą za tobą...

Ale z pewnością mniej, niż gdybyś wyszedł z bardziej otwartą retoryką:
Punkt zerowej energii istnieje.
Zastosowania PZE mają być wynalezione

Większość ludzi, nawet wykształconych naukowo, nie wie, co to jest.
Co więcej, wśród osób kompetentnych do badań wielu jest bardzo krytycznych... argumentacja wokół twoich początkowych hipotez jest zbyt słaba, aby mogli nadążyć!
Wreszcie, badacze, którzy nad tym pracowali, mają duże doświadczenie, wiele zasobów i podlegają ostracyzmowi!

Osobiście nigdy nie spotkałem się z wiatrem wspieranych publikacji świadczących o istnieniu wspomnianego PZE.

Interesują mnie informacje na ten temat, ale nie wolno nam zapominać, że wolne społeczności ewoluują powoli. To, co tutaj proponujesz, moim zdaniem, zajmie kilka dwudziestu lat, zanim wolna społeczność zacznie przynosić realistyczne korzyści (pod warunkiem, że takie istnieją).
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 16/11/09, 11:11

+ 1

Więc właściwie proponujesz stworzenie społeczności open source, trochę jak dla rozwoju Linuksa?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
kistinie
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 357
Rejestracja: 16/11/09, 09:18




przez kistinie » 16/11/09, 11:38

Lubisz Linuksa: Tak Tak TAK!
Linux jest wzorcowy, ale dla rozwoju przemysłowego pojawi się problem ochrony wykonywanej pracy, aby uniknąć jej kradzieży.


PZE to brutalna rzeczywistość pokazana na każdym kroku:

- Zero Absolutne niemożliwe do osiągnięcia przez PZE
- Efekt Casimira
- monopole magnetyczne
- Gromada elektronów
- Zimna fuzja
...

Z annałów Fundacji Louisa de Broglie, poprzez Obserwatorium Alamo, istnieje niemal całkowita zgoda co do istnienia PZE

Zrozumienie fizyki kwantowej przez ogół społeczeństwa wydaje mi się bardzo łatwe dla większości i możliwe dla wszystkich, podobnie jak nieunikniona obecność silnych przeciwników.
Bardziej otwarta retoryka, tak, to powiedział. Widzę, że opinia publiczna już bardzo dobrze rozumie zasadę pola energetycznego, jak ogromne morze skąpane we wszechświecie.

Po co stawiać barierę 20 lat ciąży przed wynikami? Niech przyszłość zdecyduje razem z nami, doświadczając. Nie mamy nic do stracenia, wszystko do zyskania i wszystkie dostępne narzędzia.


Co sądzisz o aspekcie „związku między duchem a materią”?
Kwestia ta jest podejmowana w wielu badaniach, m.in.
http://livingthefield.ning.com/
http://www.ldi5.com/phys/psyche%20quantique.php


Myślę, że proste naukowe podejście jest niewystarczające i że moralna, głęboka motywacja aktorów silnie wpływa na wynik.
Nauka bez sumienia to tylko ruina człowieka powiedział Klein Wierzę. To jest to samo.

Proponowana idea organizacyjna polega na podążaniu za ogólną techniczną, elektromagnetyczną zasadą PZE, gdzie staramy się modyfikować silne oddziaływania słabymi środkami, aby uzyskać mocną myśl poprzez kojarzenie dużej liczby indywidualnych myśli. pozytywny koncentruje się na tym samym ludzkim podmiocie złożonym z techniki i wyborów moralnych.
Ostatnio edytowane przez kistinie 17 / 11 / 09, 14: 50, 4 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 16/11/09, 11:53

Witam,

Powiązany temat otworzyliśmy w zeszłym roku
https://www.econologie.com/forums/energie-du ... t6213.html

Poza tym świetna inicjatywa

byłoby interesujące odnieść się do wszystkich „urządzeń” przewidzianych do wykorzystania tych fluktuacji i odpowiednich środków
Ostatnio edytowane przez Capt_Maloche 16 / 11 / 09, 12: 18, 1 edytowany raz.
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 16/11/09, 12:04

kistinie napisał:http://www.ldi5.com/phys/psyche%20quantique.php

Chodzi o to, że zgodnie z techniczną zasadą PZE, w której staramy się modyfikować silne interakcje słabymi środkami, nie możemy uzyskać silnej myśli poprzez skojarzenie dużej liczby pozytywnych indywidualnych myśli skoncentrowanych na tym samym temacie.


No trochę za daleko, nawet jeśli każdemu z nas udało się przeżyć podobne doświadczenia, to trudno doprowadzić do pewności co do tego stanu rzeczy, generalnie mamy wątpliwości.

Niemniej jednak osobiście jestem przekonany, że kilka skoordynowanych świadomości może wpływać na pojedynczą świadomość, a tym samym na jej fizyczne działania.

Teraz, aby myśleć, że wspólne przekonanie wystarczy, aby stało się rzeczywistością, nie posunę się tak daleko :D

Koordynowanie wysiłków kilku „badaczy” jest już tym, czym zajmuje się społeczność naukowa i tym właśnie zajmujemy się na Econologie.com 8)
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Tagor
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 534
Rejestracja: 06/04/07, 12:31




przez Tagor » 16/11/09, 12:10

minguinhirigue napisał:
Osobiście nigdy nie spotkałem się z wiatrem wspieranych publikacji świadczących o istnieniu wspomnianego PZE.



Przykro mi, ale jeśli dobrze się przyjrzysz, znajdziesz:
publikacje naukowe z obliczeniami matematycznymi
et
montaż eksperymentalny
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 16/11/09, 12:17

Proszę o zerwanie linków
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
kistinie
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 357
Rejestracja: 16/11/09, 09:18




przez kistinie » 16/11/09, 12:18

Hihi!

Link do myśli idzie za daleko?
Nie tak wiele.

Na poziomie teoretycznym, ale zweryfikowanym w praktyce, efekt Casinira oznacza, że ​​świat materialny jest elektryczny. Tak więc nasza myśl, która jest zbyt, i materia nieuchronnie wpływają na siebie nawzajem, odwrotność jest technicznie niemożliwa.

Nie brakuje fizycznych materializacji kwantowej siły myśli.

Różdżkarz, naświetlacz magnetyków.

EMDR
http://www.google.fr/url?sa=t&source=we ... lDhKPb1Jog

hipnoza

REIKI czyli Fioletowy Płomień, które z powodzeniem stosuje się np. w zabiegach przed i pooperacyjnych, ukazują związek myśli z materią.

Eksperymenty Lynne (link livingthefeilds) są również więcej niż wymowne, które znajduję we wszystkich eksperymentach modyfikacji generatora losowego myślą o tysiącu osób

Zsynchronizowane ruchy ptaków lub ryb świadczą o komunikacji w czasie rzeczywistym.

Mysz sterowana myślami dla niepełnosprawnych

...

Nie twierdzę, że zginam łyżeczkę, że coś się po prostu dzieje, bo chcę, nie, że to niemożliwe, ale nie mam zdolności umysłowych...(znowu :-))

Jeśli jest nas 1000, nasza wspólna myśl daje wyniki 1000 razy większe niż w pojedynkę, ale dodatkowo dzięki efektowi kwantowemu korzystnie poprawia nasze statystyczne szanse na sukces. To nic innego jak wyjaśnienie powiedzenia „O godzinie 2 wykonujemy 3 razy więcej pracy”

Aby temat nie został „trollowany”, podkreślam, że nie chcę tutaj dyskutować, czy jest to możliwe, czy nie.
Nie chodzi o to, że temat nie jest interesujący do omówienia, ale uważam, że dowody są wystarczające, aby kontynuować postęp, zamiast bawić się i eksperymentować, ale raczej wprowadzać w życie, tworzyć wspólne projekty. To, czy podzielać ten elektromagnetyczny pogląd na materię i pozytywną myśl kwantową, czy nie, nie jest konieczne, o ile zachowana jest ogólna zasada pozytywności i szacunku.



Według projektu, o którym myślę na przykład

Zespół akumulator/kontroler/silnik, rzędu 5 do 10 kW, którego bezpośrednim zastosowaniem przemysłowym jest napęd łodzi i, przy nieco większym ograniczeniu prawnym, pojazdu bez licencji.

Turbina wiatrowa z magnesami trwałymi

alternatywne panele fotowoltaiczne

Generatory termoakustyczne jako wariant fotowoltaiki...

....

W // na tej samej zasadzie można utworzyć kilka różnych grup, aby odrzucić tematy, które chcą rozwijać.

To nic innego jak stworzenie nowego rodzaju trzeciorzędnej firmy badawczo-rozwojowej z forum :-) dążenie do wygranej wygranej.
Zwycięski użytkownik
Twórca zwycięzcy
Zwycięski producent

:-))

Na poziomie organizacyjnym trybem działania jest praca zespołowa forum.

Różnice są następujące:
- Ustrukturyzowana organizacja zadań do wykonania oraz uwzględnienie terminów w czasie.
- Konieczność ochrony prawnej idei wyrażanych w trakcie pracy, jak i rezultatu. W przypadku braku ochrony praca wykonywana przez grupę może zostać udaremniona, co byłoby wstydem.
- Nie będąc priorytetem, zwrot dywidendy z licencji uczestnikom projektów, bo przynajmniej sprawiedliwie widać jego wydatki poniesione, a kiedy możliwe jest wynagrodzenie za pracę



Wnioski:
Czy wystarczy oczekiwanie?
Jak pracować publicznie na a forum jednocześnie chroniąc nasze prawa handlowe i intelektualne, jak chronić naszą pracę i nasze prawo do udostępniania jej bezpłatnie dla jednostki lub szanującej się firmy.
Ten przezroczysty sejf z „plexi” jest niezbędnym kluczem do projektu. Wątpię, że to wystarczy
Pisać czarną czcionką na czarnym tle? Niepraktyczne !




Czy macie jakieś inne pomysły organizacyjne?

Nie mam z góry przyjętego pomysłu, tylko chęć znalezienia rozwiązania dla tych produktów, które się nie pojawiają lub po cenach stratosferycznych ze względu na koszty badań i rozwoju, które mają być amortyzowane ponad 100 częściami, jak w przypadku lekkich pojazdów elektrycznych opartych na HPV, silnikach łodzi...



Inną ważną osią, którą a forum które mogłyby wesprzeć, to ustanowienie standardów interoperacyjności.

Siłą systemu hybrydowego jest to, że może poruszać samochodem, łodzią lub wózkiem paletowym z tymi samymi komponentami

Dlaczego nie przeprowadzić lobbingu i rekomendacji technicznych, aby zwiększyć wymienność produktów.
Ostatnio edytowane przez kistinie 19 / 11 / 09, 00: 00, 12 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 16/11/09, 12:23

Nie wiem

Jak wykazałeś związek między materią a myślą?
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 77