Czujnik energii Tesla

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

Czujnik energii Tesla




przez Denis » 14/03/06, 15:39

cześć wszystkim, widziałem, to właśnie tam Tesla odkryła, jak uchwycić energię pochodzącą trochę z nikąd, ponieważ proces działał dzień i noc! , Dziwi mnie, że nie ma tego tematu; zresztą jeden z nas, aby stworzyć czujnik, który może naładować baterię ... bajeczność lub mitomanię ?. Jeśli proces się powiedzie, dobrze byłoby zapytać o przyjemność mieć więcej doświadczenia, powierzchownie? który kondensator (jeśli występuje) ... :? W przeciwnym razie zasada przypomina mi linię wysokiego napięcia za moim domem ( : Evil: :zmarszczyć brwi: ), która promieniuje + ponad standardy! Myślę, że promieniowanie magnetyczne można uchwycić w celu produkcji energii ... ale trzeba będzie się zastanowić i spełnić marzenia! i może to nie mieć z tym nic wspólnego. :?
0 x
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47




przez Néant » 14/03/06, 16:00

Miałem okazję przeczytać książkę, która obejmowała wszystkie wynalazki Tesli.
Znalazł sposób na przesłanie energii pod bardzo wysokim napięciem do górnych warstw atmosfery, a to powiedziało, że każdy złota rączka jest w stanie odzyskać tę energię za pomocą prostego systemu i za darmo.
Jest dobrze określone w tej pracy, że nie prowadząc działalności ówczesnych firm elektrycznych, proces ten został zahamowany.
Jedno jest pewne, wynalezienie silnika asynchronicznego zawdzięczamy panu Tesli, ponadto jednostką indukcji magnetycznej jest Tesla, a symbolem jest B.
Tesla została porównana do Einsteina.
Oznacza to, że ten człowiek był wielkim naukowcem.
Tesla odkrył również, że fale o bardzo niskiej częstotliwości wpływają na nasze zachowanie i że za pomocą takich fal można było zakłócić ludzkie ciało i nasze psychologiczne zachowanie.
Był wielkim człowiekiem, którego wiele wynalazków zostało uduszonych.
Teoria wielkiego spisku czy rzeczywistość wielkiego spisku ???
: Mrgreen:
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

czujnik energii tesla




przez Denis » 14/03/06, 17:42

Spisek, nie uwierzylibyśmy, ale fakty istnieją! A dla tych małych genów, którzy doładowali akumulatory, nikt nie pamięta? to było na tym forum, ale wyświetliło się tyle stron, że nie wiem już, kto i lub. Mam nadzieję, że czekamy ... Chyba że miał „wypadek” :P :P , powiedziałeś działki ????
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 15/03/06, 10:14

Witam,
: Idea:
Rzeczywiście istnieje energia możliwa do odzyskania wszędzie na ziemi, główny problem, który pojawia się dla amatora, który chciałby zrealizować czujnik tego rodzaju, to jego wymiary fizyczne, w rzeczywistości im mniejsza długość fali , tym większy rezonans dostrojony na tej częstotliwości.
Wydaje mi się, że częstotliwość ta musi być rzędu 17 Hz (nazywana, jeśli się nie mylę, rezonans Shumana), co jest ekstremalnie niskie, a rezonator dostrojony do 17 Hz, nawet w fali 1/4 ogromne. (do twoich kalkulatorów : Mrgreen: )
@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47




przez Néant » 15/03/06, 10:22

http://www.teslacoil-france.net/

Czy nie rozmawiałbyś o tym przypadkiem?

Maszyny, które znajdują się na stronie, są dokładnie takie same, jak te przedstawione w książce, którą czytam.
Gdy pierwszy raz zobaczyłem wideo w Internecie, położyło mnie to na pośladkach.
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

czujnik energii tesla




przez Denis » 15/03/06, 11:01

tak, to bardzo dobrze, nie widzę filmów, ale hej .... Zawsze wydają się dobrze bawić !! ale nie widziałem zainteresowania ani nie rozumiałem, celem było przechwytywanie energii, a nie jej wydawanie. Błyskawica, dobra robota! ale jakie zainteresowanie? pochłonięta moc musi być ogromna !! Dla osoby, która ładuje swoje baterie, wciąż nikt ????
0 x
Bmag
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 74
Rejestracja: 05/02/05, 16:35
x 3




przez Bmag » 15/03/06, 11:22

Ten link pozostaje na stronie forum:
https://www.econologie.com/forums/charge-d-u ... t1173.html

Bernard
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

czujnik energii tesla




przez Denis » 15/03/06, 13:59

:D dziękuję Bernardzie, to właśnie widziałem, ale bez planu. Zobaczymy, czy to zadziała :D
0 x
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47




przez Néant » 15/03/06, 19:24

W przypadku łącza na maszynie tesla celem nie jest wytwarzanie błyskawicy i wydatkowanie energii. Według Tesli możliwy jest sposób przesyłania energii do górnych warstw atmosfery ,
Znacznie prostsze urządzenia do odbioru tej energii.
Interesujące jest to, że usuwa pylony, kable, a tym samym straty linii.
Oto co wiem.
Ponieważ energia pochodzi z nikąd, nic nie przeczytałem w książce, z drugiej strony widziałem coś, co odzyskiwało ładunki elektrostatyczne, aby można je było wykorzystać w Internecie. Ale myślę, że mógłbym :|
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6992
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 15/03/06, 19:52

A co gorsza, może to pogarsza czas ... (na pewno)
Le Sieć Haarp na Alasce, słyszałeś o tym?
Co gorsza, używamy go jako broni klimatycznej… zła pogoda podczas amerykańskiej interwencji w Jugosławii; niszczycielska burza we Francji, kiedy uznała ją za „złą”, na poziomie międzynarodowym.
A teraz przygotowania do Iranu (cel) i szkoda, jeśli wystąpią szkody dodatkowe w innych krajach ...
W przeciwnym razie ta zasada przesyłania energii falą, wierzę, że istnieje ona dla komunikacji z jednego miejsca do okrętów podwodnych w dowolnym miejscu na świecie.
Mówimy o darmowej energii dla wszystkich, jeśli dokonano jej na poziomie cywilnym; tak się nie dzieje, ponieważ zużywamy energię za darmo, bez licznika itp. bla, bla, bla ..
W ogóle mi się to nie podoba. Są to potężne fale, które są dodawane do ekosystemu, co będzie miało konsekwencje. Klimat, zdrowie ludzi, psychika.
Spójrz już z telefonem komórkowym; tam wprowadzą do gry potężniejsze pola energii.
Przez 100 lat Ziemia cierpiała na ogromne zanieczyszczenie elektromagnetyczne w tempie wykładniczym. Zrozum, że ludzie muszą dostosować się do tego nowego środowiska, a zmiany (lub dobór naturalny) nie następują tak szybko.
Jednak fale wciąż nas kąpią (przedawkowanie), a nasze ciało broni.
0 x

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 98