AXTON Napraw wszystko: wskaźnik emisji do powietrza w pomieszczeniach

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077

AXTON Napraw wszystko: wskaźnik emisji do powietrza w pomieszczeniach




przez Christophe » 15/10/19, 11:38

W tej samej perspektywie co Nutriscore, właśnie odkryłem wskaźnik zanieczyszczenia w pomieszczeniu na tubce kleju polimerowego.

Wynik ten zatem jasno określa zanieczyszczenie w pomieszczeniach produkty chemiczne"...

Indoor_pollution.jpg
Pollution_interieure.jpg (79.83 KiB) Wyświetlono 1716 razy


Axton_Recto.jpg
Axton_Recto.jpg (93.46 KiB) Wyświetlono 1716 razy


Axton_All_Fix.jpg
Axton_Tout_Fixer.jpg (90.25 Kio) Wyświetlono 1716 razy


To bardzo dobra inicjatywa, która, miejmy nadzieję, podniesie trochę świadomość ludzi i pokieruje ich zakupami... to już wasze cholerne zdrowie!

Z drugiej strony ta ocena nie była dla mnie wskazówką, ponieważ nie widziałem tej oceny w sklepie! Ale powiemy, że dobrze wybrałem! : Mrgreen:

Potwierdzam, że ten klej absolutnie nie ma zapachu! Ale ok, wiem, że są bezwonne zanieczyszczenia...

A priori nie mam innego produktu, który ma ten "PoluScore", czy możesz sprawdzić w domu?
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13733
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1526
Kontakt :

Re: AXTON Fix All: Wskaźnik emisji do powietrza w pomieszczeniach




przez izentrop » 15/10/19, 14:09

Mam nadzieję, że dobrze zapłacą za reklamę : Mrgreen:

W przeciwnym razie z tym logo istnieją również farby na bazie wody, nawet do metalu, bez zapachów, które bardzo dobrze kryją i są zmywalne. Przydatny również do czyszczenia narzędzi. :P
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Robob i goście 196