Strażnicy tajemnic

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Strażnicy tajemnic




przez Janic » 13/05/19, 12:44

https://france3-regions.francetvinfo.fr ... 69549.html
ten film oddaje głos uzdrowicielom.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

Re: Tajni uzdrowiciele




przez 1360 » 13/05/19, 20:31

Najważniejsze to w to wierzyć...
0 x
Próbując zbyt trudne, aby dostać się do formy, to kończy się patrząc jak ciasto.
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Tajni uzdrowiciele




przez Janic » 13/05/19, 20:59

Najważniejsze to w to wierzyć...
WSZYSCY tam jesteśmy!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Tajni uzdrowiciele




przez eclectron » 13/05/19, 21:33

Dobra sugestia Janicku.
Wreszcie coś pozytywnego! : Wink:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Tajni uzdrowiciele




przez Janic » 14/05/19, 06:55

Dobra sugestia Janicku.
Wreszcie coś pozytywnego! : Wink:
Jestem zawsze pozytywnie nastawiony! Pozytywne nastawienie nie przeszkadza w byciu realistą.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Tajni uzdrowiciele




przez Janic » 14/05/19, 07:53

Właśnie obejrzałem ten dokument, ciekawy z dwóch stron: z jednej strony wymiaru niematerialnego, jakim jest wiara, o której mowa, a z drugiej strony specjalistów z zakresu neurologii, którzy próbują zrozumieć te niezwykłe dla tzw. nauk ścisłych zjawiska.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Tajni uzdrowiciele




przez eclectron » 14/05/19, 08:08

Wrrr, przegapiłem!
Na pudełku mam dostęp do France 3 Bourgogne Franche-Comté, ale nie ma go w programie, więc nie mogłem zaplanować nagrania.
Dziwi mnie, że transmisja nie jest ogólnokrajowa, nawet o dziwnej godzinie?
Widziałem już dokumenty w tym stylu na temat uzdrowicieli i przecinaczy ognia, na 5 z pamięci, i jest tam kilka wielkich nazwisk!

Jako że zaczynam majsterkować w terenie, jakiś czas temu spróbowałem sobie ciąć (lekkim) ogniem i zadziałało.
bądźmy dobrej myśli. : Wink:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Tajni uzdrowiciele




przez Janic » 14/05/19, 09:16

Wrrr, przegapiłem!
Na pudełku mam dostęp do France 3 Bourgogne Franche-Comté, ale nie ma go w programie, więc nie mogłem zaplanować nagrania.
Dziwi mnie, że transmisja nie jest ogólnokrajowa, nawet o dziwnej godzinie?
Widziałem już dokumenty w tym stylu na temat uzdrowicieli i przecinaczy ognia, na 5 z pamięci, i jest tam kilka wielkich nazwisk!

Jako że zaczynam majsterkować w terenie, jakiś czas temu spróbowałem sobie ciąć (lekkim) ogniem i zadziałało.
bądźmy dobrej myśli
ten dokument był już emitowany wcześniej, wystarczy przeczytać na youtube
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Tajni uzdrowiciele




przez Janic » 14/05/19, 09:48

Ten dokument stawia pytania dotyczące tego aspektu uzdrawiania za pomocą formuł kabalistycznych lub religijnych lub bez nich. Na przykład bandażujemy się, gdy boli nas głowa, instynktownie kładziemy dłonie na czole, to samo dotyczy bólu zęba. Tyle że nie jest to zbyt skuteczne, gdyż w tym momencie nasz organizm znajduje się w fazie stresu, co łatwo wytłumaczyć neuronauką. Ale co robisz, gdy położysz sobie na głowie okład z lodu? Wszystko po prostu zmniejsza ciśnienie zapalne, tak jak potrafią to nasze ręce, w niewystarczającym stopniu, przy czym ten pęcherz można zastąpić innym, bardziej subtelnym działaniem, takim jak pomoc z zewnątrz: na przykład lekarstwo lub magnetyzm, z tą różnicą, że ten drugi sposób, w społeczeństwie która wszystko opierała na racjonalnym, pseudonaukowym materializmie, ewakuowała ten wymiar w tym samym procesie zabobonu, co w epoce obskurantystycznej dominacji religijnej, zmieniła się tylko forma, a nie substancja, ani jednostki pewne siebie i swoich przekonania antyreligijne.
Jednak w obecnej medycynie konwencjonalnej potrzebujemy tyle samo wiary, tyle samo wiary, co w przypadku innych środków. Tak naprawdę, kiedy lekarz wystawia receptę, nie znam nikogo, kto by mu powiedział: „ Doktorze, przyjąłem Pana za darmo, bo nie dałbym wiary Pani diagnozie, nie brałbym żadnych leków, bo nie jestem na tyle naiwny, żeby w to uwierzyć » jako dobry racjonalistyczny sceptyk i konsekwentny wobec siebie ateista.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Tajni uzdrowiciele




przez eclectron » 14/05/19, 15:08

Dziękuję za link do YouTube'a.
Widziałem.
Rzeczywiście wystarczy tylko intencja i jest ona konieczna, dlatego jeśli w nią nie wierzy się, trudno jest mieć intencję. : Lol:
1 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Ahmed i goście 186