Organiczny krzem, u mnie się sprawdza

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9

Organiczny krzem, u mnie się sprawdza




przez Raymon » 18/05/13, 10:44

Biorę krzem organiczny firmy Loïc le Ribault, mam problemy z plecami od około 30 lat. Regularnie biorę na ten problem leki przeciwzapalne lub przeciwbólowe. Mój bardzo bezpieczny lekarz, zasady... przepisywał mi je regularnie, za radą znajomej brałam silikon, odkąd ból pleców prawie zniknął. Po raz kolejny mogę pomagać przyjaciołom w przenoszeniu lub noszeniu worków z cementem, nie pozostając w łóżku przez 2 dni z rzędu. Rozmawiam o tym z moim lekarzem i on mi mówi: „Oczywiście, że krzem działa bardzo dobrze”…
Dlaczego tego typu leki nie są przepisywane? Oczywiście od tamtej pory nie odczuwałem żadnych bólów brzucha.
Teoretycznie ten lek to po prostu piasek.

https://www.youtube.com/watch?v=yhlpbcWVPKA
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 18/05/13, 10:48

Musimy zachować pokorę, nie wiemy „wszystko” i w homeopatii nie ma aktywnej cząsteczki, a mimo to działa ona na niektórych ludzi/patologie.

Pytanie: Czy stosujesz leczenie na stałe, czy tylko wtedy, gdy odczuwasz ból?

ps: https://www.econologie.com/forums/savants-ma ... t1681.html
0 x
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9




przez Raymon » 18/05/13, 11:01

Póki co biorę go nieprzerwanie od 3 miesięcy. Przerwałem na tydzień i znowu bolały mnie plecy. Niektóre niepotwierdzone źródła podają, że odbudowuje chrząstkę. Może mógłbym przestać za kilka miesięcy.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 18/05/13, 13:04

OK, a ile to kosztuje miesięcznie?

W porównaniu do klasycznych zabiegów „chemicznych”, które również przyniosły Ci ulgę? (z wyłączeniem zwrotu składek na ubezpieczenie społeczne)
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491




przez Janic » 18/05/13, 13:23

raymon cześć
dobre świadectwo działania krzemu. Wyjaśnienie: nie jest to piasek, ponieważ jest organiczny i dlatego jest przyswajalny. Doskonały środek odbudowujący, a przede wszystkim działający jako utrwalacz wapnia, chociaż wielu uważa, że ​​liczy się tylko spożycie pierwiastków wapnia, bez martwienia się o niezbędne warunki utrwalania. Widzimy zatem, że kraje o najwyższej osteoporozie są jednocześnie największymi konsumentami produktów mlecznych i ich pochodnych.
0 x
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9




przez Raymon » 18/05/13, 13:30

OK, a ile to kosztuje miesięcznie?

To zależy od marki, około 30 euro miesięcznie, niestety nie zwracane, jest sprzedawane we Francji jako suplement diety. Najbardziej niezawodny byłby g5 wyprodukowany w Hiszpanii.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 18/05/13, 13:40

30€ miesięcznie to nic, jeśli działa tak dobrze jak mówisz...

Moja dziewczyna często ma bóle pleców, chciałbym przetestować, jeśli chce... od kogo to masz?
0 x
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9




przez Raymon » 18/05/13, 14:10

W sklepie organicznym. Ale to nie znaczy, że zadziała we wszystkich przypadkach.
Dla mnie moim problemem jest rwa kulszowa i powtarzające się lumbago, spowodowane 35-letnią jazdą na motocyklu, 15-letnią jazdą na traktorach i ciężarówkach, samochodach, murarstwie, z jedną nogą krótszą od drugiej! Nie złe zdjęcie!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 18/05/13, 14:11

Christophe napisał:Moja dziewczyna często ma bóle pleców, chciałbym przetestować, jeśli chce... od kogo to masz?


Można go spotkać m.in. w Wavre.
W firmie Biotica. Mają też wszelkiego rodzaju olejki eteryczne,
obsługa jest idealna.
Mówią, że jest super, próbowałam dwa miesiące, ale nic nie widziałam
różnice. Z drugiej strony muszę powiedzieć, że nie mam żadnych problemów
zdrowie . 8)
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 177