Gotówka starzenie-Samsung-LG-kondensator zablokowana Sól

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10

Gotówka starzenie-Samsung-LG-kondensator zablokowana Sól




przez dedeleco » 02/06/12, 00:39

Dziś wieczorem na A2 w CASH na temat starzenia się dużych płaskich telewizorów kosztujących ponad 500 euro, w Samsungach i LG kondensatory po 0,16 euro, które szybko umierają w ciągu niecałych 3 lat, wielokrotnie niczym epidemia, wymieniane za 300 euro z producenta, ponieważ są one zbyt gorące, systematycznie umieszczane w pobliżu grzejników tranzystorów mocy, przy czym te kondensatory są zaprojektowane tak, aby nie trwały długo!!

Kondensator elektrolityczny zawiera wodę, która odparowuje jeszcze bardziej, gdy jest gorący i zbliża się do 100°C.

Po protestach Samsung zmienił swoje kondensatory, przez co ich wymiana jest prawie niemożliwa, ze względu na brak miejsca i nienagrzewające się luty, bez spalenia czegokolwiek innego!!

Komputery te same, życie skrócone z 11 lat do 3 do 5 lat, w 10 lat.

Żywotność komputera HP od 15 do 24 miesięcy, czyli okres gwarancji, szybko odnotowany na kartach elektronicznych!!!

Im jest mniejszy, tym krócej trwa!!

Płać więcej za swój komputer.

2 komputery HP po 2x500 € na 2 lata każdy > 1 komputer po 1000 € przez ponad 6 lat!!

Sprawdź, czy wentylatory komputera nie są zablokowane i mocno przewietrz gorące narożniki!
Postaw swoje laptopy na palach, aby dobrze je przewietrzyć i schłodzić, a będą Ci służyć 3 lat! (sprawdzone ze mną)

Dlatego wietrz całą swoją elektronikę, przy silnym wietrze, w mistralu, z dala od grzejników, ani w meblu bez cyrkulacji powietrza w środku!

Jeśli się zepsuje, wymień wszystkie kondensatory w pobliżu grzejników, przechodząc od kondensatorów 0,16 € na kondensatory 4 € i żywotności od <2000h do ponad 24000h.

Same pralki itp., życie skraca się wraz z upływem czasu!!!

W domu trwa wiecznie, lodówka 25 lat, pralka 24 lata, bojler 25 lat itd.. to proste, wystarczy wymienić krótkotrwałe części i będzie trwać wiecznie!!

Moje komputery z mathulasem nadal działają, podobnie jak mój 32-letni Apple II, ale są przestarzałe!!!!

Firma Apple niedawno sprawiła, że ​​bateria iPhone'a jest niezmienna!!
Żywotność 18 miesięcy!!

Jeśli spróbujesz, bardzo trudne, misja niemożliwa!!!
A przede wszystkim być wykwalifikowanym spawaczem.
ale te ostatnie są klejone, przykręcane, nieruchome, specjalnych śrubek z wkrętakiem nie znalazłem!!

Pozew zbiorowy w USA i Apple polubownie negocjowały i zwracały pieniądze, tajemnica!

Śmierć baterii oznacza zmianę Apple'a, a co za tym idzie cenę obliczoną na grubo ponad połowę nowej, na zmianę!!
Nieobecni abonenci Apple!!


Aplikacje wymagające zmiany komputera lub iPhone'a na iPhone4S!!!
Oprogramowanie trafiło na serwery!

Kupiłem Apple II 32 lata temu, ale od tego czasu nie kupiłem nic nowszego od Apple, ponieważ jest to niedopuszczalne wyciąganie pieniędzy dla takiego skąpca jak ja!!!

Gdyby wszyscy byli tacy jak ja, Apple zbankrutowałoby, nic nie sprzedając, a Steve Jobs żyłby, wyemigrował do Indii i jadłby przyprawy zamiast amerykańskiego śmieciowego jedzenia!

Informator, usankcjonowany przez INSERM.
Bójka, upór, podsłuch, doprowadzenie przed oblicze sprawiedliwości, Pierre Meneton, w INSERM przeciwko nadmiarowi soli w naszej żywności, która zabija, 100 zgonów dziennie, 30000 XNUMX zgonów rocznie z powodu nadmiaru soli !!

60-letnie studia !! Znany od 1970 roku, więc 12 g soli dziennie !!

Gorzej niż azbest, zawały serca, nadciśnienie itp.

Sól 8 gi więcej dziennie, podczas gdy 2 g wystarczy.
Sprawia, że ​​jesteś spragniony i sprawia, że ​​pijesz dużo napojów gazowanych i sprawia, że ​​jesteś gruby, a następnie zabija !!

Sprawdzone na szczurach przez Menetona, które umierają, a także śmierć szczurów !!
Alarm Meneton, brak działań, 15 lat temu !!

Pokazuje menedżerom ds. Bezpieczeństwa żywności, kierowanym przez pana Hirscha, który otrzymuje od niego ogromną stertę dokumentów i który ostatecznie zostaje przekonany, i daje niezależną konferencję !!
Dziennikarz z Le Point odnotowuje tę zabójczą rzeczywistość i publikuje w swojej gazecie 5 do 6 g na bagietkę, to samo w serach, szynkach, wędlinach, ciastach, wszelkich potrawach przemysłowych, więcej niż w misce morza, 3 4 razy za dużo soli!!

Wywołuje to groźby ze strony lobby solnego pod adresem tego ekstrawaganckiego badacza z prośbą o umieszczenie go w szafie.
Ataki, destabilizacja przez lobby solne, z czymkolwiek !!
Nawet on i jego rodzina, podsłuchiwani przez DST, 11 lat temu nigdy nie zostali osądzeni przez sądy.

Włóż pieprz zamiast soli !!

Dzieciaku, odmówił przygotowywania posiłków, według jego matki !!

W 2008 roku został pozwany przez francuską warzelnię soli, lobby solne, pozwany za zniesławienie, za deklarowanie niebezpieczeństw związanych z solą oraz po demonstracji przed sądem zostaje uniewinniony.

W ciągu 10 lat Francuzi zmniejszyli ilość soli o 50%!

Ale wszędzie należy jeść mało soli, w serach, szynkach i wędlinach, we wszystkich daniach gotowych i restauracyjnych itp.
Zrób swój własny podudzie bez soli !!
0 x
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180




przez plasmanu » 02/06/12, 05:22

To niestety prawda.
Ale skoro jest tam Google: jest parada.

Aby mieć płaski ekran LG za 1€, potrzebujesz 2 kondensatorów
: Mrgreen:
Google wie, które należy zmienić.
Sprawdź, czy są zakrzywione i przestrzegaj biegunowości.
Dziękuję Google.
: Mrgreen:

Dla Apple: dédé to iPod z baterią zaprogramowaną na samozniszczenie po 18 miesiącach: to już przeszłość.
Wymieniłem wystarczającą ilość baterii w iphone3G 3GS 4...koszt od 5 do 6 €
Jest to skomplikowane w przypadku 3G/3GS (ostatnia część do demontażu)
Dziecięca zabawa na 4/4S (pierwsza część do demontażu)

Mój laptop Acer 15", z rdzeniem i5 i ekranem 3D LED, wytrzymał 3 miesiące: zatopiony w 1 litrze syropu grenadyna: moja córka
Mój Acer 17" XNUMX rok: sama woda bez syropu: mój syn

Mój wujek w wieku 6 miesięcy ze swoim Dellem 17" z rdzeniem i3: szklanka calvy wypadła mojej siostrzenicy.

Największym niebezpieczeństwem nie zawsze jest upływ czasu.
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28749
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5549




przez Obamot » 02/06/12, 05:51

Ok dla Samsunga, już cię ostrzegałem:

https://www.econologie.com/forums/post222024.html#222024

Jeśli chodzi o resztę, czyli sygnalistów w Internecie, jestem znacznie mniej entuzjastycznie nastawiony. Uważam, że mobilizacji jest zdecydowanie za mało i trudno znaleźć informacje!

Jeśli masz jakieś linki...

Nie dajcie się ponieść emocjom...! Ale nie mamy wielkiego wyboru. Tylko w dziale badawczo-rozwojowym Samsung zatrudnia 40 000 osób :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować: (część z nich pracuje na polu wojskowym... a druga pracuje w... planowanym starzeniu się... na wymiotach) i jest to niestety światowy lider w dostawie płyt płaskich, który stworzył firmę Sony i zaopatruje również prawie wszystkie inne...!

Brawo dla Dédé za jego post. (Nawet jeśli jest to trochę chwytliwe...) : Mrgreen:
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 02/06/12, 06:54

Ach tak, to prawda, to wszystko.
Jednak poza pralką, która jest ogromnym ułatwieniem w codziennym życiu i telefonem komórkowym, który ratuje życie w razie wypadku samochodowego w odosobnionym miejscu, żadne z tych urządzeń nie jest nam potrzebne do dobrego samopoczucia.
Kiedy byłem dzieckiem, nie miałem żadnego z tych urządzeń, spędzałem czas na koszeniu trawy dla moich królików, a także kłusowałem na raki w opuszczonych kamieniołomach.
Teraz jesteśmy królikami z zabawnymi potrawami : Chichot:
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 02/06/12, 07:36

Mam znajomego, który jest doświadczonym serwisantem telewizorów (35 lat praktyki). Właściwie wyjaśnił mi, że szczególnie w przypadku LG kondensatory były oznaczone jako 12 V i miały działać przy napięciu 12 V.

Poważni producenci używają napięcia 16 lub 25 V

Osobiście, gdy już nie znajdę starego, regenerowanego Philipsa (u znajomego), myślę, że zainwestuję w poważną markę, płacąc dodatkowo za przedłużenie gwarancji.

nie chcesz inwestować od 700 do 1000 euro na 2 lub 3 lata.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2492
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 365




przez Forhorse » 02/06/12, 09:41

Mieszkania kiepskiej jakości wywołały kilka lat temu skandal w świecie IT (mówię o starych, dobrych biurowcach)
Po wielu skargach i wielu „tutorialach” w Internecie wyjaśniających, jak wymienić te mieszkania, ogólna jakość płyt głównych uległa poprawie (przynajmniej w przypadku dużych marek)
Mój obecny komputer ma 6 lat, składałem go kawałek po kawałku, zwracając uwagę na jakość poszczególnych elementów, i nadal działa dobrze pomimo kilogramów kurzu, które niesie : Chichot:

Później jest już pewne, że kiedy kupujesz komputery w supermarketach, zaśmiecone markami, których nie ma, to normalne, że nie wytrzymują.
Istnieją marki „profesjonalne”, które nie są dużo droższe od komputerów z supermarketów, a mimo to są znacznie solidniejsze (myślę np. o Dellu)

W przypadku innych urządzeń prawdą jest, że sortowanie jest coraz trudniejsze, a naprawa staje się coraz trudniejsza.
(przed zakupem płaskiego ekranu moi rodzice mieli telewizor marki Siemens, który trzymali przez co najmniej 20 lat i który nadal działał, gdy został złomowany, ale naprawiałem go 4 razy w życiu.. .)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28749
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5549




przez Obamot » 02/06/12, 09:49

Cóż, uważam, że panele ekranowe w firmie Dell pochodzą od Samsunga... : Chichot:

(ultrasharp, inspiracja itp.) Czy ktoś może potwierdzić?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2492
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 365




przez Forhorse » 02/06/12, 09:56

Ale panele rzadko są źródłem problemu (historia martwych pikseli już prawie się o nich nie słyszy, mimo że na początku tej technologii była to norma)
Problemem jest jakość elektroniki sterującej, a tam każdy producent (lub monter?) ma swój własny sos... i własne śmiecie. : Chichot:
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 02/06/12, 10:06

plasmanu napisał:To niestety prawda.
Ale skoro jest tam Google: jest parada.

Aby mieć płaski ekran LG za 1€, potrzebujesz 2 kondensatorów
: Mrgreen:
Google wie, które należy zmienić.
Sprawdź, czy są zakrzywione i przestrzegaj biegunowości.
Dziękuję Google.
: Mrgreen:

Dla Apple: dédé to iPod z baterią zaprogramowaną na samozniszczenie po 18 miesiącach: to już przeszłość.
Wymieniłem wystarczającą ilość baterii w iphone3G 3GS 4...koszt od 5 do 6 €
Jest to skomplikowane w przypadku 3G/3GS (ostatnia część do demontażu)
Dziecięca zabawa na 4/4S (pierwsza część do demontażu)

Mój laptop Acer 15", z rdzeniem i5 i ekranem 3D LED, wytrzymał 3 miesiące: zatopiony w 1 litrze syropu grenadyna: moja córka
Mój Acer 17" XNUMX rok: sama woda bez syropu: mój syn

Mój wujek w wieku 6 miesięcy ze swoim Dellem 17" z rdzeniem i3: szklanka calvy wypadła mojej siostrzenicy.

Największym niebezpieczeństwem nie zawsze jest upływ czasu.


W Plasmanu ludzie piją i palą mocno, mocno!!!

W domu ani razu nie utopiliśmy naszych komputerów stacjonarnych i laptopów, przez 32 lata, od pierwszych, które nadal działają, jeśli chcemy!

Mam nawet jako żywe relikty pierwsze prawdziwe mikrokomputery HP bez ekranu, wydane w 1973 roku!!!

Rewolucja, wcześniej przy kartach dziurkowanych czekaliśmy ponad dzień, żeby odkryć zapomniany nawias, później przy HP tylko sekundę!!

Z Apple II mam dość, by zrobić muzeum, komputery, które wciąż działają, a nawet drukarki!

Jestem w wieku moich komputerów!! Nie z moich tętnic!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180




przez plasmanu » 02/06/12, 10:41

No nie
Tylko ci, którzy pilnują, żeby nic się nie stało.
Bardzo często jest to życie jeszcze przed starzeniem się.
Pies, który zjada Twoje jedzenie.
Kot, który przecina małe nitki.
Mebel się przesunął: to samo.

Dostałem prawie nową profesjonalną maszynkę do strzyżenia, ponieważ pies zjadł kosz i drut.
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 97