Uzdrowienie z roślinami: to już koniec? (THMPD Europa)

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

Uzdrowienie z roślinami: to już koniec? (THMPD Europa)




przez lejustemilieu » 16/03/11, 16:34

Witam,
Kolejna bzdura z Unii Europejskiej:
(przepraszam za wulgaryzmy)
http://sos-crise.over-blog.com/article- ... 05024.html

UE zakazuje roślin leczniczych od 1 kwietnia 2011 r

(Źródło: Schall und Rauch) "Lobby przemysłu farmaceutycznego zdołało położyć kres bolesnej konkurencji produktów naturalnych. Od 1 kwietnia 2011 r. sprzedaż wszystkich produktów na bazie roślin leczniczych będzie zabroniona na terenie Unii Europejskiej... chyba, że ​​zostaną one dopuszczone! Międzynarodowe koncerny farmaceutyczne i spożywcze zamierzają przejąć kontrolę nad wszystkimi aspektami naszego zdrowia i naszej diety. Każdy, kto teraz chce oferować do sprzedaży lecznicze produkty ziołowe o właściwościach terapeutycznych, musi poddać się takim samym badaniom i warunkom kontroli, jak w przypadku każdego leku. Ta innowacja wyeliminuje wielu graczy z rywalizacji. Nie ma znaczenia, że ​​te zioła i rośliny lecznicze oferowane przez Naturę są wysoko cenione od tysiącleci”.

(...)
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79459
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 16/03/11, 16:42

Uh to nie jest wyczekiwana ryba???

Zasadniczo oznaczałoby to, że wszelkie preparaty ziołowe będą musiały być „autoryzowane”, jak każdy syntetyczny lek?

Wiedzą, ile MŚP zamknie się z takimi bzdurami?

„Tak więc, zgodnie z dyrektywami europejskimi, sprzedaż i stosowanie ziołowych produktów leczniczych będzie bardzo ograniczone. Mamy tu do czynienia z unijną dyrektywą w sprawie harmonizacji procedur wydawania zezwoleń na preparaty oparte na tradycyjnych ziołach leczniczych, które są stosowane w medycynie. Zatem produkty Natury przeznaczone do zastosowań medycznych muszą być przedmiotem nowej deklaracji i podlegają autoryzacji.W krajach UE zakazana będzie zatem sprzedaż ziół lub roślin leczniczych, które nie uzyskały zezwolenia.

„Ta sama dyrektywa (THMPD = Traditional Herbal Medicinal Products Directive) stanowi, że wszystkie produkty oparte na ziołach leczniczych, które nie są uważane za żywność (takie jak przyprawy), muszą uzyskać zezwolenie THMDP od kwietnia 2011 r., aby pozostać na rynku.

Dyrektywa wymaga, aby wszystkie preparaty przechodziły tę samą procedurę, co leki chemiczne. Nie ma znaczenia, że ​​produkty te są używane od tysiącleci w każdym gospodarstwie domowym. Giganci branży farmaceutycznej mogą sobie pozwolić na procedury autoryzacyjne, ale jak mały producent może to zrobić, gdy badanie produktu lub mieszanki produktów naturalnych kosztuje nawet 120 000 euro?


Potem to jak afera z gnojowicą z pokrzywy; po prostu zmień tytuł i zapukaj!
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 16/03/11, 16:46

+1
Potem to jak afera z gnojowicą z pokrzywy; po prostu zmień tytuł i zapukaj!

To samo miałem na myśli
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79459
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 16/03/11, 16:49

0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491




przez Janic » 16/03/11, 17:51

co pokazuje wszechmoc laboratoriów i współudział polityków wszystkich tendencji.
0 x
pogmatwać
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 418
Rejestracja: 11/06/07, 13:04
x 65




przez pogmatwać » 16/03/11, 17:53

Zapewniam środek, podpisałem petycję, którą otrzymałem dziś rano!

http://www.defensemedecinenaturelle.eu/

ale z tym co się dzieje z Japonii, „leczenie roślinami”, nie wiem czy określenie „leczenie” jest jeszcze na miejscu, oni są silni w Parlamencie Europejskim, dobrze przewidują :D

A ++
0 x
Świat jest doskonały !!!
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 16/03/11, 18:19

ale z tym co się dzieje w Japonii, „leczenie roślinami”, nie wiem czy termin „leczenie” jest nadal odpowiedni, oni są mocni w Parlamencie Europejskim, przewidują Bardzo szczęśliwy

Nie ma sushi. :D
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 16/03/11, 19:50

Możemy sprzedawać rośliny, ale nie dodawajmy do nich, że czosnek, kapusta, brokuły, kurkuma itp. bardzo pomagają w zmniejszeniu tempa wzrostu raka piersi i prostaty, jak wyjaśniono i wykazano naukowo wczoraj wieczorem w Arte, na Notre Poison Quotidien 15 marca o 20:40!!
Gorzej czerwone mięso, mleko i cukier, w nadmiarze naszej cywilizacji, są czynnikami wzrostu i stanu zapalnego, i tym samym zabraniamy tego mówić!!
0 x
netshaman
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 532
Rejestracja: 15/11/08, 12:57
x 2




przez netshaman » 16/03/11, 21:33

A oto kolejny dowód na to, co powtarzam: demokracja też się skończyła!

Żyjemy dzisiaj w społeczeństwie, które stopniowo zbliża się do tego, które jest przedstawione w serii dobrze znanych filmów, które prawie każdy widział, nazwałem: Robocop.

Międzynarodowa (OCP (firma światowa)) mająca prawie wszystkie uprawnienia i państwa niewolnicze z powodu swoich długów, czy to ci coś przypomina?

Zamieniasz OCP na Monsanto lub inne i masz dobry stan korporacyjny!
Kto w takim razie pełni rolę burmistrza miasta Delta?
Wybór Sarkozy'ego lub innego...
Fantastyka naukowa zawsze była zwierciadłem przyszłości...
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 16/03/11, 21:54

Całkowicie się z tobą zgadzam, netshaman.
Ale w tym przypadku to Unia Europejska jest zbiorem mafiosów.
Kto też jest zgniły (h1n1)
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 107