Off topic: Rudy, superjednostka, UFO i psychologia

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Off topic: Rudy, superjednostka, UFO i psychologia

przez Sen-no-sen » 05/03/16, 20:58

Raymon napisał:Z pewnością odwiedzające nas UFO nie działają dzięki maszynie działającej z grawitacją, ale z węglem też nie wierzę.


Jaki jest związek między UFO a fałszywymi montażami wykonanymi przy użyciu dźwigni i magnesów montażowych? – twierdzi STP.

Opowiedz nam o antymaterii, inwersji entropii, czarnych dziurach, szklanych dziurach, demonie Maxwella, ale nie o jego szalonych montażach... :|

Nadmierna jedność jest jak teoria spiskowa (jest też jedną z jej konsekwencji), to fantazja ludzi, którzy chcieliby wierzyć w to, co niewiarygodne, aby wyrwać się ze swojego nędznego życia. .ucieczka w wyobraźnię nie ma nic złe samo w sobie, ale gdy podmiotowość chce zawładnąć rzeczywistością, prowadzi to do wyobcowania...
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Rudy » 06/03/16, 01:21

dobry wieczór

Jest tu za dużo psychologów :zaszokować: < to jednak nie ten temat > byłaby to kwestia siły napędowej z realną energią? : Idea:

Powiedziałbym, że nie jest to temat na skomplikowane filozoficzne rozważania. Roll:

Czy nie byłoby tu tematu „na kanapę” zajmującego się psychoanalizą narcystycznych kompleksów obsesyjnych dla psychologów? : Mrgreen:

Z poważaniem. 8)



Potrzebna jest wielka mądrość.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28732
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Obamot » 06/03/16, 01:28

Tutaj też nie ma nic merytorycznego?! A co, jeśli we wszystkich swoich wiadomościach skupisz się wyłącznie na tej części „technika"...
Moglibyśmy porozmawiaćtechnika(no cóż, jeśli ośmielę się to tak nazwać, buczenie). Dzięki Rudy, bo inaczej się pogubię.
Ponieważ wszystko jest w porządku: „osobiste”, „psy”, „ego”, „psychoanaliza”, „filozoficzne bełkoty, „obsesyjne kompleksy narcystyczne”, „opinie”, „bezpodstawne lub potwierdzone pewniki”, „spekulacje”, „przypuszczenia” itd., nie zrozumiałem. Ale z drugiej strony, skoro to nie ma z tym nic wspólnego, równie dobrze możesz się powstrzymać
Rudy napisał:dobrej nocy lol

Dobre pytanie, co to jest troll tutaj na forum,lub Sekcja lub Wątek lub Temat lub Temat lub itp...??? > bo dobrze mowie po francusku ale jestem dalekim kuzynem Marie Curie jesli wiesz co mam na mysli, urodzilem sie w jej miescie chodze do jej szkoly zostaje z rodzina jeżdże tam na wakacje jak jest gorąco nie lubię Curie. Kryminał odkrycia dokonane przez moją rodzinę, poza tym moje imię jest pisane Rüdy i na wsi mówią na mnie Ernest, mają tyle neuronów, że wszystko komplikują, lol

Hej, patrzę, patrzę, patrzę wszędzie, chociaż mam okulary, chyba będę musiał je zmienić lol, powiedział Christophe, jesteś pewien, że wszystko jest wyświetlane w domu, ponieważ patrzę, patrzę, nie mam nawet żadnych (emô pti minusów), cóż, jeśli tak się mówi lol, nie widzę też zakładki Załączniki na dole okna pisania wiadomości, przynajmniej tutaj, pisząc, nie ma nic, to jest możliwe, że????????
Poproszę sąsiadów, żeby ze mną popatrzyli! bobonne nie wolno mi go o coś prosić bo muszę iść na zbyt wiele ustępstw MDR boli mnie.... nie znaleźć, ale muszę znaleźć do przyszłego tygodnia inaczej wszyscy wegetują i urosną co najmniej 20 centymetrów lol jak dobrze napiszę już nie wiem OUPSSSS
:zaszokować: przepraszam Christophe, właśnie spojrzałem, natknąłem się na to, ale musiałeś wyświetlić podgląd, zanim mnie znalazłeś. Nigdy więcej tego nie zrobiłem. SORRY? Znalazłem nawet (emotikony) : Mrgreen: aby tam : Evil: Obwiniam siebie, a potem to, jak wyglądam : Oops: .
Cóż, jutro zrobię przynajmniej jeden test, obiecuję! tak jak zrobię C.....e każdy może pieprzyć moją gruszkę, nie umieszczam zdjęć zasad EUROPIEN Roll:

Z poważaniem


[...]
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Rudy » 06/03/16, 02:41

Obamot napisał:Tutaj też nie ma nic merytorycznego?! A co, jeśli we wszystkich swoich wiadomościach skupisz się wyłącznie na tej części „technika"...
Moglibyśmy porozmawiaćtechnika(no cóż, jeśli ośmielę się to tak nazwać, buczenie). Dzięki Rudy, bo inaczej się pogubię.
Ponieważ wszystko jest w porządku: „osobiste”, „psy”, „ego”, „psychoanaliza”, „filozoficzne bełkoty, „obsesyjne kompleksy narcystyczne”, „opinie”, „bezpodstawne lub potwierdzone pewniki”, „spekulacje”, „przypuszczenia” itd., nie zrozumiałem. Ale z drugiej strony, skoro to nie ma z tym nic wspólnego, równie dobrze możesz się powstrzymać
Rudy napisał:dobrej nocy lol

Dobre pytanie, co to jest troll tutaj na forum,lub Sekcja lub Wątek lub Temat lub Temat lub itp...??? > bo dobrze mowie po francusku ale jestem dalekim kuzynem Marie Curie jesli wiesz co mam na mysli, urodzilem sie w jej miescie chodze do jej szkoly zostaje z rodzina jeżdże tam na wakacje jak jest gorąco nie lubię Curie. Kryminał odkrycia dokonane przez moją rodzinę, poza tym moje imię jest pisane Rüdy i na wsi mówią na mnie Ernest, mają tyle neuronów, że wszystko komplikują, lol

Hej, patrzę, patrzę, patrzę wszędzie, chociaż mam okulary, chyba będę musiał je zmienić lol, powiedział Christophe, jesteś pewien, że wszystko jest wyświetlane w domu, ponieważ patrzę, patrzę, nie mam nawet żadnych (emô pti minusów), cóż, jeśli tak się mówi lol, nie widzę też zakładki Załączniki na dole okna pisania wiadomości, przynajmniej tutaj, pisząc, nie ma nic, to jest możliwe, że????????
Poproszę sąsiadów, żeby ze mną popatrzyli! bobonne nie wolno mi go o coś prosić bo muszę iść na zbyt wiele ustępstw MDR boli mnie.... nie znaleźć, ale muszę znaleźć do przyszłego tygodnia inaczej wszyscy wegetują i urosną co najmniej 20 centymetrów lol jak dobrze napiszę już nie wiem OUPSSSS
:zaszokować: przepraszam Christophe, właśnie spojrzałem, natknąłem się na to, ale musiałeś wyświetlić podgląd, zanim mnie znalazłeś. Nigdy więcej tego nie zrobiłem. SORRY? Znalazłem nawet (emotikony) : Mrgreen: aby tam : Evil: Obwiniam siebie, a potem to, jak wyglądam : Oops: .
Cóż, jutro zrobię przynajmniej jeden test, obiecuję! tak jak zrobię C.....e każdy może pieprzyć moją gruszkę, nie umieszczam zdjęć zasad EUROPIEN Roll:

Z poważaniem


[...]
[/co

Cześć Obamot

Myślę, że nie przeczytałeś wszystkiego, nie wiem jak ty! ale tutaj wiem, że są tacy, którzy są na mnie źli, kto wie dlaczego? poza tym zrobiono wszystko, żeby schrzanić temat w C......, nie zajmuję się troolami.
Tutaj nie będę więcej mówił, bo są tacy, którzy bez przerwy forsują sprawę (OFF TEMAT).

Powiem wam dobrą rzecz, nie ma tu ani jednego prawdziwego badacza, jestem tego teraz pewien, ponieważ prawdziwy badacz zrozumiałby w ciągu godziny, przy tej niewielkiej ilości, którą włożyłem, że to jest nie ma żartów, że to układ funkcjonalny, oczywiście do tego trzeba się przyzwyczaić do intensywnych badań, trzeba już wiedzieć, jak bardzo szybko zrozumieć szkic.

Tutaj nie zamieszczam szkiców, jest o wiele lepiej, więc jak widzisz, jesteś pierwszą osobą od początku, która może powiedzieć (wyjaśnić), kiedy widzę, że liczba godzin, które przepracowałem, to tylko to, co tutaj umieściłem.

Że obrażają mnie praktykanci psychologowie w potrzebie, otwarcie próbujący zniszczyć ten temat, jestem zniesmaczony, więc jeśli ktoś nie poprosi mnie o wyjaśnienia, nie wypowiadam się już na ten temat, uwierz mi, jeśli znajdzie się choć jeden, który zada sobie trud, aby spróbować zrozumieć zrozumie, ale trzeba umieć wyobrazić sobie maszynę i zobaczyć efekty i dlaczego? jak? nie ma ani jednego, który kiedykolwiek widział wahadło, powiedział sobie! ale prawdą jest, że w tym kontekście wahadło wychyla się w jedną stronę, nic z tego.

Czuję się, jakbym opowiadał historię w środku zawodów bokserskich, to nie jest poważne, wszyscy mówią o wszystkim oprócz systemu.

Są tacy głupi, którzy przychodzą z magnesami, więc nie mówcie mi, że to nie jest off-topic, a nawet gorzej, prosząc o ujawnienie tutaj, jakby nie było tematu, który dotyczyłby magnesów, szczerze mówiąc, jest to tutaj, kurwa, nie na temat.
Aby zrobić takie rzeczy, zamykamy się i idziemy gdzie indziej, nie wiń mnie, ale zatrzymam się tutaj, aby uzyskać wyjaśnienia na ten temat TUTAJ

Dobranoc Obamocie, do zobaczenia później.
0 x
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Raymon » 06/03/16, 10:17

Sen-no-sen napisał:
Raymon napisał:Z pewnością odwiedzające nas UFO nie działają dzięki maszynie działającej z grawitacją, ale z węglem też nie wierzę.


Jaki jest związek między UFO a fałszywymi montażami wykonanymi przy użyciu dźwigni i magnesów montażowych? – twierdzi STP.

Opowiedz nam o antymaterii, inwersji entropii, czarnych dziurach, szklanych dziurach, demonie Maxwella, ale nie o jego szalonych montażach... :|

Nadmierna jedność jest jak teoria spiskowa (jest też jedną z jej konsekwencji), to fantazja ludzi, którzy chcieliby wierzyć w to, co niewiarygodne, aby wyrwać się ze swojego nędznego życia. .ucieczka w wyobraźnię nie ma nic złe samo w sobie, ale gdy podmiotowość chce zawładnąć rzeczywistością, prowadzi to do wyobcowania...

Myślę, że nie ma żadnych „wielkich spisków”, są raczej ludzie mający władzę, którzy nami manipulują i ukrywają przed nami różne rzeczy. Trochę jak fiolka Collina Powella uzasadniająca wojnę w Zatoce Perskiej, kolejny przykład HS.
UFO stanowią problem, który jest dość dobrze wyjaśniony w 3 filmach, które zamieściłem powyżej. Jest oczywiste, że urządzenia te pokazują, że nie wszyscy wiemy o energii, grawitacji i fizyce w ogóle.
Więc nie wiemy wszystkiego i dajmy Rudym porozmawiać bez naśmiewania się z niego, ale osobiście wolałbym zobaczyć działający prototyp niż piękne rysunki czy symulacje komputerowe.
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Rudy » 06/03/16, 11:11

Cześć Raymon : Chichot:

Szczerze mówiąc, myślę, że masz rację, posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że ​​nie ma już żadnego zagrożenia ze strony ropy i tym podobnych.

ponieważ obecnie istnieją panele słoneczne i turbiny wiatrowe???

Problemem jest tu niestosowanie się do KARTY, czyli jej nigdy nie przeczytano! albo zostało zapomniane! : Evil:

Zatem jeśli nie ma szacunku dla karty w tej kwestii, po prostu będę kontynuował gdzie indziej, to takie proste, a kiedy tutaj to zobaczymy

(system) działa, będzie na innym forum że wszystkie debaty będą prowadzone za mnie, to samo : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Sen-no-sen » 06/03/16, 11:31

Witam,
Raymon napisał:Myślę, że nie ma żadnych „wielkich spisków”, są raczej ludzie mający władzę, którzy nami manipulują i ukrywają przed nami różne rzeczy.


To nie jest argument, to oczywiste, każdy skrywa tajemnice, więc normalne jest, że rząd coś przed nami ukrywa… Jednak nie powinniśmy ekstrapolować, że to, co jest przed nami ukryte, z konieczności przybiera pojedynczy charakter, a nie powiedzieć paranormalne.

UFO stanowią problem, który jest dość dobrze wyjaśniony w 3 filmach, które zamieściłem powyżej. Jest oczywiste, że urządzenia te pokazują, że nie wszyscy wiemy o energii, grawitacji i fizyce w ogóle.


Tutaj jest tak samo, jasne, że nadal ignorujemy bardzo dużą liczbę rzeczy, jednak traktowanie sumy niewiedzy jako dowodu na tezy wynikające z niewiedzy nadal nie jest poważnym argumentem... to co najwyżej niezła sofistyka.

W przypadku UFO rozsądniej byłoby mówić o UAP (niezidentyfikowanym zjawisku powietrznym), gdyż obserwacje mają w większości przypadków charakter wizualny.


Więc nie wiemy wszystkiego i dajmy Rudym porozmawiać bez naśmiewania się z niego, ale osobiście wolałbym zobaczyć działający prototyp niż piękne rysunki czy symulacje komputerowe.


W tym cały problem, nasz gość nigdy nie przedstawi działającego prototypu, bo to nie może działać.
Kiedy już dosiądzie, stanie przed surowymi prawami zachowania energii... jego maszyna pozostanie nieruchoma co najwyżej po kilku obrotach koła...
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16210
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5268

Re: Off topic: Rudy, maszyna surunitarna, UFO i psychologia

przez Remundo » 06/03/16, 11:46

zachowanie energii... a nawet redukcja energii mechanicznej układu w wyniku tarcia...
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: Off topic: Rudy, maszyna surunitarna, UFO i psychologia

przez Sen-no-sen » 06/03/16, 12:04

Po prostu cała energia mechaniczna niezmiennie kończy się (poprzez tarcie między ciałami stałymi lub lepkość cieczy, gazów) przekształcając się w ciepło, które jest tylko częściowo odzyskiwalne, stąd lokalne „straty” prowadzące do spowolnienia urządzenia przy każda iteracja... prowadząca do nieodwracalnego zatrzymania maszyny...

Jedynym systemem, który nie uwzględnia strat, jest Wszechświat (chociaż kwestia czarnych dziur jest nadal niejasna : Mrgreen: ), co pozwala na stwierdzenie pierwszej zasady termodynamiki:energia jest oszczędzana.
Zatem w zależności od geometrii tego elementu (typ krzywizny dodatniej) możliwe jest, że w ciągu bardzo długiego czasu cała rozproszona energia może zostać ponownie skompresowana, aby wygenerować Big Bounce (duże odbicie) przed Big Bang prowadząc do nowego cyklu (wszechświat ekpyrotic):

https://www.youtube.com/watch?v=wdJyafSBCb0
Powyżej prezentacja Howard Bloom i jego model przez Universe Bagel.

Nie ma tu superjedności, ale istnieje możliwość, że wszechświat będzie się rekonfigurować „w nieskończoność”…
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Off topic: Rudy, maszyna surunitarna, UFO i psychologia

przez Ahmed » 06/03/16, 12:55

RaymonPiszesz:
pozwólmy Rudy'emu porozmawiać, nie naśmiewając się z niego

Pełna zgoda, ale dlaczego okazuje tyle niepotrzebnej agresji? Powinien skoncentrować się na tym, co chce powiedzieć, bez uciekania się do przekleństw i odgrywania roli ofiary. To jeden z wymogów netykiety...
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 174