Hostować WIDEO na platformie Odysee?

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
owce
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 17/02/24, 20:12
x 3

Hostować WIDEO na platformie Odysee?




przez owce » 18/02/24, 14:04

Halo
Szukam platform innych niż YouTube, na których mogę publikować filmy, bez konieczności podawania numeru telefonu.
(darmowe filmy dla osób prywatnych, ponieważ zaczyna istnieć wiele platform dla firm).

Dailymotion nadal tak jest, ale ta firma ma wiele innych wad, o których nie będę się rozwodzić.
Szukam czegoś innego.

Vimeo nie wymaga numeru telefonu, ale staje się szczególnie komercyjny, do tego stopnia, że ​​wydaje się blokować filmy po kilku miesiącach testów (lub nawet trochę później).

Burczenie wydaje mi się to niemożliwe, ponieważ ci imbecyle postanowili zablokować cały swój dostęp do Francuzów (cóż, to sprytne!)...
Zatem nawet gdybyśmy mogli hostować filmy za pomocą VPN lub przeglądarki, moim zdaniem nie ma szans, aby link lub chociaż integracja filmu na stronie: była widoczna dla przeciętnego człowieka (a to jest ważne – na przynajmniej takie są moje badania). Dodatkowo: numer telefonu czy nie... (Ale w każdym razie: niemożliwy do wglądu dla przechodniów).

--

Odyssey wydawał się bardzo atrakcyjny... Próbowałem 2 miesiące temu (styczeń 2024)... Nie żądano numeru telefonu...
Z drugiej strony szybko natrafiamy na całą masę płatnych opcji, a przede wszystkim na system „salda kredytowego”, który wydaje mi się niezrozumiały, zupełnie nic nie jest wyjaśnione.

Udało mi się przesłać mój 10-minutowy film, ale podczas sprawdzania wszystkich informacji system salda kredytowego (który łaskawie uznał mnie za nowicjusza) powiedział mi, że „nie mam wystarczającego kredytu”…
To jest moje pytanie:
- ten system może nie być bezpośrednio powiązany z pieniędzmi, ale z „oglądaniem salda” (a w dodatku wydaje mi się, że chciałem w ostatniej chwili dodać opcję, za którą zapłaciłem, co mogło zmylić moją walidację);
- potem: Zauważyłem osoby, które mają swoje filmy i które też są na YouTubie, i opinia niemal pewna: tych ludzi nie byłoby w Odysee, gdyby nie mogli wrzucić swojego filmu za darmo...
Stąd moje wątpliwości, jak to działa.
Ale zaraz potem usunąłem konto (i teraz nie mam wystarczającej liczby adresów e-mail, aby je odnowić).
KTO MOŻE WYJAŚNIĆ dokładnie, co się stało i jak przesłać pliki na tę platformę.

--

Bichut wydawało się możliwe, ale mówią o „peer-to-peer” z „WebTorrentem” i jednocześnie: „filmy z możliwością wyszukiwania”… Nie rozumiem… Kto próbował.
Moim zdaniem aspekt peer-to-peer nie jest nowy i nie ma nic wspólnego z hostingiem widocznych filmów, ale najwyraźniej mówi się o „widocznej platformie hostingowej” (?).

--

MySpace (wideo) Nie wiem (wygląda na to, że ci imbecyle blokują dostęp nie tylko do XP, ale nawet do W7 (nie mam już dostępu do moich bardzo starych kont, mimo że nadal są obecne) (albo portal jest w tarapatach ).

https://www.veoh.com : Nie rozumiem i nie budzi to we mnie zaufania. wydaje się trochę „młodzieżowa-najnowsza wersja+tel”, technicznie amatorska i trochę blokująca… Czy ktoś próbował?

https://www.veed.io/pricing/fr-FR wydaje się, że istnieje „bezpłatna opcja”, ale ani przez sekundę w to nie wierzę, nie powinna ona być trwała w czasie. Nie sądzę, że ich model polega na obciążaniu się kontami, które nie płacą. i na pewno musi być telefon do oddania.

Facebook (wideo) Nie mam już Facebooka; Podejrzewam, że będziesz musiał podać swój numer telefonu, a nigdy nie widziałem wideo z Facebooka zintegrowanego z zewnętrznymi stronami.

Tweeter (wideo?) już nie mam tweetera; Podejrzewam, że będziesz musiał podać swój telefon, a nigdy nie widziałem wideo z tweetera zintegrowanego z zewnętrznymi stronami.

PeerTube (Framasoft) nie ma z tym NIC wspólnego... jest to po prostu „skrypt” do zarządzania treścią, który udostępniają amatorom, którzy zakwaterowali się gdzie indziej, a poza tym: Framasoft próbuje „stworzyć” rodzaj „społeczności” (a trochę jak franczyzy sklepowe). Cała sprawa jest moim zdaniem groteskowa, bo oczywiście problemem jest właśnie ZAKWATEROWANIE... Zatem małe grupy amatorskie, które umieściły ten „pismo” na swoich kwaterach, są bardzo egoistyczne, jeszcze bardziej zamknięte niż platformami i oczywiście nie przedstawiają technicznej przyszłości hostingu filmów wideo od osób spoza ich „grupy” (co również natychmiast spowodowałoby nasycenie ich serwera).
Framasoft od samego początku szczególnie rozczarowuje, trochę jak Quadrature-du-net, lepcy i bezwartościowi ludzie, którzy za wszelką cenę chcą istnieć, ale nie wiedzą, co zrobić z wiatrem.
2 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Hostować WIDEO na platformie Odysee?




przez Christophe » 18/02/24, 15:30

automouton napisała:Facebook (wideo) (...) i nigdy nie widziałem wideo z Facebooka zintegrowanego z zewnętrznymi stronami.

Tweeter (wideo?) (...) i nigdy nie widziałem wideo z głośnika wysokotonowego zintegrowanego z zewnętrznymi stronami.


Obydwa można w pełni zintegrować na stronach zewnętrznych, 2 całkowicie losowe przykłady:

Film z Twittera:



Film z Facebooka:



(działa również tutaj z Dailymotion, Vimeo i Youtube... plus reklamy są usunięte...)
0 x
owce
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 17/02/24, 20:12
x 3

Re: Hostować WIDEO na platformie Odysee?




przez owce » 18/02/24, 17:24

Witam i dziękuję za odpowiedź.

Dwa duże przyciski pośrodku filmów są śmieszne i nie nadają się do integracji z precyzyjnie zaprojektowanymi witrynami.
(zaczynasz rozumieć, że wykorzystuję każdą wymówkę, aby ich nie używać) ...

Szczególnie zastanawiam się nad Odyseją; Myślę, że wiele osób takich jak ja nie rozumie, jak to działa...
Poza tym wypróbowanie jest dość proste... Ale może czasem ktoś z tego skorzysta będę mógł to lepiej i szczegółowo wyjaśnić.

Jeśli chodzi o Rumble i ich decyzję o zablokowaniu dostępu do Francji: jest to niewątpliwie motywowane głównie brakiem rynku reklamowego w stosunku do ilości filmów, które powinni wspierać za darmo.
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13763
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1531
Kontakt :

Re: Hostować WIDEO na platformie Odysee?




przez izentrop » 18/02/24, 19:00

Zakładam, że wiesz, że te dwie platformy specjalizują się w dezinformacji : Wink:
1 x
owce
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 17/02/24, 20:12
x 3

Re: Hostować WIDEO na platformie Odysee?




przez owce » 18/02/24, 19:32

Witam i dziękuję za odpowiedź.
Nie wiem o jakich platformach mówisz, a inne mówią więcej o „reinformacji”.
Nawet nie wiem quoi mówisz, ponieważ
co mnie to obchodzi SMAR...
...Poszukuję platform do technicznego przechowywania moich filmów i integracji ich z moją witryną.

Mam tylko nadzieję, że jakiś użytkownik Odysee lub innych platform czasami przyjdzie i wyjaśni, jak to dokładnie działa.
Już żałuję, że umieściłem początki „komentarzy” na ten czy tamten temat.
Dziękuję.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15131
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4427

Re: Hostować WIDEO na platformie Odysee?




przez GuyGadeboisTheBack » 18/02/24, 19:41

I myślisz, że tutaj (oprócz naszego podróżującego po świecie św. Wincentego a Paulo, który pośpieszy Ci z pomocą) ktoś ma coś do CUM twoje bzdury?
1 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13763
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1531
Kontakt :

Re: Hostować WIDEO na platformie Odysee?




przez izentrop » 18/02/24, 22:54

automouton napisała:Witam i dziękuję za odpowiedź.
Nie wiem o jakich platformach mówisz, a inne mówią więcej o „reinformacji”.
Nawet nie wiem o czym mówisz, bo
co ja do cholery mam dać...
Podejrzewałem to, biorąc pod uwagę pseudonim i fakt, że przyszedłem tutaj, aby zadać ci pytania.

W każdym razie dam ci znać, na wypadek gdybyś przegapił. : Mrgreen:
- Rumble, anty-YouTube, który stał się potężnym przekaźnikiem dezinformacji https://www.strategies.fr/actualites/me ... ation.html
- Odysee: platforma francuskich teoretyków spiskowych https://www.francetvinfo.fr/internet/re ... 81703.html
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Re: Hostować WIDEO na platformie Odysee?




przez Christophe » 18/02/24, 23:52

GuyGadeboisLeRetour napisał:I myślisz, że tutaj (oprócz naszego podróżującego po świecie św. Wincentego a Paulo, który pośpieszy Ci z pomocą) ktoś ma coś do CUM twoje bzdury?


Tym bardziej, biorąc pod uwagę jego reakcję… :zaszokować:
0 x

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 105