Odśwież toner do drukarki laserowej HP resetu chipa

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Odśwież toner do drukarki laserowej HP resetu chipa




przez Christophe » 21/10/15, 13:47

Post z tematu: https://www.econologie.com/forums/traces-hor ... 14225.html

Możliwe jest uzupełnienie toneru do drukarki laserowej, jeśli masz toner w proszku ze zniżką, wymaga to zresetowania chipa. Oto metoda, którą należy zastosować, korzystając z 2 linków:

Superform napisał:
Christophe napisał:Ach, tak, nie głupi Superform… pod warunkiem, że:

a) jest to możliwe bez niszczenia wszystkiego, czy już to zrobiłeś?
b) „chip HP” starego tonera (który w związku z tym uznaje, że toner jest pusty) akceptuje tego rodzaju manipulacje...

Krótko mówiąc, nie wiem, czy warto ryzykować...



tak, zrobiłem to, ale nie na HP. Robię to na moim bracie, używając toneru pochodzącego z recyklingu. Brother ma prostą manipulację, aby kontynuować drukowanie nawet po pustym tonerze, a toner z recyklingu to także toner Brother, który pozostaje, gdy drukarki klientów nie działają.

Przy okazji małe info, u Brothera jest określony rodzaj tonera do drukarki, ale jeśli pozostaniemy w tym samym zakresie, to jedyne różnice pomiędzy tonerami to klucze na dole. Usuwamy klucze i działa.

aby uzupełnić toner:
http://www.dailymotion.com/video/x12iri ... idges_tech
aby zresetować toner:
http://www.freshinkjets.net/hp/color-to ... -2840.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28732
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 21/10/15, 14:22

Dobrze, jeśli masz już HP, ale wtedy lepiej nie mieć kolorowego lasera... Drukując tylko strony czarno-białe, zużywa się dużo toneru, a tego nie da się uniknąć.
W rezultacie porzuciłem mój 2605dtn i straciłem inwestycję w licencję PostScript!!! :| :płakać:

Szkoda, był to prawdopodobnie najlepszy laser na świecie firmy Canon
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 21/10/15, 14:56

Przykład dotyczy HP, ale Superform twierdzi, że zrobił to dla brata, więc myślę, że wyszukując możemy znaleźć odpowiednik dla wszystkich marek.

Warunek jest taki żeby toner nie był zaklejony (w HP nie jest, jest zakręcony)

Jeśli chodzi o kolory, tak, Obamot, zauważyłem to również na moim HP2840: kolory blakną nawet w przypadku drukowania dokumentów „czarno-białych”....to znaczy bez kolorów, stylu faktury, administracji...dziwne więc... wierzyć, że HP tworzy czerń kolorami?

Ale po skonfigurowaniu menedżera drukarki do drukowania w „skali szarości” nie miałem już nadmiernego zużycia kolorów (przynajmniej w moim modelu)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44, Google Adsense [Bot], phil59 i goście 177