Grass Film – premiera krajowa

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Trawa
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 02/09/08, 09:49

Grass Film – premiera krajowa




przez Trawa » 18/02/09, 15:59

Witam,

Pozwólcie, że zrobię małą reklamę, wypuszczamy nasz pierwszy pełnometrażowy film dokumentalny, Trawa, ce Środa 18 lutego 2009r.

Zapraszamy do obejrzenia (jeśli jeszcze tego nie widzieliście), aby zdobyć wiedzę, promować rolnictwo chłopskie, którego świat tak potrzebuje, oraz wspierać wolne i niezależne kino...

Wszystkie informacje na temat: http://www.herbe-lefilm.com (regularna aktualizacja programu).

Nie wahajcie się rozpowszechniać informacji, liczymy na Was przez pierwszy tydzień!

Z poważaniem

Mateusz Levain.
(współautor filmu)
0 x
Ibis
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 85
Rejestracja: 31/12/08, 15:56
Lokalizacja: Ain




przez Ibis » 18/02/09, 17:44

To bardzo atrakcyjne.

Produkcja mięsa z dodatkiem pasz objętościowych, takich jak trawa i siano, jest idealna i zrównoważona.

Przekształcamy materiał, którego człowiek nie może bezpośrednio przetworzyć na mięso lub mleko, a także rozwijamy terytoria i umiejętności na terenach niezbyt sprzyjających uprawie. . Szwajcarzy są w tym bardzo dobrzy i naprawdę „uprawiają” trawę oraz zalecają niezwykle niezawodne i wysokiej jakości mieszanki roślin strączkowych i traw, umożliwiające im dobrą i inteligentną produkcję. Szkoda, że ​​te mieszanki paszowe nie są lepiej przyjęte we Francji.

Przekształcanie zbóż w mięso przypomina trochę biopaliwa: odpady.

Jednak niewielki dodatek kiszonki z kukurydzy nie wydaje mi się zbrodnią.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 134