Leclerc stawia na ekologię !!

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars

Leclerc stawia na ekologię !!




przez martien007 » 25/09/08, 12:10

Od wczoraj łączę się przez mojego dostawcę pomarańczowego dostępu i widzę reklamę Leclerc, która miga „żółto / zielono / czerwono” (trochę rasta / reggae co…) „Branle-bas de fight” dla planety.

Potem przechodzę do ekonologii i co widzę: ta sama reklama!

W Leclerc umieszczają pakiet na rzecz zrównoważonego rozwoju (w reklamie); nie waż się go kliknąć, ponieważ jestem ostrożny, musisz podać swój adres e-mail, a następnie jesteśmy bombardowani e-mailami ...
0 x
jime
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 215
Rejestracja: 25/01/08, 18:53
Lokalizacja: Var - Ardeche




przez jime » 25/09/08, 12:13

hehe, miałem taką samą reakcję, nie klikaj, nie klikaj, ale to w mojej logice nigdy nie idź do Edouard, nigdy nie idź do Edouard, to jest uproszczone, ale wielcy szefowie hipermarketów, centralne d to ten, który najbardziej mnie odpycha swoją nędzną hipokryzją
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79492
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11105




przez Christophe » 25/09/08, 12:25

Nie bronię Leclerca ani nadużyć na dużą skalę, ale Leclerc jest zmuszony nie robić nic w odniesieniu do środowiska. Mógł również: nie robić nic ... na przykład Auchan.

Jeśli klikniesz, będziesz przynajmniej wiedział, co to powoduje ...

Jest na przykład akcja: oczyść naturę http://www.mouvement-leclerc.com/conten ... nature.xml


Według mojej wiedzy, Leclerc jako pierwszy usunął worki z gotówką ... zastosował ekonologię, prawda?
0 x
jime
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 215
Rejestracja: 25/01/08, 18:53
Lokalizacja: Var - Ardeche




przez jime » 25/09/08, 12:56

Nie, widzę tam firmę, jeśli musisz sprzedać swoją matkę, żeby była bogatsza, Leclerc będzie pierwszą, która to zrobi, ale to tylko moja opinia.
Absurdalne wydaje mi się nie dawanie toreb, ale ich sprzedaż. Nie leczymy przyczyn choroby, ale konsekwencje. Więcej plastikowych toreb nie zmieni inkretyzmu ludzi, którzy nie szanują swojego bezpośredniego otoczenia. Patrząc trochę, okazało się, że Leclerc był pierwszym, który masowo dostarczał plastikowe torby z supermarketu.
Mieszkam na skraju N7, więc przy drodze może być mniej plastikowych toreb, ale ilość odpadów jest taka sama, idzie z pieluszki do puszki po napojach lub plastikowej butelki sody, odpadów tektury z lokalnej restauracji fast-food, aż do paczki papierosów z premią za weekendy z tekturowymi paczkami piwa i pustymi puszkami (jeśli to możliwe zepsutymi) oraz na okresy letnie, c jest gorzej w gorszym.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79492
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11105




przez Christophe » 25/09/08, 13:01

jime napisał:Mieszkam na skraju N7, więc przy drodze może być mniej plastikowych toreb, ale ilość odpadów jest taka sama, idzie z pieluszki do puszki po napojach lub plastikowej butelki sody, odpadów tektury z lokalnej restauracji fast-food, aż do paczki papierosów z premią za weekendy z tekturowymi paczkami piwa i pustymi puszkami (jeśli to możliwe zepsutymi) oraz na okresy letnie, c jest gorzej w gorszym.


W takim przypadku powinieneś był wziąć udział w operacji Leclerc ... aby przynajmniej dać miejsce do czyszczenia ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 25/09/08, 13:24

: Arrow: No cóż, kliknąłem, ponieważ uważam, że strona jest płatna za kliknięcie ... i leclerc, naliczane za kliknięcie ... wtedy, gdy strona zajęła więcej niż 10 sekund, pojawiłem się na stronie. ..

Nie czyni mnie to klientem Leclerc ... : Lol:
0 x
jime
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 215
Rejestracja: 25/01/08, 18:53
Lokalizacja: Var - Ardeche




przez jime » 25/09/08, 13:30

Ach, sprytny maluch, kliknę i przewrócę sto razy w dół :D
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79492
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11105




przez Christophe » 25/09/08, 13:36

Nie jest płacony za kliknięcie ...
0 x
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars




przez martien007 » 25/09/08, 13:56

Christophe napisał:Nie jest płacony za kliknięcie ...

Kiedy wyświetlana jest strona?

czy globalny kontrakt na kilka dni z akwizycją prowadzoną przez reklamodawcę?

nie musisz odpowiadać .. 8)
0 x
jime
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 215
Rejestracja: 25/01/08, 18:53
Lokalizacja: Var - Ardeche




przez jime » 25/09/08, 14:02

z pewnością musi istnieć kontrola nad adresem IP, wyobrażam sobie trochę sprytnego pilota robota, który klikałby nierozsądnie reklamę jednego z jego konkurentów
0 x

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 115