Fox News Video: The Water Torch

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Fox News Video: The Water Torch




przez Christophe » 29/05/06, 14:49

Film z Fox News (łańcuch grupy Busha) pokazujący palnik do cięcia na bazie wody.

Należy pamiętać, że w tej technologii nie ma nic nowego ani innowacyjnego: gaz Browna, ale zwłaszcza pochodnia wodorowa chemika Irvina Langmuira (Nagroda Nobla 1932) zrobiła to samo dawno temu ... bardzo wysokie zużycie energii.

Jedyny (ekonomiczny) zysk może wynikać z faktu, że do uzyskania wysokich temperatur nie jest wymagany gaz syntezowy (taki jak acetylen C2H2) i czysty tlen.

Część z samochodem to mistyfikacja (oszustwo).

Pobierz tutaj: https://www.econologie.com/watercell-tor ... -2966.html
ou http://www.youtube.com/watch?v=sK7IJ7Q_V6w
Ostatnio edytowane przez Christophe 07 / 09 / 09, 16: 02, 4 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 29/05/06, 15:03

Wydaje się, że możemy bardzo dobrze zastąpić butlę tlenową wężem jego osobistej sprężarki powietrza na odcinaczu propanu?
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 29/05/06, 15:06

Lau napisał:Wydaje się, że możemy bardzo dobrze zastąpić butlę tlenową wężem jego osobistej sprężarki powietrza na odcinaczu propanu?

powitanie
tak, ale złom nie może być zbyt gruby, nadal tracimy temperaturę.
@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 29/05/06, 15:12

dzięki za informacje zac!
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7008
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2933

Re: Wideo Fox News: pochodnia wodna




przez gegyx » 29/05/06, 17:26

Econology napisał:Część z samochodem to mistyfikacja (oszustwo).
Poznaliśmy cię! Pitmix.
: Lol:
Ostatnio edytowane przez gegyx 29 / 05 / 06, 18: 31, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 29/05/06, 18:28

LOL
Kilka złoczyńców, stwierdziłem, że podejście Pitmix jest bardzo dobre ... pod jednym warunkiem: wykonanie testu krycia przy nieobciążonym silniku Diesla to aberracja ...:D Musisz załadować silnik, w przeciwnym razie nie jest nic warty (inaczej niż w przypadku silnika benzynowego, umieszczenie silnika wysokoprężnego w wieżach nie oznacza wtrysku więcej bcp paliwa).

Powiem mu to na jego temat ... Mam nadzieję, że nie będzie zbyt rozczarowany ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 29/05/06, 23:03

nawet André w sieci forum zadaje pytania na ten temat:
Aceton 0
Magnes 0
Domieszkowanie wodą 0

https://www.econologie.com/forums/peugeot-20 ... t1610.html
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 15/10/06, 16:31

0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 15/10/06, 17:05

HOulà jeden mówi o mnie tam (spóźniona odpowiedź z mojej strony).
Cóż, to prawda, Gegyx z biednymi oznacza, że ​​jestem w stanie zrobić ci ten sam film. : Chichot:
Przykro mi z powodu testu nieprzezroczystości dymu z silnika próżniowego, ale pomyślałem, że pod obciążeniem po prostu ciągnie silnik jak w dziale kontroli technicznej. W rzeczywistości konieczne jest, aby silnik wymusił, dlatego bardziej chodzi o moment obrotowy, który wchodzi w grę.
Stamtąd, aby powiedzieć, że jestem oszustem lub że staram się zepsuć reputację reaktora, ponieważ nie mam żadnych wyników, uważam cię za bardzo trudnego ze mną.
Chciałbym przypomnieć, że nie jestem specjalistą od motoryzacji, że od ponad roku szukam wyników w moim samochodzie benzynowym, że żaden inny ekspert oprócz André nie udziela porad na temat silników benzynowych.
Ekonologię odkryłem przypadkiem, gdy webmaster wiadomości PMC poprosił mnie o opublikowanie mojej witryny.
Następnie postanowiłem pokazać wszystko, co robię dobrze lub źle, aby załatwić sprawę.
Jeśli się tego trzymam, to dlatego, że wierzę w to w 100%.
Jeśli reklamuję 0% oszczędności, dzieje się tak, ponieważ przez rok nie widziałem żadnych oszczędności na pompie przy konwencjonalnym użytkowaniu mojego samochodu. Nigdy nie wezmę pod uwagę liczby przekraczającej pół litra oszczędności. Ponadto ciągle mi mówiono, że reaktor wywołuje odczuwalne odczucia na rurze, tyle że nigdy nie czułem najmniejszej różnicy. Zapewniam jednak, że stale słucham mojego silnika.
Jeśli muszę jechać ciągle z prędkością 100 km / h, żeby wiedzieć, czy dostanę oszczędności, robię to. Na dowód moich ostatnich testów. W końcu uzyskałem pozytywne wyniki, są słabe, ale wykazują ekonomię. Kilka razy podczas różnych testów miałem wrażenie, że mój reaktor działa.
To były tylko uczucia. Nie jestem oszukańczy, aby reklamować wyniki, które nie istnieją.
Zastanawiałem się, kiedy obwiniasz mnie za to, że mam tylko negatywne wyniki.
Mniej niż litr oszczędności podczas jazdy ze stałą prędkością i komfortowo nie jest dla mnie zadowalający.
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 15/10/06, 17:25

PitMix Uważam, że twoje podejście jest doskonałe i super uczciwe, jestem pewien, że w pantone jest również duża część psychologii, a fakt, że zwracasz na to uwagę, jest bardzo dobry. Dzień, w którym powiesz, że będziesz miał dobre wyniki, będzie to co najmniej oznaczać.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 138