Partia Regresu

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
ecorage
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 05/07/05, 15:37
Lokalizacja: Lyon

Partia Regresu




przez ecorage » 08/12/05, 12:41

Odkryty przez przypadek podczas surfowania po Internecie i poprzez linki dotyczące degrowth, poznałem jedną z ostatnich partii politycznych, które powstały w naszej słodkiej Francji.
Jako że jest to partia, która potrafi zająć się tym, co nas interesuje, może nie jest doskonała (wiadomo!), ale ma tę zaletę, że w końcu istnieje.
Oświadczam i przysięgam na swój honor, że nie jestem (jeszcze) członkiem. Ale obecnośćYves Cochet, całkowicie rozczarowany mandatem ministerialnym w dziedzinie ekologii pod rządami Jospina, autora Apokalipsa naftowa, daje mi nadzieję na możliwość (wreszcie) działania na szczeblu politycznym. Często powtarza się, że bez woli politycznej niczego nie można narzucić.
Jeśli ten nowy ruch może zapobiec przyszłej i nieuniknionej „REWOLUCJI” pod koniec ery ropy, ponieważ „oni” nie wiedzieli lub nie byli w stanie przewidzieć KATASTROF, dlaczego nie dać mu szansy.
Krzyki, narzekanie, informowanie, ostrzeganie – wszystko w porządku i to właśnie robią tysiące stowarzyszeń i naukowców, ale nic konkretnego lub bardzo niewiele postępuje do przodu (Kioto… meh), ponieważ nic nie jest możliwe bez przestrzegania zasad.
Chociaż raz jest w naszym obozie taki, który porusza C..., wykorzystajmy to.
Odwiedź witrynę.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79417
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11080




przez Christophe » 08/12/05, 12:59

Powiedziałem Ci e-mailem, co myślę o zmniejszaczach.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79417
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11080




przez Christophe » 08/12/05, 13:01

Ale to jest bardzo głupie, bo raczej bronię ich pomysłu na dole tej strony: http://www.ecolo.asso.fr/ ale mniej „ekstremistyczny” mimo wszystko…

Ale domieszkowanie wodą umożliwiłoby realizację części tych pomysłów...co dobitnie pokazuje brak refleksji tych ludzi...

W takim razie pkoi, czy ich ściereczka (wydrukowana w 40 000 egzemplarzy) jest płatna? Powinniśmy zacząć stosować wnioski z postwzrostu w odniesieniu do siebie, prawda? (no cóż, to było łatwe...)

Kiedy jesteś profesorem w college'u i zarabiasz 80 euro za godzinę, trochę łatwo jest udawać, że jesteś na skraju upadku... (spójrz na redakcję gazety)
0 x
Avatar de l'utilisateur
ecorage
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 05/07/05, 15:37
Lokalizacja: Lyon




przez ecorage » 08/12/05, 15:03

To prawda, że ​​bycie nazywanym sektą ekologów... może być denerwujące!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79417
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11080




przez Christophe » 08/12/05, 15:08

Tak, ale wolę nie marnować czasu z tymi facetami... Lepiej ich zignorować, ale nie są zainteresowani robieniem tego ponownie!
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 08/12/05, 18:51

Kiedy jesteś nauczycielem w college'u i zarabiasz 80 euro za godzinę, trochę łatwo jest udawać, że Twoja pensja spada. : Lol:


powitanie
Wielki guru, zwlekasz, taka jest cena nauczyciela na terytoriach zamorskich :P
@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79417
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11080




przez Christophe » 09/12/05, 09:43

O Boże ??? Jesteś pewny? bo szkoła ma 35 godzin tygodniowo...
Mówię w EURO, a nie w FRS...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 101