Ardèche, 6 październik, festiwal Alter-Egaux

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
claude07
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 12/07/04, 22:21
Lokalizacja: głęboka Ardeche - Aubenas

Ardèche, 6 październik, festiwal Alter-Egaux




przez claude07 » 06/10/05, 09:16

Alter-Egaux świętuje w St André w Ardeche 8 października 2005 r

Opis: Alter-Egaux to oryginalne stowarzyszenie lokalne, łączące humor i kulturę, stowarzyszenie to zapewnia prawdziwą rozrywkę, z lokalną debatą na tematy lokalne i globalne.
Demonstracje Alter Egaux przyciągają wiele osób, także poza terenem gminy St André de Cruzières.

Już drugi rok stowarzyszenie to organizuje swój jesienny festiwal w St. André de Cruzières z bardzo różnorodnym programem, oceńcie sami:

od 13:30 do 18:100 w wiosce stowarzyszeń zgromadzą się stoiska tak różnorodnych stowarzyszeń jak Aide & Action, Amnesty International, l'Appel des XNUMX, ATTAC, la Confédération Paysanne, le Collectif Solidarité - Palestine, Libération des Semences Paysannes (w rezerwie), LPO, Silnik Wodny (który zademonstruje swoje paliwo na traktorze), Roule ma Fleur , SAED, Wiedza lokalna.

Około godziny 14:XNUMX odbędzie się ceremonia otwarcia wraz z przybyciem gościa-niespodzianki.


Od godziny 15 plac ożyje także w rytm zajęć różnych grup i zespołów, m.in. nie pozostawiającego nikogo obojętnym cyrku Topolini, poetyckiego show La Belle Courge, zadziwiającego One Man Show Béron, powtarzających się interwencji I
obdzieranie z Alterofilów tego wszystkiego z podkładem muzycznym Duo d’Énormes.

Od 18:19 do 30:XNUMX w poważniejszej atmosferze będzie debata na temat: „Mieszkanie i praca na wsi: wyzwanie? poza ustaleniami pozostaje do zbudowania wspólny projekt”

Od 19:30 czas na relaks, gdyż aperitif i posiłek uświetnią miłośnicy francuskiej piosenki na przemian Bernard l'Antibais i Rosa. Nieco później rozpocznie się koncert i nadejdzie kolej grupy Agathe Mulot, aby „podpalić” Funk Rockiem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego wydarzenia, możesz skontaktować się ze stowarzyszeniem Alter - Egaux e-mailem pod następującym adresem:
alteregaux07@yahoo.fr
0 x
Avatar de l'utilisateur
rezut
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 191
Rejestracja: 01/12/04, 14:58
Lokalizacja: Chalon-sur-Saone
x 2




przez rezut » 06/10/05, 12:28

cześć claude07
daty jesteście pewni, bo w czwartek nie będzie dużo ludzi
Czy wstęp jest płatny? Czy to trwa tylko pół dnia?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 06/10/05, 20:57

No cóż, czwartek... to nie wydawało mi się dobrym wyborem.
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Avatar de l'utilisateur
claude07
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 12/07/04, 22:21
Lokalizacja: głęboka Ardeche - Aubenas




przez claude07 » 07/10/05, 11:22

To już 8!!!!!!!!!!! SOBOTA!!!!!!!
Wielkie przepraszam!!! Myliłem się!

Jestem tak przyzwyczajony do pisania tej daty, bo to moja data urodzenia, że ​​się pomyliłem!!
Przepraszam!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 07/10/05, 13:01

cóż... możesz edytować i poprawiać własne wiadomości, prawda?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 07/10/05, 13:02

claude07 napisał:[b] Silnik wodny (który zademonstruje swoje paliwo na traktorze)

silnik wodny... to już nieprawda, ale z drugiej strony, myślisz, że kolektory Pantone?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 07/10/05, 21:23

arf, dobry anif

Pamiętaj o zapisaniu tego typu wydarzeń w pamiętniku/kalendarzu (link w prawym górnym rogu)
Umieściłem to, ale jest trochę za późno

@+

PS: ta uwaga dotyczy wszystkich członków :ph34r:
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 107