czyszczenie za pomocą mikrowłókien

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
mia73
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 05/10/06, 20:09
Lokalizacja: FLASZKA

czyszczenie za pomocą mikrowłókien

przez mia73 » 05/10/06, 20:30

:zaszokować:

cześć

Są bajeczne, a jednocześnie tak mało znane.Tkaniny z mikrofibry pozwalają na naturalne czyszczenie powierzchni.Są ekologiczne i bardzo skuteczne.

CTIP (Międzynarodowe Centrum Techniczne ds. Higieny i Czystości) przeprowadziło interesujące badanie na ten temat.

aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować

do zobaczenia wkrótce
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

Re: czyszczenie mikrofibrami

przez Targol » 05/10/06, 22:56

mia73 napisała::zaszokować:

Na początek oryginał...

mia73 napisała:cześć

No cóż, witam tak samo... a raczej dobry wieczór o tej porze...
mia73 napisała:Są bajeczne, a jednocześnie tak mało znane.Tkaniny z mikrofibry pozwalają na naturalne czyszczenie powierzchni.Są ekologiczne i bardzo skuteczne.
CTIP (Międzynarodowe Centrum Techniczne ds. Higieny i Czystości) przeprowadziło interesujące badanie na ten temat.
aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować
do zobaczenia wkrótce


Ehhhh tak, są one znacznie mniej bajeczne, bez wątpienia mniej znane, ale czasami są mimo wszystko skuteczne: moderatorzy forum econology.
A ponieważ jestem jednym z nich, a wyszukiwanie w Google hasła „CTIP” prowadzi mnie do… wiecie co? strona komercyjna, zamykam ten temat do czasu, aż PM wyjaśni mi (lub Christophe'owi), dlaczego odblokować coś, co na pierwszy rzut oka wygląda bardzo podobnie do reklamy!!!!
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 97