POTRZEBUJĘ TWOJEJ POMOCY !!!

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
fgsjulie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 21/08/22, 18:51

POTRZEBUJĘ TWOJEJ POMOCY !!!

przez fgsjulie » 21/08/22, 19:07

Bonjour à tous!

W ramach mojego projektu przedsiębiorczego kończącego studia, polegającego na stworzeniu ekskluzywnej platformy sprzedażowej dedykowanej francuskim i zaangażowanym markom spożywczym, potrzebuję Twojej pomocy!

Aby to zrobić, po prostu odpowiedz na ten ultraszybki kwestionariusz: Mniej niż 2 minuty zegarek w ręku ⏱

https://forms.gle/dX8SnNeG1HwWXSgC6

Byłbym wdzięczny i z góry dziękuję!

Do zobaczenia wkrótce, aby dowiedzieć się więcej o projekcie...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16253
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5280

Re: POTRZEBUJESZ TWOJEJ POMOCY!!!

przez Remundo » 21/08/22, 20:47

Halo

odpowiedziałem na ankietę,

niektóre z twoich słów są bardzo niejasne „zaangażowane”, „odpowiedzialne”...

Wreszcie wyobrażamy sobie, że to rolnictwo nie zanieczyszcza zbytnio.

Z drugiej strony uwaga: zastanawiasz się nad platformą sprzedażową, ale generalnie skupiają one produkty, a następnie wysyłają je do konsumenta końcowego, co jest energochłonne dla transportu.

Można jednak wyobrazić sobie tę platformę łączącą producentów i konsumentów w zwarciu.

Powodzenia w analizie wyników.
0 x
Obraz

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 85