Ekologiczna naprawa Macbooka

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Basmati26
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 22/06/21, 15:37

Ekologiczna naprawa Macbooka




przez Basmati26 » 22/06/21, 15:41

Witam wszystkich

Piszę tę małą wiadomość, aby podzielić się z tobą dobrym planem. Jestem fanem produktów Apple (niestety..) i miałem problem z moim macbookiem. Chciałem to naprawić, więc poszedłem do Apple, ale naprawa była zbyt droga.

Mam znajomego, który powiedział mi o odnowionym resellerze Macbooków, który oferuje ekologiczne usługi naprawcze w Paryżu. Już teraz cena była znacznie bardziej przystępna, a moja naprawa została przeprowadzona z regenerowanymi częściami, dzięki czemu poziom pozytywnego wpływu na planetę jest najwyższy.

Umieszczam link do strony, jeśli ktoś z Was jest zainteresowany i szuka przyjaznego dla środowiska warsztatu.

-https: //www.macrenew.fr/reparationmacbook.html#/
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Ekologiczna naprawa Macbooka




przez Exnihiloest » 22/06/21, 21:25

Eko-owrzodzenia są wyraźnie ukierunkowane.
Kiedyś mieliśmy detergenty, które prały bielsze niż białe, a teraz mamy usługi, które naprawiają bardziej zielone niż zielone. Ekonomiści odpowiedzialni za macbouki będą zadowoleni.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 69