Nowa Kyot'Home

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4

Nowa Kyot'Home




przez louphil » 01/12/07, 09:31

Widoczny w wiadomościach Free (Reuters)

Zielony czy nie? Każdy ma własną emisję gazów cieplarnianych
[2007-11-30 19:53]

BRUKSELA (Reuters) - aplikacja internetowa opracowana przez europejskich naukowców oferuje wszystkim możliwość pomiaru ilości gazów cieplarnianych emitowanych podczas ich codziennych działań.

Użytkownik wskazuje, jak się porusza, co je, kiedy ogląda telewizję i jak oświetla swój dom i odbiera w telefonie komórkowym ilość emitowanych w ten sposób gazów cieplarnianych.

„Chodzi o to, aby ludzie byli świadomi wpływu (na środowisko) ich zachowania” - powiedział rzecznik Komisji Europejskiej, skąd pochodzą ci naukowcy.

„Zmiana klimatu wydaje się być tak poważna, że ​​ludzie myślą„ od czego mam zacząć ”? To może pomóc” - dodała Antonia Mochan.

Darmowa aplikacja jest dostępna na stronie internetowej http://mobgas.jrc.ec.europa.eu.




Nie widziałem, ale zgodnie z opisem wydaje się, że jest to klon domu Kyot'Home wykorzystywanego w ekonologii. Oprócz przeczytania początku artykułu zastanawiałem się, czy to nie ten został zaproponowany. :D
0 x
http://wunic.fr

To dlatego, że prędkość światła jest większa niż w przypadku dźwięku
Niektóre z nich genialny powietrze przed klimatyzację ....:D :D :D
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79461
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 01/12/07, 10:24

Szkoda, że ​​zrobiłoby to piekielną reklamę w KH ... z drugiej strony KH nie działa, ale „z” ekonologii: to projekt Rulian and Nono.

Po prostu je hostuję :)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 113