Kyot'Home online darmowe !!!

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13

Kyot'Home online darmowe !!!




przez nonoLeRobot » 12/02/06, 20:48

Tutaj możesz zobaczyć wiadomości Ruliana www.econologie.com lub przejdź bezpośrednio do strony www.kyot-home.com zobaczyć. I weź udział!

Oczywiście wszelkie uwagi i sugestie będą mile widziane.

Miłego surfowania!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077




przez Christophe » 09/11/06, 12:24

W końcu udało mi się zarejestrować i wziąć udział w programie ... z drugiej strony jest coś, czego nie rozumiem ... Jaki jest współczynnik emisji CO2 w kilogramach, który zatrzymałeś na litr paliwa?

Wydaje mi się to trochę przesadzone ... (powinniśmy mieć około 2,6 kg na litr, gdy wynosi 3)

ps: nawet przy 2,6 jestem BARDZO daleko (jak większość) od spełnienia warunków z Kioto… szczerze mówiąc to jest „przerażające”… Kiedy JT będzie raportować KH eh? :)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077




przez Christophe » 09/11/06, 12:50

reps: moja nazwa użytkownika nie pojawia się już w rankingu na tej stronie: http://www.kyot-home.com/articles.php?lng=fr&pg=105
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 27/11/06, 02:48

Podczas kopiowania i wklejania go pod ręką ogłaszam wiadomości i nowe statystyki

„Trzy miesiące temu dodaliśmy nową funkcję, która pozwoliła nam sklasyfikować krajowe emisje CO3. Znacznie ulepszyliśmy tę klasyfikację, dodając typ mieszkania i ogrzewania, co pozwala na dokonanie porównania.

Jesteśmy również bardzo zadowoleni ze wzrostu liczby rejestracji, w ciągu trzech miesięcy z 200 zarejestrowanych do 280, liczba odwiedzających również znacznie wzrosła w ostatnich tygodniach.

Tak więc dzisiaj, 26 listopada 2006, mamy 68 kyot'homów ze 108 zarejestrowanych, które mają pełne dane. To 63%, 3 miesiące temu mieliśmy 56% ”.

Statystyka emisji CO2

Dla twojego pseudonimu jest ustalony, dla współczynnika oleju opałowego wynosi 2.98 i będziesz musiał zapytać Ruliana, ale z pewnością jest dobry powód.

Przypominam ci to
- w artykule statystyki ustalone na 26 listopada, ale logując się masz dostęp do statystyk w czasie rzeczywistym („ranking” w prawym okienku)

- Aby zobaczyć swój pseudonim zamiast ***, musisz zezwolić na wyświetlanie w swoim profilu.

- W profilu możesz teraz opisać swoje rozwiązania, techniki lub problemy. Zostaną wykorzystane później.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 118