103 zielony

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Avatar de l'utilisateur
pinkfloyd30
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 30/08/05, 12:04




przez pinkfloyd30 » 03/09/05, 20:34

Bonjour.
W ostatnim poście mogłem przeczytać, jak Christophe wyjaśnia komuś, że ludzie, którzy myślą, że mogą jeździć tylko z wodą, mogą tylko pomarzyć. Albo w tym przypadku sformułuję krótkie i proste pytanie: chcę zaadaptować reaktor Pantone na motorowerze, aby uzyskać NAJBARDZIEJ możliwą oszczędność paliwa i jak najmniej zanieczyszczeń; Jakich wymiarów materiałów powinienem użyć i na jakich ustawieniach powinienem nalegać?

Z całego serca dziękuję <3, widziałam też post o pokazach pantonizowanych pojazdów, byłoby naprawdę super i mam zamiar tam pojechać, jeśli moja 103 chce dobrze jeździć (w każdym razie woda nie t koszt niezbyt drogi, więc w najgorszym przypadku, jeśli uda mi się zrobić mieszankę zawierającą 60%, już bym imprezował)
0 x
„Jak możemy nie podziwiać siły, której używa człowiek, aby zobaczyć gałąź, na której siedzi ???” Jean-Marie Bigard
Avatar de l'utilisateur
pinkfloyd30
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 30/08/05, 12:04




przez pinkfloyd30 » 03/09/05, 20:35

Zaznaczam też, że prędkość nie ma dla mnie znaczenia i szacuję, że 60km/h przy wietrze w połowie zjazdu w zupełności by mi wystarczyło.
0 x
„Jak możemy nie podziwiać siły, której używa człowiek, aby zobaczyć gałąź, na której siedzi ???” Jean-Marie Bigard
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 03/09/05, 20:41

Problem z 103 polega na tym, że jest to 2T bez oddzielnego smarowania i musi pracować z procentową zawartością oleju w paliwie. Stąd PB... (patrz rozmowy na 2T pantonized)
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
pinkfloyd30
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 30/08/05, 12:04




przez pinkfloyd30 » 03/09/05, 20:49

dokładnie, już je czytałem, ale zawsze można coś poprawić (jest to 103, THE 103: THE MIT),
zawsze możesz użyć rury z bardzo małym wlotem oleju, którą możesz regulować na tej samej zasadzie, co 5O ze skrzyniami, ale obracając rzecz (która zasysa olej) bezpośrednio na vario, poradziłbym sobie. Jaki rozmiar? jakie ustawienia???
0 x
„Jak możemy nie podziwiać siły, której używa człowiek, aby zobaczyć gałąź, na której siedzi ???” Jean-Marie Bigard

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 101