Doping wodny i społeczności

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
kamień węgielny
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 15
Rejestracja: 09/04/09, 11:11

Doping wodny i społeczności




przez kamień węgielny » 14/04/09, 21:42

Witam, na razie minęły ponad dwa lata od pierwszego montażu przeprowadzonego z ratuszem Vitry sur Orne.

Przeszkoliliśmy także ludzi ECOPRA w zakresie techniki dopingu do wody.

Dziś udało nam się pomnożyć partnerstwa z innymi społecznościami i profesjonalistami

i mamy te same wyniki:

Plus de 50% zmniejszenie zadymienia dymu
i zawsze pomiędzy 20 i 30% spadek zużycia.


Niedawno przeprojektowaliśmy naszą stronę internetową i będziemy ją rozwijać w najbliższych tygodniach.

Nie wahaj się odkryć naszych działań i montaży, które przeprowadziliśmy na naszej stronie internetowej

http://lapierreangulaire.free.fr

Cordialement

Dla La Cornerstone
Alexandre GREGOIRE
0 x
Stowarzyszenie na rzecz promocji i rozwoju Organic Building i Zarządzania Energią
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12

Re: Doping wodny i społeczności




przez Andre » 16/04/09, 03:25

Halo
The Angular Stone napisał:Witam, na razie minęły ponad dwa lata od pierwszego montażu przeprowadzonego z ratuszem Vitry sur Orne.

Przeszkoliliśmy także ludzi ECOPRA w zakresie techniki dopingu do wody.

Dziś udało nam się pomnożyć partnerstwa z innymi społecznościami i profesjonalistami

i mamy te same wyniki:

Plus de 50% zmniejszenie zadymienia dymu
i zawsze pomiędzy 20 i 30% spadek zużycia.


Niedawno przeprojektowaliśmy naszą stronę internetową i będziemy ją rozwijać w najbliższych tygodniach.

Nie wahaj się odkryć naszych działań i montaży, które przeprowadziliśmy na naszej stronie internetowej

http://lapierreangulaire.free.fr

Cordialement

Dla La Cornerstone
Alexandre GREGOIRE


Po dwóch latach musiałeś poczytać o zużyciu wody i paliwa w różnych konfiguracjach
interesujące byłoby porównanie dla niektórych liczb


Wiedzieć
jak mierzy się zużycie od pełnego do pełnego
jaki rodzaj trasy, jadąc płaską autostradą lub wzgórzem
Jazda miejska z wieloma przystankami
jakie jest zużycie wody na 100 km
Czy istnieje różnica w zależności od temperatury zewnętrznej +5 i +30
temperatura wylotowa reaktora tuż przed wejściem do ujęcia, którego rzędu 100c lub 200c

Zauważyłem podczas zimowego przestoju samochodu 4 miesiące po uruchomieniu reaktora temperatura na wylocie z reaktora jest bardzo wysoka 225c po 500km spada około 180c, a nawet mniej niż 140c (zanieczyszczenie reaktora na zewnątrz?)
najlepsze zużycie uzyskano w temperaturach około 20 ° C na pagórkowatym wzgórzu ze wzniesieniem i zejściem (pojazd z automatyczną skrzynią biegów), więc nie było wybiegiem.
zużycie wody wynosi od 0 do 9 litra
Jazda między 100 km a 110 km

Niektóre specyficzne testy samochodów Silnik Mercedes 300D z turbodoładowaniem Zużycie 3litrów automatycznej skrzyni biegów przed dopingowaniem 9 litrów na 100 km przy 100 kmh. 375000 km
Przebyty dystans 274 km olej napędowy 16,34 l wody 3,1l
Przebyty dystans 353 km olej napędowy 20,5 l woda 5,8 l temperatura na wylocie z reaktora 136c
Wyzwanie polega na tym, aby uzyskać ten plon na małej lub 20-kilometrowej trasie do użytku miejskiego lub mieszanego. I przypuszczam, że podobnie jak ja masz ochotę chodzić z małą prędkością 30 kmh, próbując urozmaicić stosunek wody ..

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
idriss
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 16/04/09, 03:47
Lokalizacja: Bourgone




przez idriss » 16/04/09, 04:07

ze swojej strony widziałem raport o zbiorowościach, które wróciły do ​​koni pociągowych pojazdem „funkcyjnym” : Chichot: i bardzo poważnie myślę o zrobieniu tego samego
iść do pracy, ponieważ mieszkam na wsi, a moja firma ma staw z 4 hektarami zieleni, który czeka tylko na koszenie. lol
0 x
walcząc bez ryzyka, wygrywamy bez chwały
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 16/04/09, 10:22

idriss napisał:ze swojej strony widziałem raport o zbiorowościach, które wróciły do ​​koni pociągowych pojazdem „funkcyjnym” : Chichot: i bardzo poważnie myślę o zrobieniu tego samego
iść do pracy, ponieważ mieszkam na wsi, a moja firma ma staw z 4 hektarami zieleni, który czeka tylko na koszenie. lol


Fałszywe ...

Przy równych potrzebach energetycznych koń (lub dowolna trakcja zwierząt, w tym ludzie) ma znacznie większy negatywny wpływ na środowisko niż ropa, a nawet węgiel ...

Powiedziałem: przy równych potrzebach energetycznych ... ponieważ najdroższą (dla środowiska) energią jest energia żywnościowa ...

Oczywiście niemożliwe byłoby doprowadzenie wszystkich Francuzów do pracy konno ...

Rozwiązanie, nie ma 36: będziemy musieli pracować bliżej miejsca, w którym albo ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 16/04/09, 14:00

André napisał:

Niektóre specyficzne testy samochodów Silnik Mercedes 300D z turbodoładowaniem Zużycie 3litrów automatycznej skrzyni biegów przed dopingowaniem 9 litrów na 100 km przy 100 kmh. 375000 km
Przebyty dystans 274 km olej napędowy 16,34 l wody 3,1l
Przebyty dystans 353 km olej napędowy 20,5 l wody 5,8l temperatura wylotowa reaktora 136c


Niebo, nadszedł czas, aby znaleźć sposób na opodatkowanie wody! :D Na tych dwóch trasach państwo traci co najmniej dziesięć euro! : Evil:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 16/04/09, 16:34

Halo
idriss napisał:ze swojej strony widziałem raport o zbiorowościach, które wróciły do ​​koni pociągowych pojazdem „funkcyjnym” : Chichot: i bardzo poważnie myślę o zrobieniu tego samego
iść do pracy, ponieważ mieszkam na wsi, a moja firma ma staw z 4 hektarami zieleni, który czeka tylko na koszenie. lol


Konie są w porządku jako sport, ale na pewno nie trzymasz konia w domu
bele siana, słomy, troska, aby się nim zająć, nudzi się pozostawanie przyczepionym do stajni, szczotkowanie go, podkuwanie weterynarza
kosztuje dwa samochody i rozruch, aby przejechać 5 km i być pracochłonny, zimą trzeba go pokonać, łatwo dostaje się zapalenie płuc. Samochód przekręcasz kluczyk i nie ma go, gdy go nie ma nie używaj go, możesz zostawić na miesiąc, to nie wymaga żadnej opieki
Myślę, że mały kurs z końmi szybko zmieni zdanie po stronie użytku domowego.
Jeśli wszyscy chodzą do koni takich jak Yamich, obszar rolniczy Francji nie wystarczy, aby dostarczyć siano
duży koń pociągowy to dwie bele siana dziennie.

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 16/04/09, 17:39

Kiedy miałem do czynienia z systemami alarmowymi, używałem języka podobnego do tych, którzy mówili mi, że mają psa ... :D

A potem też musisz mieć dużo!

W dawnych czasach bogaci mieli woźnicę, który zajmował się wszystkimi tymi szczegółami.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 19/04/09, 02:31

Cześć La Pierre Angulaire

Jedyne wartości zużycia wody i oleju napędowego, które znalazłem w sieci (PDF), które pochodzą z początku eksperymentów.

Przed dopingowaniem 8,25 l oleju napędowego
Na 919 km
5,28 litrów oleju napędowego
0,8 litra wody na 100 km
36% oszczędności

919 km to próba na jednym zbiorniku (czasem jedna podróż)

Jeśli chodzi o liczbę pojazdów, uważam cię za skąpego w liczbach.
szczególnie jeśli chodzi o zużycie wody, nie sprawisz, że uwierzę, że nie próbowałeś innego zużycia wody, a zwłaszcza podczas jazdy z niskim obciążeniem.
Rozumiem, że chcesz zachować w tajemnicy swoje systemy konstrukcyjne, ale wyniki zużycia, wody, oleju napędowego podczas podróży mogą być rozproszone.

W przeciwnym razie Twoje pojazdy zostaną powierzone kierowcom lambda, którzy już nic nie mierzą, różne trasy i trasy, które sprawiają, że pomiary i wyniki nie nadają się do ulepszeń.


Średnie zużycie ?? wszyscy eksperymentatorzy wiedzą, że po drobnej modyfikacji konieczne jest wykonanie określonych testów w celu zatwierdzenia modyfikacji, wiemy również, że jeśli ktoś zacznie od zmniejszenia o 30%, aby dokonać pomiaru o 32%, konieczne jest powtórzenie go kilka razy, aby zatwierdź to, ponieważ zmiana o 2% wprowadza zmienne meteorologiczne i mierzy, jeśli nie odbywa się to w odległości 400 km.


André
0 x
jime
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 215
Rejestracja: 25/01/08, 18:53
Lokalizacja: Var - Ardeche




przez jime » 21/04/09, 18:47

cześć André

Przeglądałem witrynę, ale widziałem tylko przegląd, nie podano żadnych szczegółów i natknąłem się na staże od 150 do 250 euro
więc nie wiem, czy uzyskamy odpowiedź dotyczącą zużycia wody, chyba że znajdziemy współczującego stażystę

Nie mam tematów, ale czy ktoś miał pozytywne opinie na temat nano, które zakończyło się retrokitem?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 77