szukając kontaktu w regionie Tuluzy

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Ozyrys
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 13/12/07, 23:54

szukając kontaktu w regionie Tuluzy




przez Ozyrys » 17/12/07, 00:17

Witam wszystkich

To jest mój pierwszy post na econologie.com (po pierwsze, zdejmuję kapelusz Christophe, bo na tej stronie nie wiem, czy jesteś sam, żeby to wszystko zarządzać, ale jest to prawdziwa kopalnia złota dla ekonologów )
W tym czasie poznałem proces Pantone w 2005 r. (Podczas stażu pod koniec studiów) na stronie Quanthomme, który był interesujący i obiecujący, ale nie znalazłem czasu na jego pogłębienie.
Ale od września 2007 roku zanurzyłem się w nim i spędziłem godziny czytając forum , wiki-pantone w teoriach autorskich ...

Dziś muszę przyznać, że jestem „przekonany” o zainteresowaniu i potencjale, jaki domieszkowanie wodą i ponowne wykorzystanie spalin może mieć na zwiększenie efektywności energetycznej silników cieplnych w mają na celu poprawę spalania, a tym samym niższe zużycie i emisję zanieczyszczeń ...
Ale po teorii nadszedł czas, aby przejść do praktyki, która moim zdaniem jest podstawowym krokiem dla tych, którzy chcą kontynuować badania nad pantone, GP i innymi Z (bardzo interesująca teoria wiru jonowego Marc C). ..

Podsumowując, szukam ludzi w Tuluzie (skąd pochodzę) i w regionie, którzy chcą rozpocząć praktykę (lub już rozpoczęli), w szczególności zaczynając od gilliera Pantone:

MOJE ŚRODKI: diesel R9 z 89 jako przedmiot eksperymentów, najczęściej brakuje mi narzędzi do spawania i miejsca do spokojnej pracy (w mieszkaniu trochę ciężko ...)

Szukam też osób, które już "spantonizowały" lub "GP-izowały" silnik działający na ewentualne demo.
Uff !!!
Voila, zajęło mi to trochę czasu, ale myślę, że było to konieczne w moim pierwszym poście.

Do zobaczenia wkrótce ...
0 x
„Kiedy mężczyzna strzelił ostatni
drzewo, złapał ostatnią rybę, zanieczyszczone
ostatnia rzeka, to pójdzie
pamiętaj, że nie można jeść pieniędzy ”.
Przysłowie indiańskie
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 76