GOLF 3 1,9D: doping Woda

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17

GOLF 3 1,9D: doping Woda




przez PITMIX » 08/11/06, 08:20

Cześć
I zaatakowały moje pole Diesel 97.
Używam tego samochodu na długie wycieczki na weekend regularnym weekend w lecie.
Gospodarka realizowane przez reaktor będzie łatwiej sprawdzić, ale nie w bezpośrednim (zima).
Samochód zużywa 6,4L / 100km na tej trasie do domu na wsi.
Na razie zainstalowałem reaktor, zaczynając od początku na Super 5 tj. Z gaźnikiem wodnym.
Kiedyś również odpowietrznik oparów, aby przenieść je w reaktorze. W ten sposób powietrze jest wstępnie ogrzane przed wejściem do reaktora. I izolowana okapem z kanałem do gotowania.
Reaktor był łagodny stalowej rury i pręta ze stali nierdzewnej. Połączenia wykonywane są rury wejściowe i wyjściowe mosiądzu miedzi. Zwężka na wlocie jest PVC (Rezut dziękuję za pomysł).
Spawanie na wydechu zostały wykonane z łuku.
Garnek został przemalowany bombą wysokotemperaturową.

WYDECH POCHODZENIA
Obraz

WYDECH z reaktorem
Obraz

WYWIEW remonte widać tu kitu wylotowy klejenie, z rury zasilającej.
Obraz

Reaktora Izolacja z kanałem okap kuchenny.
Obraz

REAKTOR zasilający i odprowadzający środkową rurę gumową odpowietrznik i przechodzi do trójnika od gaźnika wody, które znajduje się po prawej stronie, dławik wyjściowy osłonięte rurki jest podłączony do kolektora dolotowego.
Obraz

Venturi ADMISSSION PVC
Obraz

WSTĘP VENTURI w rurce
Obraz

PRZEGLĄD ze zbiornikiem PCV
Obraz
Ostatnio edytowane przez PITMIX 09 / 11 / 06, 23: 15, 1 edytowany raz.
0 x
MichelM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 411
Rejestracja: 14/02/05, 13:13
Lokalizacja: 94 Dolina Marny




przez MichelM » 08/11/06, 11:41

Cześć Pitmix.
Zapraszamy do klubu diesel chodzenie trochę pary! Mam nadzieję, że masz dobre wyniki, nie ma powodu, po kilku ustawień i regulacji, które powinny być łatwiejsze niż Super 5. Co lubię jest zbiornik na wodę ... Nie trzeba podłączyć cię na wodę deszczową w dół domu przed każdą jazdą ...
Michel
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse

Przedmiot GOLF 3 1,9D Pantonisée: woda domieszkowanego




przez lau » 08/11/06, 11:51

PITMIX napisał:Gospodarka realizowane przez reaktor będzie łatwiej sprawdzić, ale nie w bezpośrednim (zima).


Źle! Oprócz żyjących w północnej Kanadzie, należy mieć wyniki od razu, jeśli system jest skuteczny

Używam również par odpowietrzających, aby umieścić go w reaktorze. W ten sposób powietrze jest podgrzewane przed wejściem do reaktora


Będziesz próbowali z lub bez; Wątpię, to warto poświęcić edycji ale mamy siatkę serca.

Spawanie na wydechu zostały wykonane z łuku.


Gratulacje! o grubości doniczek, to nie było łatwe (1,5 różdżka?)

PS: Myślałem, że Chris będzie Ci gwiazdkę 8ème dla wszystkich opraw, swojej determinacji, swoimi doświadczeniami, wiadomości mil ... :D
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 08/11/06, 14:24

hi pitmix

dobra edycja, twoja lampa podłączona do carb jest w czym?
Jeśli jest to dobrze kołnierz miedzi tonu węglowodanów puli przeciwnym razie przerwa w 2000km.
zrobiłeś zasadzie jak naszych zespołów, dołączył do mnie dam ci wskazówki do gładzenia (email lub MSN lepiej).
Nie upuścić broń będzie działać : Lol: : Lol: : Lol:
@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 08/11/06, 16:57

hi Pit
Chociaż przyszedł monterów Diesla Znajdziesz to łatwiejsze niż na gaźniku benzyny ..

Dla Państwa carbutateur jest zredukowany system syfon modelu, lub zbiornik pływak jest?
woda zbiornik jest oryginalny, jeżeli pływak jest wyższa niż gaźnika, czy syfon poziom wody wpłynie dużo wody do spożycia, które powinny być proporcjonalne do consomation paliwo (coś zwężka zwykle dobrze)
Dla zaworu ERG i bez testeras ciebie, nie tylko odłącz doprowadziło mały próżni posadzić trochę przykręcić do 3mm w rurze to wszystko został skazany ..
Pozostaje się okazać, że ma odpowiednią ilość wody.
Dla reniflar jest częścią reniflar reniflar i przechodzącą w reaktorze? zwrócić uwagę, gdy silnik jest stary (gumowanie segmentacja) sprawia żadnych przeszkód reniflar nie dmuchać to źle w obudowie nie wolno wzrasta zbyt dużego nacisku wewnątrz.
André
0 x
laurent.delaon
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 168
Rejestracja: 13/08/05, 17:49




przez laurent.delaon » 08/11/06, 18:12

bonjour,
jak zatrzymany przepływ wody?
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 08/11/06, 18:39

laurent.delaon napisał:bonjour,
jak zatrzymany przepływ wody?


powitanie

gaźnik tłum (o ile w stanie) komory pływakowej fakt sam.

Do gaźnika mock używam podciśnienie zaworu skuter jak najszybciej odciąć dopływ wody silnik zatrzyma; wystarczy przechylić gaźnik w dobrym kierunku dla systemu jest niski nadmiar wody ostatecznie wylądować !!!!

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 08/11/06, 20:09

Cześć
Dziękuję za zachętę.
I rzeczywiście spędził w Diesel, bo czuję, że chciałbym spotkać mniej trudności.
Lau Chodziło mi o to, że w zimie nie chodzę w weekendy na wsi. Samochód pozostaje w garażu.
Nie ma obaw dla spawania łukowego pręt z 2,5 garnek jest grubszy niż R5.
Cześć minęło chwilę Laurent delaon .
Faktycznie przepływu wody jest regulowane przez zwężkę. Jedynym sposobem, aby zatrzymać to, aby zamknąć zawór poprosiłem tylko po gaźnika. Zauważyłem, że woda Conso miasta jest prawie zerowy, natomiast diety wysokiej szosa to jest ważniejsze.
Carb jest mob carb po prostu unosić. Przepustnica jest otwarta 100%, a filtr powietrza zatkany 90%.
Jest to z pewnością zbyt duża, ale zauważyłem, że zużycie wody jest niska. Myślę, że jest w 1L / 100km.
Mam 350mm depresja słupa wody 4000tr / min przez w Fair Venturiego gaźnika wody.
Testowałem z 350mm słupa wody z ssaniem wody, a Carbu pluje mikropłytkami. Umieściłem również bufor-jex (wełnę ze stali nierdzewnej) tuż przed łodygą, aby krople wody wyparowały (dzięki Laurent).
Nie próbowałem zrobić pracuje jako Zac i Andrzeja.
Myślę, że muszę przed stawia mały zawór akwarium na linii wodnej.
Mój zbiornik wody Ja też go lubię.
dziękuję MichelM dla idei rynien.
Muszę Mettes zmniejszona 100 / 63 :D :D
Na razie zauważyłem jedną rzecz, nie ma zapachu w wydechu, gdy silnik jest gorący.
Z moich wspomnień nawet gorące spaliny ochotę TDI.
Tam przykleić nos z tyłu i nic nie czuć. Ok, że niczego nie dowodzi i nie będę bawić mi zrobić więcej niż 3 sekund. Ale to dopiero początek. Zauważyłem, że przez przypadek. Z tyłu samochodu był w garażu zwrotnym silnik nie ma zapachu, I schylił się, by sprawdzić, a ja nie czuję nic więcej.
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 08/11/06, 20:50

resalut pit

Jeśli masz węglowodanów nie warto oddanie Jex bufor, c jest jedno albo drugie.
Twoja flota Conso widział potencjału swojego młyna nie powinna przekraczać 0.4l; zarządza zmniejszając strumień jest najprostsze. Dysze mniejsze lub miedzi w oryginalnym.
Twój gaźnik, to ile? jeśli jest to 12 45 strumień będzie bez zarzutu.

za przerwy: pozwól ciepła młyna w normalnej temperaturze, odłączyć przybycie filtra powietrza umieścić młyn 2000 / 2500tr / min i usta, jak to możliwe, do wpuszczania powietrza (do granicy zgaśnięcia Mill).
spalcie go, ponieważ zamierzacie na nowo na serio potraktować, po kilku sekundach czarny dym zamieni się na ceglastoczerwony i będzie pachniał ozonem; tutaj masz pantonne, które działa!

po próbie lekko toczyć w diecie i prowadzi nas swoje wyniki i minusy CT. jeśli T „mają dobry rating pobliżu starasz się 40 / 50 w 3km następnie 4 5 a następnie powiedział mi, że myśli o tobie.

Lache nie trzymasz prawy koniec : Lol:
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 08/11/06, 22:47

dziękuję Zac
Mam nadzieję, że dobrze trzymać prawy koniec.
Ja to w ten weekend spróbować.
Gaźnik jest 15 49 z dyszy.
Parcontre na tym samochodzie nie udało się przerobić system mocowania macierzystych jako R5.
Przypomnienie:
I przyspawany pręt filletée 3mm dia i wzdłuż 10cm wtyk i łodygi. Kiedy usunięto czapka z trzpieniem przyszedł.
Na Golfie pozycja spalin na to nie pozwala.
Moje pytanie jest o tym, że trzpień może przesuwać się w przód iw tył.
Będzie to stanowić problem?
Andre powiedział tak na 100% pantone silnika 125CC, ale doping wody na auto diesel ????
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 108