G + na BX z pomocą techniczną! Jest więcej zabawy :)

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Neofreespirit
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 08/11/10, 16:04

G + na BX z pomocą techniczną! Jest więcej zabawy :)




przez Neofreespirit » 11/11/10, 13:01

Witam,

Zwracam się do Państwa, ponieważ chcę zamontować G+ (parę wodną) w moim samochodzie testowym: BX diesel 1.9L z 1991 roku, który przejechał ponad 300 000 km.

A chciałbym to zamontować z osobą (lub osobami) z doświadczeniem i dodatkowo ze sprzętem spawalniczym/lutowniczym którego nie posiadam.(na chwilę obecną)

Nie umiem jeszcze lutospawać ani spawać (oprócz stalowych bloków) i chciałbym to zrobić jak najszybciej ot tak, przed końcem roku wyjadę w tłumie do Portugalii na pierwsze testy :). W przeciwnym razie nie później niż w styczniu 2011 r....

Jestem bardzo mobilny, aby udać się na miejsce montażu, dyspozycyjny i bardzo zmotywowany. Mogę przywieźć większość części ze stali nierdzewnej, miedzi i innych (prawie wszystkie).

Czy ta nowa wspólna przygoda zadowoli kogoś (kogoś)?

Jeśli nie chcesz i/lub nie możesz, czy możesz wysłać moje dane kontaktowe do znajomych, którzy byliby chętni na to nowe doświadczenie.

W przeciwnym razie skontaktuj się ze mną, kiedy tylko chcesz.

Dziękuję za uwagę i zrozumienie

Do zobaczenia wkrótce może
Georges

PS: Walczę z magnesami, olejem umiarkowanie i zaraz wiruję... dla zainteresowanych.
Ostatnio edytowane przez Neofreespirit 18 / 11 / 10, 07: 52, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 11/11/10, 13:18

Uh skopiuj / wklej N razy tę samą wiadomość, gdy pojawisz się jako nowy na a forum to tylko brak netykiety... wiedzy jak żyć wirtualnie jeśli wolisz...

:?

Założę się, że nawet nie przeczytałeś wszystkich wątków, w których się wypowiadałeś...

Dla reszty: https://www.econologie.com/forums/search.php
0 x
Neofreespirit
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 08/11/10, 16:04




przez Neofreespirit » 11/11/10, 13:48

Ach, nie wiedziałem, przepraszam. ..Przeczytałem tematy, o których mowa, ale szybko i pewnie, dawno temu.

Miało to mieć większą szansę na znalezienie zmotywowanych ludzi, dlaczego to brak szacunku? Nie rozumiem ?

dziękuję za info :?
0 x
Neofreespirit
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 08/11/10, 16:04




przez Neofreespirit » 11/11/10, 13:49

Zapomniałem dopisać, że wymiana serwisowa jest jak najbardziej możliwa (w zamian za pomoc na G+ z GV i reaktorem w puli):

jeśli masz Pantony do zainstalowania i/lub modyfikacji w swoich pojazdach lub jeśli potrzebujesz pomocy w innych obszarach, ponieważ jestem bardzo otwarty:
> ekobudownictwo
> biorolnictwo
> dwupaliwowe HV
> ezoteryzm :)...

w skrócie alternatywa w całej okazałości ;)

PS: jeżdżę na magnesach (od 10 000km); w oleju umiarkowanie w zależności od klimatu i wiru w najbliższych godzinach ;), jeśli też jesteście zainteresowani :)

Na razie
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 11/11/10, 15:07

To nie jest poprawne, ponieważ jeśli istnieje X razy ta sama wiadomość, jak chcesz, abyśmy ją śledzili i wyobraź sobie, co by było, gdyby wszyscy to zrobili?

Poza tym kontynuujesz… kopiując X razy tę samą drugą wiadomość… Więc proszę przestań… albo naucz się używać forum... : Evil:

Nie tylko ja jestem tego zdania:

Citro napisał:Zamiast kopiować i wklejać swój przekaz wszędzie, skoncentruj swoje interwencje na jednym temacie, który stworzyłeś pod tytułem G+ na BX z pomocą techniczną! To bardziej zabawne :)
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 11/11/10, 15:13

Cześć
Do wyposażenia wystarczy mała lampa lutownicza typu „camping gas”.
Obraz

Ale najlepsze jest nadal stanowisko do spawania łukowego, a nawet MIG.

Podczas moich eksperymentów po prostu zintegrowałem system G z oryginalnym wydechem, ale myślę, że najlepiej będzie przerobić rurę spustową, taką jak Camel1 lub Kevin.
Tak więc rura jest większa i może pomieścić reaktor i GV bez problemu z ograniczeniem spalin.
0 x
Neofreespirit
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 08/11/10, 16:04




przez Neofreespirit » 11/11/10, 20:29

Przepraszam Christophe, ale zobaczyłem twoją wiadomość po wysłaniu drugiej wiadomości na poprzednie tematy... więc było już za późno...

Był taki, w którym przeczytałem Twoją wiadomość, której brakowało, jeśli chcesz, a ponieważ jest to temat, który stworzyłem.. cóż, wierzę ... więc musiałem to zrobić również tutaj. Szczerze przepraszam...

Ale zrozumiałem, jak ważne jest, aby tego nie robić, więc nie zacznę od nowa, ani tutaj, ani nigdzie indziej, obiecuję. :płakać: jeszcze raz przepraszam...

Dzięki Pitmix za info!

Czy wiesz ile kosztuje latarka "camping gas" i jaki rodzaj gazu jest potrzebny?

Czy edytowałeś sam z tego typu sprzętem? Czy miałeś doświadczenie?

dziękuję
Wkrótce
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 12/11/10, 07:13

Cześć
Mój zapłaciłem 160 €, ale dziś musi kosztować więcej.
Standardowa latarka to tlen + acetylen, ale gaz kempingowy to tlen i propan.
Musisz wziąć CV500, a nie CV60. Otrzymasz 500 litrów tlenu za 30 € za wkład + 5 € za butlę z propanem. C60 ma tylko 60 litrów tlenu, robisz tylko 3 luty, a cena wkładów jest taka sama.
Nie miałem doświadczenia w dopingu wodnym ani tuningu samochodowym.
Z drugiej strony wiem, jak używać palnika do robienia lutów, ale to tylko dla praktyki. Jest to o wiele łatwiejsze niż użycie słupka łukowego. Wszystko, co musisz zrobić, to dobrze oczyścić i podgrzać metale, a następnie prawidłowo zastosować pręt fosforowy lub srebrny lub mosiężny w zależności od tego, co chcesz lutować.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 134