Transform słonej wody do paliwa?

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
marzyciel
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 199
Rejestracja: 09/11/06, 14:17
Lokalizacja: Waterloo, Belgia

Transform słonej wody do paliwa?




przez marzyciel » 30/05/07, 03:44

Dzień dobry lub dobry wieczór,
Znajomy właśnie przysłał mi to:
http://www.magistrala.cz/freeenergy/?p=13

Zasadniczo, wysyłając fale w słonej wodzie, łamiemy relację H-O i możemy spalić H.

Oglądaj filmy, nie wiem, co myśleć.

Uwaga: przepraszam, jeśli już miał temat, ale moje poszukiwania nie pomogły.

Co o tym sądzisz?
Myślę, że „sztuczka” polega na tym, że generator fal zużywa więcej energii niż wytwarza płomień?

marzyciel
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 30/05/07, 08:05

plony są prawdopodobnie godne ubolewania.

Co do jego narzędzi do leczenia raka, nie sądzę, by mógł dokładnie konkurować z aktualnymi technikami. Gorzej: czuję, że musi świecić we wszystkich kierunkach.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Fakir
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 192
Rejestracja: 07/05/07, 12:34
x 5




przez Fakir » 30/05/07, 10:53

Bonjour à tous,
Maszyna ta uzdrowiona przez falę przypomina mi Antoine Priore.

Mieszkając kilka lat w Bordeaux, ten pan utrzymuje pewną aurę w tym regionie. Jego przypadek uzdrowienia została sprawdzona na myszach.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 30/05/07, 11:55

Słyszałem i czytałem te same rzeczy o panu Priore ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 30/05/07, 13:44

Pomyśl jeszcze raz, to bardzo ciekawe!

to właśnie próbuję zrobić w temacie „molekularna dysocjacja wody przez pola elektryczne”

Tylko pole elektryczne dostarczone przez koronę o masie kilku tysięcy woltów może oświetlić taki neon (wykonałem test z jednym z moich jonizatorów)

Z góry nie ma kontaktu z wodą
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 30/05/07, 22:40

logika, magnetron jest zasilany przez transformator do 3-4000 V!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh

Re: Zamień słoną wodę w paliwo?




przez bambus » 31/05/07, 09:53

marzyciel napisał:Myślę, że „sztuczka” polega na tym, że generator fal zużywa więcej energii niż wytwarza płomień?


Witam,

Tak, i znajduję tytuł witryny uzurpowanej ...
Tak naprawdę nie jest to ^ H ^ H ^ H ^ H ^ H ^ H ^ H ^ H w ogóle "Darmowa energia", ponieważ potrzebna jest energia elektryczna ...
To zabawne, że jego silnik może być w samochodzie: nie mówi o tym, jak produkuje prąd dla swojego pola elektrycznego ...
Może być skuteczny w przypadku raka, ale w przypadku energii jeszcze nie jest. Jego pole magnetyczne nieuchronnie powoduje wielkie straty. Nie znam działania elektrolizy „klasycznej”, ale myślę, że może być tylko lepiej ...
0 x
ThierrySan
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 406
Rejestracja: 08/01/07, 11:43
Lokalizacja: Na południowy zachód




przez ThierrySan » 31/05/07, 10:10

Maloche, nie zapomniałem o obliczeniu częstotliwości oscylacji twojego oscylatora. Problem polega na tym, że napotykam równanie 3th degree, którego pierwsze rozwiązanie wcale nie jest oczywiste!
Tak więc, sprawdzam, czy się zderzyłem ...
W przeciwnym razie postaram się przejść przez uproszczenia schematu, aby dojść do końca ...

Krótko mówiąc, dam ci znać, jak tylko będę miał rozwiązanie! Minęło dużo czasu, odkąd tego nie zrobiłem (o 6ans, ale to sprawia, że ​​czuję się dobrze : Mrgreen: ) ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 03/06/07, 19:21

Dziękuję, ale nie tłumiajcie śledziony, częstotliwość mnie interesuje, ale ten mały obwód jest jedynie wstępem do obserwacji

W każdym razie albo to robię, albo wzywam wewnętrznych użytkowników strony na następny

Cześć
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 07/07/08, 20:23

Fakir napisał:Bonjour à tous,
Maszyna ta uzdrowiona przez falę przypomina mi Antoine Priore.
http://www.priore-cancer.com/index_fr.htm
Mieszkając kilka lat w Bordeaux, ten pan utrzymuje pewną aurę w tym regionie. Jego przypadek uzdrowienia została sprawdzona na myszach.


Cholera, link jest martwy. :płakać:
Mieszkam kilka kilometrów od domu / laboratorium PRIORE, które zidentyfikowałem dopiero, gdy natknąłem się na stary artykuł z Sciences & Vie. Mój lekarz pracował z nim na studiach i kiedy skończył szkołę, powiedziano mu, że jego kariera "ucierpi", jeśli nie zdystansuje się od PRIORE ...
Facet był więc „niepokojący” ...

Naprawdę żałuję, że nie widziałem tego postu wcześniej. :|
0 x

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 101