Lampa, która po pewnym czasie nie pobiera już prądu

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
sangonesall6
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 08/09/09, 17:03

Lampa, która po pewnym czasie nie pobiera już prądu




przez sangonesall6 » 08/09/09, 17:25

Witam, znajomy mieszkający w Niemczech podarował mi lampy, które według niego nie zużywają już energii po pewnym czasie, gdy są zapalone (a dokładniej gdy są gorące). Prawdą jest, że nie było to napisane na pudełku - 80%. Ale reszty już nie ma, więc nic nie rozumiem. marki to: Müller-Licht i Klimmabox
0 x
Lounes
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 27
Rejestracja: 24/07/09, 19:08




przez Lounes » 08/09/09, 18:54

Cześć!
Widziałem już tego typu lampę. Nie wiem, co jest w środku, ale prawdopodobnie jest to bardzo zanieczyszczające środowisko... czy możesz podać więcej informacji na temat jego składu? [jeśli wskazano na opakowaniu]
[nie zużywa już po pewnym czasie, ale zużywa dużo wcześniej, koniecznie, aby zmagazynować energię. ]
0 x
sangonesall6
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 08/09/09, 17:03




przez sangonesall6 » 08/09/09, 23:46

na pudełku jest 4x11w e27 6000h 95mA 550lm. Obowiązuje również kod energetyczny A, RoHS (ograniczenie stosowania niektórych substancji niebezpiecznych w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 133